Novinky
24.9. Děkujeme všem za účast, snad se Vám závody přímo v Praze líbily. V galerii s ukázkami terénu přibyly fotky z dnešního závodu. Odkazy na Vaše alba rovněž rádi zveřejníme. Výsledky jsou již dostupné v Orisu.
23.9. Zveřejňujeme startovku po kategoriích a po oddílech.
22.9. Pro ty z Vás, kteří chtějí "vyběhnout přímo z domova" dáváme k dispozici ke stažení popisy kontrol všech kategorií v jednom pdf souboru.
21.9. Zveřejňujeme parametry tratí ve formátu pdf.

Pro nové zájemce o náš sport z řad veřejnosti zveřejňujeme pokyny k tratím: P1, P2 a P4.
20.9. Zveřejňujeme pokyny ve formátu pdf.

Upozorňujeme neregistrované závodníky, kteří nezaplatí předem, že se nenaleznou ve startovní listině, viz rozpis a stránka závodu v ORISu (doporučujeme zaslat do středečního večera kopii platebního příkazu na mail jitka_gr@centrum.cz).
19.9. Zveřejňujeme plánek, jak se nejlépe dostat do centra závodu.
9.9. Vyvěšujeme pro Vaše známé se zájmem o zvací plakátek s informacemi o tréninkových tratích a tratích pro příchozí a také Vás upozorňujeme na akci Pražských lesů v ZOO koutku Chuchle, která na náš závod navazuje.
5.9. Prostor závodu na konci léta si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Bizarnější partie terénu z předjaří a loňský přebor štafet si můžete připomenout zde. Na této mapě se konal i loňský Přebor škol (ten měl stejné centrum závodu v loděnici, jako bude letos).

Zveřejňujeme obecné informace k tratím příchozích:
Připravili jsme řadu soutěžních a tréninkových tratí, viz rozpis, a také tři zážitkové tratě pro příchozí. Zážitkové se jmenují proto, že na nich nejde o čas a soutěžní stres, ale o zážitek. Na tyto tratě se lze přihlásit pouze na zvláštní prezentaci přímo na místě. Bývá zde i menší fronta, neboť účastníci těchto kategorií běží bez čipu a nemusíme jejich údaje zadávat do pořadatelského počítačového programu. Kontroly se označují ražením na jehličkových kleštích do průkazu na mapě, kde účastníci najdou i slovní popisy kontrol.

P1: to je nejkratší trať 1,5 km s velmi snadnou orientací, bez fáborků, pro nejmenší příchozí s rodiči, nebo pro kolektivy dětí. Startovné 100 Kč je za první 2 členy týmu a za každého dalšího 50,- Kč.
P2: snadná trať bez náročných navigačních oříšků, délka přibližně 2,5 km. Startovné 100,- Kč za závodníka.
P4: středně náročná čtyřkilometrová trať. Startovné 100,- Kč za závodníka.
Všechny délky jsou uvedeny vzdušnou čarou, na tratích si lze změřit čas jen orientačně, samoobslužně a pro zájemce o porovnání bude připravený panel vyvěšený v místě ostatních výsledků, kam si tento čas můžete zapsat. Všichni účastníci do 120 centimetrů obdrží v cíli "sladkou" odměnu.
16.8. Přidán rozpis závodu ve formátu pdf.
15.8. Spuštěn web závodu.