Základní informace


Universitní sportovní klub Praha

Na Folimance 2, 120 00 Praha 2

Spolek zapsán u Městského soudu v Praze , L 2284

IČO: 00393495

DIČ: CZ00393495
Výbor oddílu

Petr Bořánek

předseda

e-mail:

petr.boranek@uskob.cz

Zdeněk Polák

hospodář

e-mail:

zdenek.polak@uskob.cz

Anežka Kopecká

přihlášky OB

e-mail:

anezka.kopecka@uskob.cz

Markéta Jirásková

přihlášky MTBO

e-mail:

marketa.jiraskova@uskob.cz

Petr Uher

e-mail:

petr.uher@uskob.cz


Sponzoři

Děkujeme všem, kteří podporují činnost našeho oddílu:

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
V rámci programu VIII - organizace sportu ve sportovních klubech náš klub podpořilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Hlavní město Praha
V rámci rozvojového programu I. podpořil magistrát Hlavního města Prahy i Projekt PKS ČSOS - Systémový rozvoj sportovní činnosti v mládežnických kategoriích orientačních sportů červenec 2017- červen 2018, kde je USK Praha jedním z šesti pražských oddílů zahrnutých do projektu na podporu a vzdělávání trenérů mládeže. Rozhodujícím kritériem je velikost mládežnické základny.

Sdružení sportovních svazů
Projekt Pohybová a navigační průprava pro pohyb v neznámém terénu a pobyt v přírodě v rámci záměru . Projekt zahrnuje soustředění v terénu, mapové tréninky a osvojení dalších aktivit, které zlepší schopnosti mládeže nutné pro jistý pohyb v neznámém terénu a pobyt v přírodě v sezóně červen 2016 až říjen 2017.

Městská část Praha 12
Děkujeme městské části Praha 12, která podpořila náš závod pro příchozí veřejnost Modřanské kufrování sv. Lucie svým grantem. Akce určená zejména rodinám s dětmi proběhne v Praze 4-Modřanech v neděli 11. prosince, pozvánku brzo najdete pod odkazem Pořádáme.

Dále děkujeme firmám Manufaktura a DC Computers.