Základní informace


Universitní sportovní klub Praha

Na Folimance 2, 120 00 Praha 2

Spolek zapsán u Městského soudu v Praze , L 2284

IČO: 00393495

DIČ: CZ00393495
Výbor oddílu

Petr Bořánek

předseda

e-mail:

petr.boranek@uskob.cz

Anežka Kopecká

hospodář, přihlášky OB

e-mail:

anezka.kopecka@uskob.cz

Zdeněk Polák

člen výboru

e-mail:

zdenek.polak@uskob.cz

Pavel Horák

člen výboru

e-mail:

pavel.horak@uskob.cz

Petr Uher

člen výboru

e-mail:

petr.uher@uskob.czNaši činnost podporují:

firmy Manufaktura a DC Computers

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
V rámci programu VIII - organizace sportu ve sportovních klubech náš klub podpořilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Hlavní město Praha
V rámci rozvojového programu I. podpořil magistrát Hlavního města Prahy i Projekt PKS ČSOS - Systémový rozvoj sportovní činnosti v mládežnických kategoriích orientačních sportů, kde je USK Praha jedním z pěti pražských oddílů zahrnutých do projektu na podporu a vzdělávání trenérů mládeže. Rozhodujícím kritériem je velikost mládežnické základny, její pravidelná činnost a účast na závodech.

Městská část Praha 2
MČ Praha 2 podpořila grantem naši zářijovou akci pro příchozí veřejnost Podvečerní O-běh Folimankou, odkaz na akci najdete pod odkazem Pořádáme.

Městská část Praha 12
MČ Praha 12 podpořila grantem naši prosincovou akci pro příchozí veřejnost veřejnost Modřanské kufrování sv. Lucie, odkaz na akci najdete pod odkazem Pořádáme.

Městská část Praha 17
MČ Praha 17 grantem podpořila naši akci štafety Klacky Open + Den s mapou v Aktivním lesoparku Řepy. Odkaz na akci najdete pod odkazem Pořádáme.

Sdružení sportovních svazů
Projekt Pohybová a navigační průprava pro pohyb v neznámém terénu a pobyt v přírodě> v rámci záměru . Projekt zahrnuje soustředění v terénu, mapové tréninky a osvojení dalších aktivit, které zlepší schopnosti mládeže nutné pro jistý pohyb v neznámém terénu a pobyt v přírodě v sezóně červen 2016 až říjen 2017.

Děkujeme všem.