Novinky
17.6. Přidáváme ještě jednu fotogalerii.
16.6. Děkujeme všem za účast a doufáme, že se Vám závod líbil. Za zádrhel v podobě nefunkčního metra bohužel nemůžeme, jinak snad vše šlo hladce. Výsledky už jsou v ORISu, prosíme trenéry o rychlou kontrolu výsledků a případné doplnění neuvedených registračních čísel žáků (DH10-14). Zítra (pátek) budou výsledky předány počtářce PPž.
Můžete si prohlédnout první fotky ze startu a cíle, jedno album ještě doplníme dnes večer.
Žádné ztráty a nálezy neevidujeme, protože při našem odchodu bylo hřiště plné návštěvníků Srubu Gizela, nebyly tedy zřejmé. Nalezenou peněženku jsme odevzdali majiteli. Pokud něco postrádáte, musíte přímo na místo.

Těšíme se na viděnou na našem podzimním žebříčku 24.9 v Praze-Malé Chuchli, na Klobouku.
13.6. Zveřejňujeme pokyny ve formátu pdf.

Pokud pojedete autem, upozorňujeme, že v přilehlém sídlišti se hodně špatně parkuje, dejte si dostatečnou rezervu.
7.6. Z nedělní rychlorevize mapy bylo pořízeno pár fotek. V Krčském-Kunratickém lese (jak si můžete přečíst ve fotogalerii, těch katastrů je tam více) se toho moc nezměnilo, mapa funguje, dokreslujeme nové paseky a oplocenky - počítejte s tím, že některé pěšinky mizí, jiné vznikají - tento typ změn nejde zachytit úplně 100%ně. Krčák bují a zelená se, pěkně prolit po deštích minulých dnů. Co povede k úspěchu na Janem Gajdou chystaných tratích? Dobrá navigace a běh:-) Kategorie na fáborcích a DH10, DH12 nečekají žádné velké kopce, čtrnáctkám a tréninkům už se trať trochu zavlní.
Pro ty, kteří si chtějí orienťák jen tak zkusit, bude připravena trať P2, kde jde o zážitek na jednoduché trati, čas se neměří a nebudete potřebovat ani čip pro elektronickou časomíru. Pro P2 bude připravena mapa se slovními popisy a průkazem na mapě, do něj se budou kontroly označovat jehličkovými kleštěmi.
2.6. Přidán rozpis závodu ve formátu pdf.
1.6. Spuštěn web závodu.
Centrum závodu je situováno na hřišti u srubu Gizela na Praze 4.