Základní informace


Universitní sportovní klub Praha

Na Folimance 2, 120 00 Praha 2

Spolek zapsán u Městského soudu v Praze , L 2284

IČO: 00393495

DIČ: CZ00393495
Výbor oddílu

Petr Bořánek

předseda

e-mail:

petr.boranek@uskob.cz

Zdeněk Polák

hospodář

e-mail:

zdenek.polak@uskob.cz

Anežka Kopecká

přihlášky OB

e-mail:

anezka.kopecka@uskob.cz

Markéta Jirásková

přihlášky MTBO

e-mail:

marketa.jiraskova@uskob.cz

Petr Uher

e-mail:

petr.uher@uskob.cz


Sponzoři

Děkujeme všem, kteří podporují činnost našeho oddílu:

Hlavní město Praha
V rámci rozvojového programu I.A podpořil magistrát Hlavního města Prahy i Projekt Pražského svazu OS na rozvoj členské základny a zajištění trenérské práce v mládežnických kategoriích Orientačních sportů 2016-17, kde je USK Praha jedním z pěti pražských oddílů zahrnutých do projektu na podporu a vzdělávání trenérů mládeže. Rozhodujícím kritériem je velikost mládežnické základny.

Sportovní sdružení svazů
Projekt Pohybová a navigační průprava pro pohyb v neznámém terénu a pobyt v přírodě v rámci záměru Mladý Sportovec - sportem ke zvládání krizových situací a k bezpečnému přežití. Projekt zahrnuje soustředění v terénu, mapové tréninky a osvojení dalších aktivit, které zlepší schopnosti mládeže nutné pro jistý pohyb v neznámém terénu a pobyt v přírodě v sezóně 2016/17.

Městská část Praha 12
Děkujeme městské části Praha 12, která podpořila náš závod pro příchozí veřejnost Modřanské kufrování sv. Lucie svým grantem. Akce určená zejména rodinám s dětmi proběhne v Praze 4-Modřanech v neděli 11. prosince, pozvánku brzo najdete pod odkazem Pořádáme.

Dále děkujeme firmám Manufaktura a DC Computers.