Kategorie D10C
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 30 m, 8 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682648 Mišeková Lucie KAM 1050 C 122 = 14:02:00
4393 Waldhauserová Eliška BOR 0757 C 124 = 14:04:00
49689 Nešporová Terezie TTR 0852 C 126 = 14:06:00
1398983 Kučerová Kateřina VSP 0950 C 128 = 14:08:00
2086451 Schneeweissová Luisa DKP 0861 C 130 = 14:10:00
2032113 Zakouřilová Klára VSP 0850 C 132 = 14:12:00
2090852 Bartáková Alžběta FSP 0754 C 134 = 14:14:00
52192 Oranyová Sylva SJI 0751 C 136 = 14:16:00
888639 Baldrianová Eva VSP 0751 C 138 = 14:18:00
515403 Štoková Sofie DKP 0750 C 140 = 14:20:00
2049649 Seidlová Magdalena RIC 0950 C 142 = 14:22:00
232648 Nedbalová Klára MFP 0850 C 144 = 14:24:00
7208071 Kamenická Tereza Ester OSN 0888 C 146 = 14:26:00
2080955 Jandová Eva DOR 0752 C 148 = 14:28:00
52122 Žemlová Barbora KAM 0751 C 150 = 14:30:00
9785 Janatová Violka DKP 0950 C 152 = 14:32:00
51730 Gajdová Michaela VSP 0752 C 154 = 14:34:00
9102146 Gelnerová Markéta KRL 0952 C 156 = 14:36:00
682675 Mišeková Kateřina KAM 0756 C 158 = 14:38:00
7205024 Petriláková Amálie DOR 0953 C 160 = 14:40:00
2060213 Liberdová Magdaléna KSH 0851 C 162 = 14:42:00
2067959 Malečková Pavlína VSP 0855 C 164 = 14:44:00
2113070 Bulířová Žofie TAP 0850 C 166 = 14:46:00
51139 Gregorová Alice CTB 0751 C 168 = 14:48:00
51639 Ptáčková Hana PGP 0750 C 170 = 14:50:00
301046 Nováková Emma ZVO 0751 C 172 = 14:52:00
232404 Komárková Zbyňka SJH 0751 C 174 = 14:54:00
2050490 Housková Adéla DOR 0851 C 176 = 14:56:00
2075698 Mullis Carolina DKP 0951 C 178 = 14:58:00
Kategorie D12C
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 2.70 km, převýšení 60 m, 9 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2049632 Kotková Adéla RIC 0655 C 1 = 12:01:00
206416 Blažková Veronika SJH 0551 B 3 = 12:03:00
8684 Kohoutková Klára BSO 0650 C 5 = 12:05:00
553451 Benešová Michaela SJH 0651 C 7 = 12:07:00
416318 Čadková Marcela KRL 0654 C 9 = 12:09:00
1400426 Kulová Laura ONO 0552 B 11 = 12:11:00
2078451 Matěásková Šárka JIL 0551 B 13 = 12:13:00
2087704 Holíková Simona ONO 0553 B 15 = 12:15:00
1413720 Škáchová Zuzana KAM 0651 C 17 = 12:17:00
51666 Ptáčková Veronika PGP 0551 C 19 = 12:19:00
2090846 Maříková Alžběta FSP 0650 C 21 = 12:21:00
7208086 Kosobudová Anna VTA 0551 B 23 = 12:23:00
2113389 Bártová Alžběta LPU 0551 C 25 = 12:25:00
9102084 Gelnerová Anna KRL 0653 C 27 = 12:27:00
2049520 Mrskočová Markéta LPU 0553 B 29 = 12:29:00
2080954 Neuerová Anna DOR 0656 C 31 = 12:31:00
2113491 Nováková Nina KAM 0554 C 33 = 12:33:00
2080957 Housková Barbora DOR 0655 C 35 = 12:35:00
52597 Oujeská Simona ADA 0551 C 37 = 12:37:00
2057582 Pešanová Valerie LTU 0650 C 39 = 12:39:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ 0650 C 41 = 12:41:00
51600 Pecková Tereza VLI 0551 C 43 = 12:43:00
232732 Hlaváčová Lucie TBM 0660 C 45 = 12:45:00
7208207 Měšťanová Tereza TAP 0653 C 47 = 12:47:00
2057585 Pešanová Emma LTU 0850 C 49 = 12:49:00
2111796 Kottíková Lucie TJN 0657 C 51 = 12:51:00
2056296 Neumannová Alžběta PHK 0650 B 53 = 12:53:00
416314 Fišarová Adéla KRL 0651 C 55 = 12:55:00
53611 Blahutová Martina MFP 0550 C 57 = 12:57:00
2067999 Malečková Hana VSP 0553 B 59 = 12:59:00
434803 Škáchová Viktorie KAM 0650 B 61 = 13:01:00
9424 Kučerová Amálie Evelína PHK 0651 C 63 = 13:03:00
2051504 Pelantová Martina RIC 0550 B 65 = 13:05:00
682654 Pokorná Nela PGP 0552 C 67 = 13:07:00
Kategorie D14B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.20 km, převýšení 60 m, 12 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2078459 Gottsteinová Ema JIL 0451 B 1 = 12:01:00
2096143 Petrásová Hana LPU 0380 B 3 = 12:03:00
2078470 Karlová Anna JIL 0352 A 5 = 12:05:00
442866 Veselá Aneta SJH 0352 B 7 = 12:07:00
2053583 Knobová Agáta VRL 0453 B 9 = 12:09:00
436958 Pilná Klára OSN 0452 B 11 = 12:11:00
2080901 Černá Ema ROU 0451 B 13 = 12:13:00
1400419 Sobotková Klára PZR 0351 B 15 = 12:15:00
2011896 Marečková Ema OSN 0450 B 17 = 12:17:00
7207036 Bártová Adéla LPU 0353 B 19 = 12:19:00
2080908 Stoklasová Zuzana OSN 0454 B 21 = 12:21:00
1398987 Vitebská Eliška TJN 0350 C 23 = 12:23:00
442879 Hankovcová Helena KAM 0350 B 25 = 12:25:00
7207062 Randáková Adéla VRL 0452 B 27 = 12:27:00
362000 Chvátilová Johana PHK 0450 B 29 = 12:29:00
2021847 Kopecká Valentýna VSP 0453 B 31 = 12:31:00
2043610 Martanová Lea VLI 0555 B 33 = 12:33:00
7208094 Pušová Bára LPU 0357 B 35 = 12:35:00
2078460 Podrábská Alžběta VLI 0451 B 37 = 12:37:00
2102702 Neubauerová Anna DOR 0456 C 39 = 12:39:00
2035733 Nádeníčková Iva NEK 0350 B 41 = 12:41:00
2073704 Bartošová Marie MLA 0451 B 43 = 12:43:00
9412003 Fišarová Eliška KRL 0351 B 45 = 12:45:00
2061857 Kubáková Nela SJH 0451 B 47 = 12:47:00
2113493 Andrlová Lea VLI 0453 C 49 = 12:49:00
426373 Pračková Ema RIC 0451 B 51 = 12:51:00
219207 Fejfarová Tereza LPU 0360 A 53 = 12:53:00
2088165 Nagyová Kateřina TJN 0452 C 55 = 12:55:00
7203463 Koberová Kateřina LPU 0352 A 57 = 12:57:00
2088202 Bulířová Ema TAP 0452 B 59 = 12:59:00
2102073 Růžičková Eliška SJC 0452 C 61 = 13:01:00
52239 Nešporová Marie TTR 0351 C 63 = 13:03:00
232975 Teringlová Vendula VCB 0451 C 65 = 13:05:00
2115012 Kosinová Kristýna SJC 0453 B 67 = 13:07:00
2021833 Beranová Hana VSP 0455 C 69 = 13:09:00
2096240 Pilná Natálie VRL 0351 B 71 = 13:11:00
8666 Cincibusová Lenka FSP 0450 B 73 = 13:13:00
443070 De Heij Laura RIC 0450 B 75 = 13:15:00
426377 Komárková Jindra SJH 0453 B 77 = 13:17:00
2056284 Ziebová Veronika NEK 0450 B 79 = 13:19:00
2060388 Šauli Kateřina VPM 0456 B 81 = 13:21:00
981849 Náměstková Radka EKP 0353 C 83 = 13:23:00
2019212 Kubecová Magdalena STB 0550 B 85 = 13:25:00
2067977 Janečková Josefína EKP 0351 B 87 = 13:27:00
2021830 Štraitová Jolana VSP 0456 B 89 = 13:29:00
4367 Rumlenová Tereza BOR 0453 B 91 = 13:31:00
428269 Šimšová Pavla MFP 0551 B 93 = 13:33:00
4641 Nekvasilová Tereza DKP 0459 C 95 = 13:35:00
2083385 Kramlová Barbora ZVO 0452 B 97 = 13:37:00
2078482 Hanušová Kateřina VRL 0455 B 99 = 13:39:00
2102587 Skácelová Adéla VLI 0454 B 101 = 13:41:00
7206547 Thýnová Martina SHK 0350 A 103 = 13:43:00
2088701 Víšková Veronika KAM 0452 B 105 = 13:45:00
2045307 Nentvichová Julie DOR 0351 B 107 = 13:47:00
2085567 Pesničáková Soňa TJN 0451 B 109 = 13:49:00
2099498 Čermáková Klára PGP 0352 C 111 = 13:51:00
2075621 Jedličková Kristýna KAM 0455 B 113 = 13:53:00
7202884 Berounská Adéla VSP 0352 C 115 = 13:55:00
2069097 Mrkvičková Veronika TJN 0355 C 117 = 13:57:00
9201326 Bednaříková Emma VLI 0359 B 119 = 13:59:00
2111733 Richtrová Kamila VPM 0451 A 121 = 14:01:00
434596 Arnoštová Veronika DOR 0455 B 123 = 14:03:00
2078488 Suková Tereza VRL 0454 B 125 = 14:05:00
2079504 Novotná Jitka SJH 0454 B 127 = 14:07:00
2045303 Jirasová Anežka DOR 0350 B 129 = 14:09:00
2083376 Kramlová Kateřina ZVO 0353 C 131 = 14:11:00
2050483 Baštová Julie DOR 0353 C 133 = 14:13:00
2035169 Staňková Radka VPM 0452 B 135 = 14:15:00
7207502 Hrnčířová Ivana STH 0351 B 137 = 14:17:00
2021828 Kodejšová Markéta VSP 0458 C 139 = 14:19:00
Kategorie D16A
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.70 km, převýšení 110 m, 15 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
451 2113484 Ledinská Eliška DKP 0256 C 61 = 13:01:00
452 2056303 Mašínová Anna TJN 0152 A 63 = 13:03:00
453 9101707 Korpasová Lucie TBM 0151 A 65 = 13:05:00
454 2053560 Šklíbová Míša TJN 0153 A 67 = 13:07:00
455 7203465 Šklíbová Veronika SRK 0153 A 69 = 13:09:00
456 7719774 Janků Anna SJC 0252 A 71 = 13:11:00
457 9102568 Bednaříková Sára LCE 0252 A 73 = 13:13:00
458 7204985 Poláková Lenka SOP 0151 A 75 = 13:15:00
459 7205017 Marková Ema STE 0252 A 77 = 13:17:00
460 410360 Holečková Petra SHK 0250 A 79 = 13:19:00
461 2019236 Vyhnálková Marie RIC 0151 A 81 = 13:21:00
462 515497 Hlaváčová Anežka TBM 0199 A 83 = 13:23:00
463 2035725 Rýdlová Magdaléna TJN 0251 A 85 = 13:25:00
464 2035737 Tokárová Regina VPM 0151 A 87 = 13:27:00
465 8645925 Golová Tereza VIC 0162 A 89 = 13:29:00
466 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 A 91 = 13:31:00
467 2035701 Rýdlová Adéla TJN 0151 A 93 = 13:33:00
468 8623000 Vandasová Adéla PHK 0255 A 95 = 13:35:00
469 2058463 Bejvlová Karolína PGP 0256 A 97 = 13:37:00
470 7201779 Chrástová Tereza STH 0251 A 99 = 13:39:00
471 2011852 Shánělová Štěpánka CHC 0152 A 101 = 13:41:00
472 2043603 Martanová Elin VLI 0252 A 103 = 13:43:00
473 8631581 Kuchařová Rozálie SJC 0251 A 105 = 13:45:00
474 2091544 Tichá Marie TZL 0253 A 107 = 13:47:00
475 7208206 Kochová Anna SJC 0153 A 109 = 13:49:00
476 2073702 Černá Kateřina VPM 0250 A 111 = 13:51:00
477 7206554 Mrózek Teresa TRI 0251 A 113 = 13:53:00
478 7205007 Dolejší Kateřina STB 0199 A 115 = 13:55:00
479 2051486 Blažková Kateřina SJH 0252 A 117 = 13:57:00
480 2091546 Kočová Halina TZL 0255 A 119 = 13:59:00
481 2056270 Vejražková Róza SJC 0151 A 121 = 14:01:00
482 2056275 Nádeníčková Pavla NEK 0150 A 123 = 14:03:00
Kategorie D16B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.30 km, převýšení 85 m, 14 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2085001 Kašparová Barbora SLA 0251 B 71 = 13:11:00
1333269 Jeřábková Nina BOR 0151 B 73 = 13:13:00
2035151 Vallová Kristýna ZVO 0152 C 75 = 13:15:00
2042536 Kastnerová Jessica DOR 0250 B 77 = 13:17:00
2032102 Linková Lucie TJN 0257 B 79 = 13:19:00
2800957 Tymešová Anna BOR 0253 B 81 = 13:21:00
1418759 Popová Jana TAP 0252 B 83 = 13:23:00
2067349 Marešová Klára NEK 0250 B 85 = 13:25:00
2801018 Rybářová Tereza BOR 0153 B 87 = 13:27:00
7260007 Vítová Lucie BSO 0250 B 89 = 13:29:00
7201759 Budská Anna TJN 0253 C 91 = 13:31:00
2115749 Beranová Eva VSP 0254 C 93 = 13:33:00
2027211 Baloghová Lída TJN 0150 B 95 = 13:35:00
7200326 Sanna Karin DKP 0250 B 97 = 13:37:00
7208078 Randáková Alžběta VRL 0252 C 99 = 13:39:00
7208091 Kosobudová Kateřina VTA 0253 B 101 = 13:41:00
301045 Charouzková Eliška TAP 0254 C 103 = 13:43:00
331022 Hamáčková Eliška STH 0153 C 105 = 13:45:00
1418760 Popová Veronika TAP 0253 B 107 = 13:47:00
2064778 Bečvářová Markéta OPI 0250 C 109 = 13:49:00
442850 Chaloupková Hana KAM 0252 B 111 = 13:51:00
7207775 Slámová Taťána OSN 0250 B 113 = 13:53:00
897371 Řadová Lucie DKP 0251 B 115 = 13:55:00
7200905 Držková Berenika LPU 0151 B 117 = 13:57:00
428243 Šimšová Barbora MFP 0150 B 119 = 13:59:00
2049526 Raková Petra SHK 0251 B 121 = 14:01:00
9102283 Starková Terezie CHT 0251 B 123 = 14:03:00
2082909 Klacková Štěpánka SJC 0253 B 125 = 14:05:00
1398986 Kovářová Jana CET 0251 B 127 = 14:07:00
2078456 Pitrmucová Antonie JIL 0251 C 129 = 14:09:00
2084949 Mojžíšková Lucie KAM 0253 B 131 = 14:11:00
2035748 Titzová Adéla VSP 0250 B 133 = 14:13:00
2087714 Brožková Lucie KUO 0151 B 135 = 14:15:00
2017683 Kroniková Štěpánka SHK 0150 B 137 = 14:17:00
2020712 Aschermannová Tereza VSP 0253 B 139 = 14:19:00
2078462 Podrábská Marie VLI 0251 B 141 = 14:21:00
9700729 Blahová Pavla EKP 0153 B 143 = 14:23:00
1416362 Halamová Barbora TAP 0150 B 145 = 14:25:00
51108 Kejmarová Jana STH 0152 B 147 = 14:27:00
682635 Svobodová Anna VTA 0151 B 149 = 14:29:00
7090701 Šlechtová Tereza KRL 0152 B 151 = 14:31:00
7205018 Petriláková Anežka DOR 0251 C 153 = 14:33:00
7202895 Berounská Anna VSP 0256 C 155 = 14:35:00
8632141 Šritrová Lenka TUR 0250 B 157 = 14:37:00
2088199 Polanská Nelly PZR 0152 B 159 = 14:39:00
9712 Nováková Světlana NPA 0151 B 161 = 14:41:00
2070839 Růžičková Vendula CHA 0252 B 163 = 14:43:00
443091 Kalousková Marie DKP 0151 B 165 = 14:45:00
1396852 Dočkalová Klára SJI 0250 B 167 = 14:47:00
2049549 Zimová Barbora SHK 0151 B 169 = 14:49:00
2099481 Rosendorfová Lenka TAP 0153 B 171 = 14:51:00
49632 Fantová Kateřina EKP 0256 C 173 = 14:53:00
2035165 Staňková Markéta VPM 0153 B 175 = 14:55:00
Kategorie D18A
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.80 km, převýšení 120 m, 16 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
351 7207777 Škarková Kateřina PGP 9955 B 36 = 12:36:00
352 7200323 Riby Rose LTP 0051 A 38 = 12:38:00
353 7203324 Nechanická Klára OSN 0050 A 40 = 12:40:00
354 515491 Albrechtová Iveta KAM 9950 A 42 = 12:42:00
355 2045206 Čechová Klára AOP 9951 A 44 = 12:44:00
356 7208096 Pavlíková Markéta CHA 0050 A 46 = 12:46:00
357 7201776 Kalenská Dominika STH 9958 A 48 = 12:48:00
358 439123 Nechutová Aneta SJI 9950 A 50 = 12:50:00
359 416210 Zrníková Adéla OSN 0099 A 52 = 12:52:00
360 7207857 Hájková Lenka SOP 0050 A 54 = 12:54:00
361 2032191 Thýnová Nikola SHK 0051 A 56 = 12:56:00
362 7201197 Sieglová Eliška PGP 9954 A 58 = 12:58:00
363 9102570 Waňková Martina LPU 9959 A 60 = 13:00:00
364 7207019 Opálková Martina BBM 0050 A 62 = 13:02:00
365 682365 Chaloupská Barbora PHK 9951 A 64 = 13:04:00
366 1204999 Janoušková Lucie BOR 9954 A 66 = 13:06:00
367 320290 Chaloupková Kateřina CHC 0051 A 68 = 13:08:00
368 2025352 Rückerová Šárka HOR 0050 A 70 = 13:10:00
369 7210066 Špringlová Kamila TBM 0050 A 72 = 13:12:00
370 2091555 Tichá Veronika TZL 9951 A 74 = 13:14:00
371 2032162 Malinová Apolena SHK 9952 A 76 = 13:16:00
372 410338 Auermüllerová Anna ZBM 0060 A 78 = 13:18:00
373 2091516 Filipová Tereza LPU 0050 A 80 = 13:20:00
374 361961 Dědková Teodora TAP 0051 A 82 = 13:22:00
375 7205966 Foltýnová Eva SJI 0051 A 84 = 13:24:00
376 9101109 Grycová Kateřina TBM 0058 A 86 = 13:26:00
377 682622 Borovičková Valerie LPU 0054 A 88 = 13:28:00
378 7203458 Kundratová Lucie TZL 0058 A 90 = 13:30:00
379 2091521 Ressová Tereza LCE 0052 A 92 = 13:32:00
380 2075609 Kubíčková Jana PHK 9999 A 94 = 13:34:00
381 7202880 Sokolářová Šárka TUR 9999 A 96 = 13:36:00
382 7201814 Vojtíšková Viktorie LPU 0051 A 98 = 13:38:00
383 7205002 Větříčková Andrea SHK 9951 A 100 = 13:40:00
384 425544 Semrádová Jana CHC 9951 A 102 = 13:42:00
385 2032127 Matoušová Kateřina VRL 9955 A 104 = 13:44:00
386 2056287 Zlámalová Nikola SJC 9951 A 106 = 13:46:00
387 232865 Utíkalová Kateřina TBM 9952 A 108 = 13:48:00
388 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 110 = 13:50:00
389 7205020 Bruková Magda TRI 0054 A 112 = 13:52:00
390 897364 Peterová Jana LPU 0057 A 114 = 13:54:00
391 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 A 116 = 13:56:00
392 1006615 Kopecká Anna LPU 9958 A 118 = 13:58:00
393 1400403 Odehnalová Klára ZBM 9956 A 120 = 14:00:00
394 7200901 Nešporová Alžběta TZL 0051 A 122 = 14:02:00
395 2075681 Hápová Petra PHK 0051 A 124 = 14:04:00
Kategorie D18B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.40 km, převýšení 85 m, 14 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436435 Svátková Anna SLP 9951 B 47 = 12:47:00
2021848 Kopecká Johana VSP 9950 A 49 = 12:49:00
2049516 Škorpíková Barbora LPU 0060 C 51 = 12:51:00
7204974 Hrnčířová Magda STH 0051 B 53 = 12:53:00
7291299 Hanáková Lenka KRL 9951 B 55 = 12:55:00
9101185 Kosíková Eliška VSP 0051 C 57 = 12:57:00
7150100 Biersaková Dagmar KRL 0051 B 59 = 12:59:00
7203325 Stoklasová Daniela OSN 0055 B 61 = 13:01:00
7205027 Voltrová Alena ROZ 9951 B 63 = 13:03:00
2045314 Nentvichová Klára DOR 9950 B 65 = 13:05:00
2031355 Šrámková Hana RIC 0051 B 67 = 13:07:00
2800315 Míchalová Šárka KPY 0050 B 69 = 13:09:00
436964 Kováříková Marie KAM 0050 C 71 = 13:11:00
2020708 Mudrová Lenka KRL 0052 C 73 = 13:13:00
2075660 Doležalová Dorotka VPM 9950 B 75 = 13:15:00
331147 Hrabánková Zuzana PGP 9950 B 77 = 13:17:00
2075693 Nováková Markéta KUO 0099 C 79 = 13:19:00
7206529 Thořová Markéta TUR 9952 A 81 = 13:21:00
232535 Sedláčková Linda ROZ 0050 B 83 = 13:23:00
361943 Koucká Barbora EKP 0050 C 85 = 13:25:00
2082907 Barnetová Veronika LPU 9952 B 87 = 13:27:00
Kategorie D20A
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.80 km, převýšení 120 m, 16 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
251 7205001 Červená Adéla SHK 9755 A 146 = 14:26:00
252 2111769 Staňová Karolína BOR 9853 A 148 = 14:28:00
253 1403414 Roškotová Lucie TUR 9753 R 150 = 14:30:00
254 7779755 Šimůnková Gabriela TAP 9755 R 152 = 14:32:00
255 8629753 Chaloupková Veronika CHC 9852 A 154 = 14:34:00
256 7200344 Kovářová Lenka LTP 9750 R 156 = 14:36:00
257 515001 Hájková Eliška KAM 9851 A 158 = 14:38:00
258 9101106 Vyhnálková Barbora RIC 9850 R 160 = 14:40:00
259 1403419 Linková Alena TUR 9751 R 162 = 14:42:00
260 9988889 Grycová Veronika TBM 9859 R 164 = 14:44:00
261 2051502 Nováková Lucie BOR 9854 A 166 = 14:46:00
262 7204981 Kavánková Iva TZL 9753 R 168 = 14:48:00
263 7208324 Janovská Kateřina PGP 9850 A 170 = 14:50:00
264 1600872 Sheshikova Anastasia KAM 9853 A 172 = 14:52:00
265 2082918 Kinkorová Tereza LPM 9850 R 174 = 14:54:00
266 2073746 Tesařová Jana TRI 9751 R 176 = 14:56:00
267 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 178 = 14:58:00
268 9101703 Korpasová Tereza TBM 9898 R 180 = 15:00:00
269 52957 Fukalová Hana AOP 9850 R 182 = 15:02:00
270 1398990 Novotná Klára PHK 9751 R 184 = 15:04:00
271 1007533 Odehnalová Tereza ZBM 9757 R 186 = 15:06:00
272 1407423 Slavíková Silvie PGP 9751 E 188 = 15:08:00
273 2027242 Vývodová Jana ASU 9852 A 190 = 15:10:00
274 886271 Nováková Tereza DKP 9751 E 192 = 15:12:00
275 2058511 Čechová Tereza KAM 9852 R 194 = 15:14:00
Kategorie D20B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.50 km, převýšení 85 m, 14 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331166 Langrová Anna 5SC 9750 C 75 = 13:15:00 neregistro
416340 Zurynková Michaela EKP 9850 C 77 = 13:17:00
438639 Voltrová Hana ROZ 9752 B 79 = 13:19:00
886274 Zimmerová Kateřina KAM 9850 B 81 = 13:21:00
336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 B 83 = 13:23:00
52760 Kašparová Adéla VSP 9850 C 85 = 13:25:00
2070852 Knížková Šárka TJN 9852 B 87 = 13:27:00
Kategorie D21A
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 4.70 km, převýšení 135 m, 18 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2080966 Bozděchová Lenka PGP 8254 C 58 = 12:58:00
7201204 Hrstková Vladěna ZBM 8787 C 60 = 13:00:00
1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 C 62 = 13:02:00
886267 Janů Hana KSU 9393 C 64 = 13:04:00
515496 Zurynková Jana EKP 7053 C 66 = 13:06:00
9999888 Janatová Lucie DKP 8154 C 68 = 13:08:00
2085610 Hančová Marie SNA 8255 C 70 = 13:10:00
7201819 Šiková Barbora LPM 9650 R 72 = 13:12:00
2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 74 = 13:14:00
889305 Jirčáková Martina LCE 8951 C 76 = 13:16:00
7656540 Myslivečková Zuzana TUR 9253 C 78 = 13:18:00
2053588 Udržalová Pavla LPU 8552 C 80 = 13:20:00
8001989 Wurzelová Hana OSN 8972 C 82 = 13:22:00
7170894 Jeřábková Jitka TZL 9453 C 84 = 13:24:00
7204993 Žaloudková Klára LPU 9461 C 86 = 13:26:00
428250 Kamererová Valerie KAM 9452 C 88 = 13:28:00
7200316 Koporová Petra ASU 9353 C 90 = 13:30:00
51473 Kábrtová Oldřiška BOR 8752 C 92 = 13:32:00
8271093 Aschermannová Petra KAM 9354 C 94 = 13:34:00
2102079 Benešová Lucie SJC 8951 C 96 = 13:36:00
9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 98 = 13:38:00
2800345 Kudrnáčová Lucie HCE 8850 C 100 = 13:40:00
995884 Fundová Eliška SHK 9351 C 102 = 13:42:00
232050 Hrabánková Klára PGP 9654 C 104 = 13:44:00
9061 Henychová Zuzana VLI 6151 C 106 = 13:46:00
682342 Kopecká Eliška ASU 9299 C 108 = 13:48:00
51759 Karbanová Vendula DKP 8350 C 110 = 13:50:00
887906 Kašková Kateřina CHA 7850 R 112 = 13:52:00
232158 Tihonová Hana TAP 9052 C 114 = 13:54:00
7140196 Hanáková Magda KRL 9651 C 116 = 13:56:00
434840 Bochenková Martina DKP 8758 C 118 = 13:58:00
682683 Šimšová Jana MFP 7651 C 120 = 14:00:00
9054 Jiřištová Zuzana DKP 8254 C 122 = 14:02:00
2051524 Myslivcová Pavla SHK 9352 C 124 = 14:04:00
301347 Kohlová Zuzana KPY 8852 C 126 = 14:06:00
515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 128 = 14:08:00
9930312 Kamenická Kateřina PHK 9353 C 130 = 14:10:00
7875600 Pospíšilová Marie DKP 8756 R 132 = 14:12:00
515074 Tesařová Marcela LCE 9450 C 134 = 14:14:00
887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 R 136 = 14:16:00
7200338 Kožinová Anna PGP 9350 C 138 = 14:18:00
2067234 Nedbalová Jana MFP 8050 C 140 = 14:20:00
7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 C 142 = 14:22:00
8780 Bialožytová Tereza PGP 9055 C 144 = 14:24:00
8580 Procházková Zuzana KPY 8650 C 146 = 14:26:00
502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 148 = 14:28:00
232409 Doležalová Monika KAM 8851 R 150 = 14:30:00
896973 Mrštíková Květa CHT 8754 C 152 = 14:32:00
703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 154 = 14:34:00
9102089 Bořánková Karolína KAM 9550 R 156 = 14:36:00
886283 Neradová Alena LIT 8551 C 158 = 14:38:00
7719 Svobodová Barbora TJN 8952 C 160 = 14:40:00
897363 Vozdová Aneta KSU 9394 C 162 = 14:42:00
416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 C 164 = 14:44:00
7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 C 166 = 14:46:00
1602628 Folbrechtová Šárka BOR 9051 C 168 = 14:48:00
1406191 Koderičová Tereza PHK 9666 C 170 = 14:50:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI 8055 C 172 = 14:52:00
515140 Panchártková Tereza LTU 8950 C 174 = 14:54:00
2073750 Kosová Štěpánka LPU 9460 C 176 = 14:56:00
515185 Randáková Helena VRL 7452 C 178 = 14:58:00
7260024 Balcarová Jana PHK 8753 C 180 = 15:00:00
52533 Kopcová Michaela VLI 8456 C 182 = 15:02:00
682690 Ďoubalová Věra DOB 8751 C 184 = 15:04:00
9102561 Mokrá Julie VLI 8051 C 186 = 15:06:00
2075697 Mullis Kateřina DKP 7753 C 188 = 15:08:00
Kategorie D21B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 4.30 km, převýšení 110 m, 18 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 106 = 13:46:00
2082714 Košárková Iva PGP 8155 C 108 = 13:48:00
889669 Rydlová Eva FSP 8989 C 110 = 13:50:00
416555 Jergušová Hana ASU 9199 C 112 = 13:52:00
301140 Karasová Jana FSP 6153 C 114 = 13:54:00
2115067 Studničná Lenka 7QX 8650 C 116 = 13:56:00 neregistro
1470169 Janovská Petra PGP 7355 C 118 = 13:58:00
8197 Gorčicová Eliška CHA 9150 C 120 = 14:00:00
232162 Jančová Jana KAM 9450 C 122 = 14:02:00
7003039 Kuncová Eliška SSU 8951 C 124 = 14:04:00
52675 Vlažná Lucie LCE 8751 C 126 = 14:06:00
2073755 Držková Markéta LPU 7670 C 128 = 14:08:00
515490 Albrechtová Eva KAM 7850 C 130 = 14:10:00
416278 Ducháčková Kateřina STH 9356 C 132 = 14:12:00
515071 Šňupárková Anna DKP 9652 C 134 = 14:14:00
331285 Jebavá Lucie VRL 9254 C 136 = 14:16:00
995836 Uhlíková Tereza PGP 9162 C 138 = 14:18:00
7260013 Králová Vanda BZP 8750 C 140 = 14:20:00
49844 Masopustová Elis PGP 8656 C 142 = 14:22:00
2099482 Burešová Lenka DKP 8351 C 144 = 14:24:00
52214 Bolinová Hana ZBP 8150 C 146 = 14:26:00
53127 Ondráčková Lucie CHT 9254 C 148 = 14:28:00
301700 Slavíková Lucie PGP 9150 C 150 = 14:30:00
7207856 Míková Lenka VCB 7653 C 152 = 14:32:00
7260027 Pekárková Monika RBK 9252 C 154 = 14:34:00
51676 Tichovská Hana PGP 6652 C 156 = 14:36:00
2045231 Ondráčková Veronika EKP 7850 C 158 = 14:38:00
51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 160 = 14:40:00
4662 Vejstrková Zuzana CHA 8852 C 162 = 14:42:00
411767 Posseltová Tereza TJN 9252 C 164 = 14:44:00
8947 Setínková Jana DKP 9052 C 166 = 14:46:00
7115115 Ondřejová Dita Terezie SHK 8550 C 168 = 14:48:00
2067255 Zamrzlová Eva SJC 8759 C 170 = 14:50:00
7247 Peterová Alena DOB 8953 C 172 = 14:52:00
9674 Smutná Pavla VAM 8651 C 174 = 14:54:00
9880 Štoková Mariana DKP 8158 C 176 = 14:56:00
1418755 Grolichová Lucie ZBP 7850 C 178 = 14:58:00
1398385 Uhlíková Hana SJC 8250 C 180 = 15:00:00
2800348 Štemberová Natálie TJN 9851 C 182 = 15:02:00
51594 Janečková Dagmar EKP 6550 C 184 = 15:04:00
52113 Teringlová Martina VCB 7851 C 186 = 15:06:00
52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 188 = 15:08:00
1413714 Rambová Kamila DKP 8655 C 190 = 15:10:00
981834 Klapalová Michaela LPU 8499 R 192 = 15:12:00
53159 Skripniková Petra FSP 8686 C 194 = 15:14:00
253357 Kolešová Helena LPU 8857 C 196 = 15:16:00
53592 Zoubková Jana ZBP 8050 C 198 = 15:18:00
Kategorie D21C
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 100 m, 16 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52370 Zakouřilová Kamila TUV 8557 C 148 = 14:28:00
7200372 Synková Petra DOK 7950 C 150 = 14:30:00
52330 Palasová Petra ZBM 8658 C 152 = 14:32:00
8945 Setínková Zuzana DKP 5753 C 154 = 14:34:00
303912 Müllerová Markéta LCE 9453 C 156 = 14:36:00
51205 Peterková Viktorie LLI 7551 C 158 = 14:38:00
7878000 Höferová Petra SJC 8761 C 160 = 14:40:00
8263 Novotná Barbora TJN 8951 C 162 = 14:42:00
443061 Klašková Josefina DKP 9651 C 164 = 14:44:00
301037 Botiková Daniela LCE 9158 C 166 = 14:46:00
2020719 Kazdová Jana SJC 7752 C 168 = 14:48:00
2058483 Habigerová Radka KSU 9559 C 170 = 14:50:00
52074 Klapalová Hana VAM 8850 C 172 = 14:52:00
682618 Mertová Eva DOB 8551 C 174 = 14:54:00
2106734 Gottvaldová Denisa DKL 8550 C 176 = 14:56:00
1416368 Dundrová Lucie TUR 8951 C 178 = 14:58:00
7207622 Oujeská Lenka ADA 7654 C 180 = 15:00:00
51659 Horová Klára PGP 8455 C 182 = 15:02:00
2083393 Beranová Kristína TZL 8553 C 184 = 15:04:00
8115 Neradová Eva LIT 8951 C 186 = 15:06:00
Kategorie D21E
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 5.10 km, převýšení 160 m, 21 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 R 123 = 14:03:00
102 1008173 Jedličková Zuzana SHK 8150 E 125 = 14:05:00
103 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R 127 = 14:07:00
104 1008144 Valešová Jana PHK 9154 C 129 = 14:09:00
105 515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 E 131 = 14:11:00
106 7207704 Mechlová Lenka SHK 9051 E 133 = 14:13:00
107 7201820 Šiková Karolína LPM 9651 R 135 = 14:15:00
108 500556 Mrázková Romana SJC 8351 C 137 = 14:17:00
109 1007544 Poklopová Lenka ZBM 8950 E 139 = 14:19:00
110 301173 Fenclová Marta LPU 7667 E 141 = 14:21:00
111 7200341 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 143 = 14:23:00
112 682103 Jakobová Adélka PGP 9056 E 145 = 14:25:00
113 7200361 Štičková Anna LLI 9651 E 147 = 14:27:00
114 9000007 Kolínová Kristýna DKP 8450 E 149 = 14:29:00
115 1700076 Čepová Daniela PHK 8951 E 151 = 14:31:00
116 7202878 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 153 = 14:33:00
117 995832 Matějů Martina PGP 8556 C 155 = 14:35:00
118 8005907 Rollier Monika PHK 8051 E 157 = 14:37:00
119 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 R 159 = 14:39:00
120 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 E 161 = 14:41:00
121 434574 Chládková Simona LPU 9658 R 163 = 14:43:00
122 876522 Krafková Lucie TUR 8650 E 165 = 14:45:00
123 2081369 Voborníková Alena CTB 9451 R 167 = 14:47:00
124 7207077 Plochová Dominika DKP 8651 R 169 = 14:49:00
125 9005227 Šimková Johanka ZBM 9350 R 171 = 14:51:00
126 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 R 173 = 14:53:00
127 920682 Benešová Jana CTB 9452 C 175 = 14:55:00
128 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 C 177 = 14:57:00
129 7200367 Hiršová Gabriela ZBM 9651 R 179 = 14:59:00
130 7208080 Gregorová Kamila CTB 8151 E 181 = 15:01:00
131 822282 Rufferová Iva TUR 8354 E 183 = 15:03:00
132 8291193 Simkovics Anna 13A 005a C 185 = 15:05:00
Kategorie D35B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 100 m, 15 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2102812 Kučerová Berenika DCE 8050 C 151 = 14:31:00
2102803 Ledinská Leona DKP 8161 C 153 = 14:33:00
7207365 Seidlová Barbora EKP 7955 C 155 = 14:35:00
2092388 Maříková Markéta FSP 7351 C 157 = 14:37:00
52118 Žemlová Eva KAM 7550 C 159 = 14:39:00
51850 Siegerová Lucie TAP 7552 C 161 = 14:41:00
336783 Matějů Kateřina VLI 8054 C 163 = 14:43:00
2099494 Dlouhá Marta BZP 7851 C 165 = 14:45:00
2060208 Brettlová Marta PGP 7557 C 167 = 14:47:00
2045228 Pračková Zita RIC 7850 C 169 = 14:49:00
887950 Skripniková Kateřina FSP 8051 C 171 = 14:51:00
51555 Ptáčková Kateřina PGP 7350 C 173 = 14:53:00
2800344 Mišeková Martina KAM 7851 C 175 = 14:55:00
682094 Šimerková Olga PGP 7551 C 177 = 14:57:00
7204991 Šklíbová Jana SRK 7651 C 179 = 14:59:00
1413332 Kubečková Zdena PHK 7551 C 181 = 15:01:00
2082934 Forstereviczová Jana DOR 7653 C 183 = 15:03:00
2102815 Městková Lucie TEP 7850 C 185 = 15:05:00
53730 Veselá Eva VCB 7853 C 187 = 15:07:00
410784 Haasová Renata LPU 7960 C 189 = 15:09:00
51638 Pokorná Magdaléna PGP 7562 C 191 = 15:11:00
2035147 Beranová Jana SJH 7851 C 193 = 15:13:00
889279 Vyhnálková Eva RIC 7552 C 195 = 15:15:00
Kategorie D40B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.90 km, převýšení 100 m, 17 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301036 Bažata Miroslava KAM 7650 C 69 = 13:09:00
2085603 Kotková Lenka RIC 7352 C 71 = 13:11:00
7749 Pelcová Pavla CST 7454 C 73 = 13:13:00
230679 Grycová Petra TBM 7467 C 75 = 13:15:00
1409879 Korpasová Ivana LBM 7362 C 77 = 13:17:00
2032384 Rusinová Alena BRU 7152 C 79 = 13:19:00
1400445 Skácelová Marie VLI 7552 C 81 = 13:21:00
8431 Janoušková Iveta BOR 7457 C 83 = 13:23:00
2060273 Bejvlová Martina LME 7350 C 85 = 13:25:00
2096130 Karlová Kateřina JIL 7553 C 87 = 13:27:00
981813 Kolářová Michaela SLA 7351 C 89 = 13:29:00
9430 Chvátilová Pavlína PHK 7450 C 91 = 13:31:00
206351 Kubecová Jana STB 7399 C 93 = 13:33:00
2800294 Halamová Anna TAP 7350 C 95 = 13:35:00
434839 Dolejší Lenka STB 7499 C 97 = 13:37:00
2057595 Licková Dana LTU 7350 C 99 = 13:39:00
51992 Marečková Kateřina OSN 7550 C 101 = 13:41:00
2082940 Mirčeva Lenka DOR 7350 C 103 = 13:43:00
7207776 Nováková Alena KRE 7450 C 105 = 13:45:00
2035734 Krpatová Zuzana LPU 7558 C 107 = 13:47:00
51739 Boumová Irena KSH 7756 C 109 = 13:49:00
2078485 Náměstková Veronika EKP 7351 C 111 = 13:51:00
2049512 Mrskočová Dana LPU 7356 C 113 = 13:53:00
8293 Žuková Marcela VLI 7351 C 115 = 13:55:00
2092419 Petriláková Petra DOR 7656 C 117 = 13:57:00
443078 Milánová Jindřiška TBM 7475 C 119 = 13:59:00
8111 Pavlíková Klára LIT 7451 C 121 = 14:01:00
7208099 Kosobudová Lenka VTA 7351 C 123 = 14:03:00
2113516 Petýrková Pavlína BZP 7351 C 125 = 14:05:00
1421911 Bartošová Jana MLA 7051 C 127 = 14:07:00
7205038 Nechanická Daniela OSN 7557 C 129 = 14:09:00
2053570 Vandasová Markéta VAM 7250 C 131 = 14:11:00
2044893 Housková Monika DOR 7551 C 133 = 14:13:00
1418756 Popová Veronika TAP 7450 C 135 = 14:15:00
2096120 Filipová Ivana SRK 7373 C 137 = 14:17:00
7921 Sedláčková Petra ROZ 7050 C 139 = 14:19:00
52154 Zlesáková Stáňa CHT 7352 C 141 = 14:21:00
2042502 Martanová Daniela VLI 7452 C 143 = 14:23:00
2099521 Tomandlová Radka 5IX 7550 C 145 = 14:25:00 neregistro
2035141 Šrámková Iva RIC 7251 C 147 = 14:27:00
339546 Kovářová Anna CET 7552 C 149 = 14:29:00
1400433 Podrábská Marie VLI 7451 C 151 = 14:31:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL 7554 C 153 = 14:33:00
9690219 Kamenická Lenka OSN 6955 C 155 = 14:35:00
331267 Richtrová Lucie VPM 7451 C 157 = 14:37:00
232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 159 = 14:39:00
2080951 Jirasová Jana DOR 7450 C 161 = 14:41:00
2113044 Kándlová Adéla DCE 7550 C 163 = 14:43:00
7204984 Junková Kateřina STH 7351 C 165 = 14:45:00
4146 Novotná Petra PHK 6651 C 167 = 14:47:00
426333 Rydlová Jana VIC 7752 C 169 = 14:49:00
Kategorie D45B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.70 km, převýšení 75 m, 12 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
981829 Longinová Lenka TAP 7151 C 64 = 13:04:00
2073661 Řehořová Lenka TJN 7250 C 66 = 13:06:00
2085652 Bendáková Jitka LTU 6951 C 68 = 13:08:00
2079501 Forstová Lenka MFP 6850 C 70 = 13:10:00
2035720 Kavalírová Zuzana PHK 6950 C 72 = 13:12:00
231924 Čtrnáctová Magdalena PGP 7151 C 74 = 13:14:00
7205009 Riby Kateřina LTP 7252 C 76 = 13:16:00
682334 Chaloupská Pavlína PHK 7051 C 78 = 13:18:00
51809 Linková Iva TUR 6850 C 80 = 13:20:00
49412 Grycová Jana TBM 6969 C 82 = 13:22:00
980334 Čechová Zuzana BZR 6951 C 84 = 13:24:00
2067965 Tokárová Regina VPM 6950 C 86 = 13:26:00
52114 Tloušťová Eva SCP 6950 C 88 = 13:28:00
9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 90 = 13:30:00
2083418 Bártová Pavla ZVO 7152 C 92 = 13:32:00
7201756 Hiršová Marcela VBM 7079 C 94 = 13:34:00
9802 Langrová Monika SHK 7251 C 96 = 13:36:00
515195 Koucká Ivana EKP 6850 C 98 = 13:38:00
339558 Žandová Hana CTB 7052 C 100 = 13:40:00
49647 Benešová Jaroslava DKL 7050 C 102 = 13:42:00
8256 Zuzánková Růžena TJN 6051 C 104 = 13:44:00
8950 Horáková Jindra LPU 6854 C 106 = 13:46:00
7201760 Škáchová Petra KAM 7054 C 108 = 13:48:00
2060251 Foglarová Naďa DKP 6553 C 110 = 13:50:00
682670 Míchalová Marcela KPY 6850 C 112 = 13:52:00
9542 Chaloupková Lenka CHC 6951 C 114 = 13:54:00
331619 Waňková Dita LPU 7158 C 116 = 13:56:00
2092376 Úlehlová Monika TAP 6950 C 118 = 13:58:00
7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 120 = 14:00:00
7207351 Kosová Michaela SRK 6752 C 122 = 14:02:00
443075 Sieglová Dagmar MFP 7050 C 124 = 14:04:00
2057594 Lazáková Šárka LTU 6952 C 126 = 14:06:00
2096115 Kostková Jana AOP 7151 C 128 = 14:08:00
2058515 Pavlíčková Lenka DOR 7251 C 130 = 14:10:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP 7150 C 132 = 14:12:00
9101672 Benešová Iva SJH 7051 C 134 = 14:14:00
410359 Posseltová Romana TJN 7050 C 136 = 14:16:00
428286 Bejčková Jana DKL 7150 C 138 = 14:18:00
51411 Dulovcová Marie KRE 7051 C 140 = 14:20:00
442851 Šimůnková Martina TAP 6851 C 142 = 14:22:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 144 = 14:24:00
888641 Staňková Marcela VPM 6951 C 146 = 14:26:00
426396 Gottfriedová Marcela VCB 7055 C 148 = 14:28:00
2067950 Vlkanova Hana PHK 7050 C 150 = 14:30:00
52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 152 = 14:32:00
2081352 Melišíková Radka TAP 7152 C 154 = 14:34:00
9101705 Hudečková Helena KTA 6951 C 156 = 14:36:00
9316 Knapová Iva LPU 6052 C 158 = 14:38:00
207863 Lesáková Věra TJN 7152 C 160 = 14:40:00
Kategorie D50B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 100 m, 16 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8668 Cincibusová Ivana FSP 6651 C 0 = 12:00:00
425590 Jermanová Eva TJN 6150 C 2 = 12:02:00
995881 Hrstková Dana SJI 6051 C 4 = 12:04:00
2113055 Kábrtová Iva PEN 6350 C 6 = 12:06:00
2017663 Thýnová Ivana SHK 6651 C 8 = 12:08:00
1416361 Klapalová Jana VAM 6451 C 10 = 12:10:00
416114 Nováková Jana TJP 6552 C 12 = 12:12:00
7201808 Hindráková Martina LTU 6451 C 14 = 12:14:00
2011846 Vejvodová Mirka LPM 5750 C 16 = 12:16:00
51413 Kovaříčková Darja KRE 6352 C 18 = 12:18:00
2085658 Petrželová Alena LTU 6351 C 20 = 12:20:00
51412 Troupová Vladěna KRE 6351 C 22 = 12:22:00
436447 Pavlíková Pavla CHA 6551 C 24 = 12:24:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE 6450 C 26 = 12:26:00
51583 Fantová Libuše EKP 5650 C 28 = 12:28:00
52265 Komersová Jana KNC 6550 C 30 = 12:30:00
219239 Novotná Ivana PHK 6354 C 32 = 12:32:00
428220 Zimmerová Lenka ZVO 6451 C 34 = 12:34:00
51925 Tichá Jana SJH 6451 C 36 = 12:36:00
1954721 Procházková Miluše DCE 5450 C 38 = 12:38:00
8006654 Wurzelová Dana CHT 6654 C 40 = 12:40:00
49806 Klašková Kateřina DKP 6750 C 42 = 12:42:00
51604 Šedivá Miroslava EKP 5750 C 44 = 12:44:00
9833 Kavalírová Kateřina PHK 6756 C 46 = 12:46:00
8179 Gorčicová Ivana CHA 6550 C 48 = 12:48:00
416118 Landovská Ivana PGP 6251 C 50 = 12:50:00
682085 Lisá Monika ONO 6750 C 52 = 12:52:00
51984 Mudrová Martina HCE 6451 C 54 = 12:54:00
331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 56 = 12:56:00
51660 Ježková Regina PGP 6352 C 58 = 12:58:00
8222227 Kavková Dana SCP 6150 C 60 = 13:00:00
51601 Pecková Ivana EKP 6252 C 62 = 13:02:00
2080904 Tachezy Ruth DOR 6451 C 64 = 13:04:00
53525 Červinková Jitka OKP 6451 C 66 = 13:06:00
Kategorie D55B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.20 km, převýšení 65 m, 10 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438643 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 162 = 14:42:00
53005 Tichovská Jitka PGP 6153 C 164 = 14:44:00
301691 Balcarová Eva PHK 5952 C 166 = 14:46:00
2075661 Doležalová Liběna VPM 5950 C 168 = 14:48:00
2080958 Zelená Markéta PGP 5850 C 170 = 14:50:00
303948 Jeřábková Jana OKP 6150 C 172 = 14:52:00
416175 Sklenářová Jana MLA 6258 C 174 = 14:54:00
301647 Kujanová Martina BZP 5850 C 176 = 14:56:00
7705 Svobodová Hana SMB 5951 C 178 = 14:58:00
232184 Hrabánková Ilona PGP 6250 C 180 = 15:00:00
7205026 Kovářová Alena LTP 6151 C 182 = 15:02:00
8642 Špičáková Lenka DKP 5850 C 184 = 15:04:00
2085653 Gabrielová Šárka ONO 5950 C 186 = 15:06:00
232174 Bochenková Jana DOR 6150 C 188 = 15:08:00
9112 Šabatková Zdena SHK 5652 C 190 = 15:10:00
2027204 Večeřová Ivana TJN 6052 C 192 = 15:12:00
9118 Bláhová Luba SHK 5852 C 194 = 15:14:00
Kategorie D60B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 2.80 km, převýšení 55 m, 10 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 94 = 13:34:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL 5362 C 96 = 13:36:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK 5651 C 98 = 13:38:00
9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 100 = 13:40:00
52184 Pokorná Eva TCB 5751 C 102 = 13:42:00
2060214 Nováková Jana NPA 5552 C 104 = 13:44:00
8954 Nýdrlová Eva VRL 5451 C 106 = 13:46:00
8162 Bradnová Věra CHA 5550 C 108 = 13:48:00
53641 Hejtmánková Alena TAP 5452 C 110 = 13:50:00
1421925 Opavová Stanislava MLA 5451 C 112 = 13:52:00
232257 Patáková Mária KSH 5751 C 114 = 13:54:00
8257 Kuncová Jiřina TJN 5752 C 116 = 13:56:00
8165 Ševčíková Alena CHA 5351 C 118 = 13:58:00
7870 Štrossová Jiřina DCE 5650 C 120 = 14:00:00
52095 Doležalová Vlasta PGP 5550 C 122 = 14:02:00
2060217 Kalibánová Jiřina NPA 5351 C 124 = 14:04:00
49892 Dudová Hana DKP 5752 C 126 = 14:06:00
51922 Jelínková Jana RUZ 5552 C 128 = 14:08:00
219280 Janská Iva LBM 5795 C 130 = 14:10:00
8546 Korejčíková Dáďa LLI 5550 C 132 = 14:12:00
336750 Zavadilová Naďa SCP 5450 C 134 = 14:14:00
2059748 Nováková Svatava SKV 5351 C 136 = 14:16:00
7205030 Rosecká Alena PZR 5654 C 138 = 14:18:00
53520 Cabrnochová Hana DKL 5550 C 140 = 14:20:00
9107 Fejlková Alice SHK 5351 C 142 = 14:22:00
53725 Hejzlarová Vladimíra VCB 5651 C 144 = 14:24:00
682101 Jahnová Helena SCP 5550 C 146 = 14:26:00
Kategorie D65B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 2.70 km, převýšení 40 m, 10 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2023804 Křížová Zdenka PZR 5051 C 0 = 12:00:00
436429 Kellnerová Stanislava LPU 4950 C 2 = 12:02:00
2103757 Městková Eva TEP 4851 C 4 = 12:04:00
51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 6 = 12:06:00
2059769 Pachnerová Jaroslava VLI 5152 C 8 = 12:08:00
303959 Tvrdková Eva TUR 5151 C 10 = 12:10:00
51216 Karmazínová Ivana VLI 5150 C 12 = 12:12:00
8110 Neradová Alena LIT 5051 C 14 = 12:14:00
232900 Podhorská Věra CJI 5252 C 16 = 12:16:00
2080918 Horáčková Stanislava VLI 4950 C 18 = 12:18:00
Kategorie D70B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 40 m, 8 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51550 Zmeková Míla SLP 4451 C 15 = 12:15:00
49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 17 = 12:17:00
9247 Kubíková Květa LPU 4752 C 19 = 12:19:00
53540 Ryšavá Lubomíra TJP 4750 C 21 = 12:21:00
2058517 Kutáčková Stanislava LTU 4751 C 23 = 12:23:00
682619 Nejezchlebová Věra KAS 4551 C 25 = 12:25:00
52096 Dvořáková Ladislava PGP 4451 C 27 = 12:27:00
219220 Lohrová Jarmila SCP 4650 C 29 = 12:29:00
Kategorie D75B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 40 m, 8 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51698 Haňkovská Jana PGP 4050 C 59 = 12:59:00
Kategorie H10C
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 30 m, 8 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336746 Štok Honzík DKP 0900 C 0 = 12:00:00
232961 Bejvančický Josef KRL 0703 C 2 = 12:02:00
9616 Doucha Tomáš SNA 0801 C 4 = 12:04:00
2042522 Jiras Antonín DOR 0701 C 6 = 12:06:00
2092380 Skripnik Matouš FSP 0800 C 8 = 12:08:00
2800310 Kosák Eliáš PGP 0704 C 10 = 12:10:00
1302784 Junek Matouš STH 0801 C 12 = 12:12:00
2084940 Bažata Alberto KAM 0702 C 14 = 12:14:00
2088156 Brandejs Štěpán DKP 0807 C 16 = 12:16:00
2102547 Šimek Matouš KAM 0800 C 18 = 12:18:00
897359 Riby Philip LTP 0702 C 20 = 12:20:00
2801030 Hofhanzl Antonín RUZ 0902 C 22 = 12:22:00
2058492 Hroněk Štěpán VSP 0700 C 24 = 12:24:00
2067935 Šimerka Ondřej PGP 0800 C 26 = 12:26:00
2086452 Bertien Jiří DKP 0901 C 28 = 12:28:00
410727 Forst Albert MFP 0901 C 30 = 12:30:00
2073665 Skácel Jan VLI 0901 C 32 = 12:32:00
2104590 Lesák Marek TJN 0811 C 34 = 12:34:00
2088179 Procházka Vít DKP 0711 C 36 = 12:36:00
52275 Škorpil Marek HOR 0900 C 38 = 12:38:00
2085630 Oujeský Dan ADA 0701 C 40 = 12:40:00
2032189 Kučera Jakub VSP 0900 C 42 = 12:42:00
2045317 Vojkůvka Filip DOR 0902 C 44 = 12:44:00
2067940 Jedlička Aleš VSP 0800 C 46 = 12:46:00
53226 Habán Eduard VLI 0800 C 48 = 12:48:00
9324 Držka Filip LPU 0901 C 50 = 12:50:00
2058490 Folprecht Lukáš VSP 0802 C 52 = 12:52:00
425571 Termer Štěpán LTU 0800 C 54 = 12:54:00
2050498 Vojkůvka Matěj DOR 0804 C 56 = 12:56:00
2092429 Sedláček Patrik ROZ 0800 C 58 = 12:58:00
2102794 Machar Eda DKP 0803 C 60 = 13:00:00
2053559 Řehoř Hynek TJN 0700 C 62 = 13:02:00
2103269 Stehlík Jakub LPM 0700 C 64 = 13:04:00
8645 Šubrt Jáchym DKP 0800 C 66 = 13:06:00
4408031 Jakubík Jaromír TJN 0704 C 68 = 13:08:00
2092410 Vrba Matyáš FSP 0706 C 70 = 13:10:00
232980 Teringl Vojtěch VCB 0702 C 72 = 13:12:00
Kategorie H12C
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.00 km, převýšení 60 m, 10 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51330 Pelc Tadeáš CST 0601 C 0 = 12:00:00
232246 Meier David VSP 0606 C 2 = 12:02:00
2083401 Bárta Viktor ZVO 0601 C 4 = 12:04:00
2056307 Kovář Radim CET 0501 C 6 = 12:06:00
9579 Zrník Tomáš OSN 0606 C 8 = 12:08:00
52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 10 = 12:10:00
2092402 Sork Dominik TAP 0504 C 12 = 12:12:00
2021850 Mencl Josef VSP 0602 C 14 = 12:14:00
2087643 Ledinský Matěj DKP 0602 C 16 = 12:16:00
2067945 Husák Ondřej SLA 0600 C 18 = 12:18:00
416121 Městka Václav VSP 0600 C 20 = 12:20:00
2060236 Hájek Dominik CET 0601 C 22 = 12:22:00
7941 Jíra Filip ROZ 0500 B 24 = 12:24:00
2102710 Kándl Matěj DCE 0500 C 26 = 12:26:00
2113396 Tofel Šimon TAP 0605 C 28 = 12:28:00
1007532 Kuc David SCP 0600 C 30 = 12:30:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP 0502 B 32 = 12:32:00
2061841 Vítek Matěj SJI 0500 B 34 = 12:34:00
2104706 Dragoun Matěj DOR 0603 C 36 = 12:36:00
2113360 Jelínek Filip RUZ 0500 B 38 = 12:38:00
2106879 Geleta Šimon ZVO 0602 C 40 = 12:40:00
4214 Habán Oliver VLI 0600 C 42 = 12:42:00
301041 Dlouhý Aleš PGP 0502 C 44 = 12:44:00
2085589 Oujeský Lukáš ADA 0504 C 46 = 12:46:00
7207616 Černý Matouš TAP 0501 C 48 = 12:48:00
2092396 Skripnik Nikola FSP 0600 C 50 = 12:50:00
232356 Svoboda Antonín VPM 0601 C 52 = 12:52:00
2021829 Štrait Vilém VSP 0701 B 54 = 12:54:00
8233 Pop Jonáš TAP 0600 C 56 = 12:56:00
4408032 Jakubík Vojtěch TJN 05XX C 58 = 12:58:00 neregistro
7209441 Semecký Vít TAP 0601 C 60 = 13:00:00
9636 Doucha Martin SNA 0501 C 62 = 13:02:00
2099508 Střelba Antonín PGP 0605 C 64 = 13:04:00
51793 Machar Matěj DKP 0604 C 66 = 13:06:00
2058499 Cylek Ondřej VSP 0501 C 68 = 13:08:00
2078481 Hanuš Filip VRL 0604 B 70 = 13:10:00
Kategorie H14B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 80 m, 13 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2088201 Fábera David SHK 0305 A 17 = 12:17:00
2080823 Řehoř Vojta TJN 0303 C 19 = 12:19:00
443090 Janas Adam PGP 0404 B 21 = 12:21:00
2102081 Filsak Rafael SJC 0301 C 23 = 12:23:00
2042548 Snížek Ondřej DOR 0406 B 25 = 12:25:00
2090836 Šimša Martin PGP 0309 A 27 = 12:27:00
9005143 Štěrba Marek SKV 0401 B 29 = 12:29:00
232602 Fejfar Lukáš LPU 0310 B 31 = 12:31:00
446330 Brachtl Šimon ZVO 0401 C 33 = 12:33:00 neregistro
2031371 Šrámek Jaromír RIC 0303 B 35 = 12:35:00
2102777 Baldrian Tomáš VSP 0405 B 37 = 12:37:00
420435 Dundáček Karel SJH 0401 B 39 = 12:39:00
682695 Škácha Vít KAM 0309 B 41 = 12:41:00
2088183 Procinger Jakub VRL 0305 C 43 = 12:43:00
2075622 Jedlička Jakub KAM 0404 B 45 = 12:45:00
2111619 Šácha Václav DOR 0410 C 47 = 12:47:00
4443 Waldhauser Štěpán BOR 0409 B 49 = 12:49:00
2042541 Snížek Martin DOR 0405 B 51 = 12:51:00
682639 Kyral Maxmilián KAM 0305 B 53 = 12:53:00
8636759 Štregl Matyáš VRL 0301 A 55 = 12:55:00
2102074 Růžička Jan SJC 0406 B 57 = 12:57:00
1421923 Milota Břetislav MLA 0300 C 59 = 12:59:00
4360 Janoušek Slávek BOR 0400 B 61 = 13:01:00
7207884 Fajfer Filip NPA 0401 B 63 = 13:03:00
436963 Kovářík Tomáš KAM 0300 B 65 = 13:05:00
9688 Choutka Matěj NPA 0402 B 67 = 13:07:00
7200597 Kolář Šimon SHK 0405 B 69 = 13:09:00
8112 Pavlík Matěj LIT 0401 C 71 = 13:11:00
2019227 Novák Šimon ZVO 0402 C 73 = 13:13:00
2073745 Kodytek Adam SHK 0402 B 75 = 13:15:00
2032107 Průša Dominik VSP 0406 B 77 = 13:17:00
7206348 Tichý Lubomír SHK 0303 B 79 = 13:19:00
4377 Staňa Ondřej BOR 0301 C 81 = 13:21:00
443062 Hojný Jáchym SJH 0301 B 83 = 13:23:00
2049527 Rak Tomáš SHK 0400 B 85 = 13:25:00
9201561 Bednařík Vilém VLI 0509 B 87 = 13:27:00
2067345 Žukov Jakub TJN 0305 C 89 = 13:29:00
361999 Orany Vojtěch SJI 0401 B 91 = 13:31:00
9101105 Oncirk Jan ONO 0301 B 93 = 13:33:00
51770 Venhoda Matěj SJI 0301 B 95 = 13:35:00
888648 Gryc Ondřej TBM 0406 B 97 = 13:37:00
2801033 Velát Vojtěch OPI 0400 C 99 = 13:39:00
2073716 Bolehovský Daniel VSP 0508 B 101 = 13:41:00
7207895 Typlt Tomáš NPA 0406 B 103 = 13:43:00
436432 Pelc Matyáš CST 0401 B 105 = 13:45:00
682658 Šimerka Jakub PGP 0407 C 107 = 13:47:00
7207629 Černý Antonín TAP 0402 B 109 = 13:49:00
2032183 Titz Adam VSP 0401 C 111 = 13:51:00
2096140 Novák Adam LPU 0320 B 113 = 13:53:00
9101104 Peterka Jakub LLI 0404 A 115 = 13:55:00
232616 Zakouřil Matyáš VSP 0400 B 117 = 13:57:00
897393 Kolář Matyáš PGP 0304 B 119 = 13:59:00
2027207 Tkáč Matěj TJN 0401 A 121 = 14:01:00
2070815 Haas Filip LPU 0401 B 123 = 14:03:00
1400429 Kurz Ondřej VPM 0503 B 125 = 14:05:00
7200595 Waněk Hubert LPU 0309 B 127 = 14:07:00
2045308 Janda Jakub DOR 0403 B 129 = 14:09:00
2073740 Neumann Matěj PHK 0400 B 131 = 14:11:00
231948 Čtrnáct František PGP 0401 B 133 = 14:13:00
7204986 Kohoutek Oldřich BSO 0301 B 135 = 14:15:00
9201683 Krpata Michal LPU 0403 B 137 = 14:17:00
8631582 Donda Jiří ONO 0403 B 139 = 14:19:00
2073723 Černík Adam SHK 0404 B 141 = 14:21:00
682668 Kuc Radim SCP 0400 B 143 = 14:23:00
7204994 Petrilák Matouš DOR 0409 B 145 = 14:25:00
2087716 Gregor Jáchym RUZ 0400 B 147 = 14:27:00
2021842 Trnka Martin jun VSP 0300 C 149 = 14:29:00
2099511 Kabát Martin PGP 0408 B 151 = 14:31:00
2082911 Stehlík Šimon LPM 0501 B 153 = 14:33:00
888622 Mellan Jonáš TUR 0308 C 155 = 14:35:00
682336 Chaloupský Jakub PHK 0302 A 157 = 14:37:00
2060395 Šauli Filip VPM 0301 A 159 = 14:39:00
2081357 Melišík Jan TAP 0502 B 161 = 14:41:00
2099490 Jelínek Kryštof RUZ 0301 B 163 = 14:43:00
2032387 Rusin Vojtěch BRU 0301 B 165 = 14:45:00
888640 Milán Jakub TBM 0411 A 167 = 14:47:00
9201061 Gajda Martin KAM 0405 A 169 = 14:49:00
2044898 Kučera Jáchym DOR 0301 B 171 = 14:51:00
9982 Sedláček Jaroslav DKP 0309 B 173 = 14:53:00
9693 Novák Stanislav NPA 0404 B 175 = 14:55:00
2027224 Dejnožka Vojtěch TJN 0300 B 177 = 14:57:00
2091541 Flegl Martin SRK 0300 B 179 = 14:59:00
2056261 Bejvl Marek LME 0400 B 181 = 15:01:00
1400421 Dohnálek Tomáš SHK 0403 B 183 = 15:03:00
2049567 Tokár Radim VPM 0300 A 185 = 15:05:00
2085591 Lesák Ondřej TJN 0306 C 187 = 15:07:00
443069 Chaloupka Viktor KAM 0301 B 189 = 15:09:00
1398971 Vitebský Lukáš TJN 0302 A 191 = 15:11:00
Kategorie H16A
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 4.10 km, převýšení 105 m, 17 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
401 2045310 Janda Ondřej DOR 0100 A 61 = 13:01:00
402 2080828 Adamec Martin TJN 0106 A 63 = 13:03:00
403 9101677 Haltof Marek TRI 0200 A 65 = 13:05:00
404 8636798 Janovský Tomáš PGP 0101 A 67 = 13:07:00
405 920699 Grebík Radim ASU 0101 A 69 = 13:09:00
406 9201064 Gajda Jan KAM 0105 A 71 = 13:11:00
407 7201802 Féder Medard LCE 0111 A 73 = 13:13:00
408 7200907 Pipek Ondřej LPU 0203 A 75 = 13:15:00
409 7207878 Synek Petr DOK 0200 A 77 = 13:17:00
410 425596 Škvor Adam KAM 0202 A 79 = 13:19:00
411 2060249 Janas Petr PGP 0200 A 81 = 13:21:00
412 8000543 Mareček Šimon OSN 0201 A 83 = 13:23:00
413 2056308 Šafář Martin KSU 0105 A 85 = 13:25:00
414 7070007 Milán Tomáš ZBM 0111 A 87 = 13:27:00
415 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 A 89 = 13:29:00
416 7204987 Link Lukáš STH 0205 A 91 = 13:31:00
417 9102569 Adámek Filip ABM 0101 A 93 = 13:33:00
418 232205 Newiak Nick NEK 0101 A 95 = 13:35:00
419 8000321 Nechanický Jan OSN 0200 A 97 = 13:37:00
420 7201196 Siegl Matyáš PGP 0104 A 99 = 13:39:00
421 9990101 Švadlena Michal CHC 0101 A 101 = 13:41:00
422 2087683 Kurz Šimon VPM 0208 A 103 = 13:43:00
423 7839783 Zalaba Tomáš SJC 0101 A 105 = 13:45:00
424 2042518 Richtr Lukáš VPM 0204 A 107 = 13:47:00
425 2025353 Rücker Jan HOR 0201 A 109 = 13:49:00
426 7200331 Bílý Jakub LTP 0104 A 111 = 13:51:00
427 2058465 Metelka Ondřej PHK 0101 A 113 = 13:53:00
428 995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 A 115 = 13:55:00
429 2053509 Šmol David DOK 0100 A 117 = 13:57:00
430 446345 Malačka Milan DKP 0210 A 119 = 13:59:00
431 2042517 Kligl Radim TBM 0103 A 121 = 14:01:00
432 2027218 Světnický František STE 0204 A 123 = 14:03:00
433 2085648 Kostka Jiří AOP 0201 A 125 = 14:05:00
434 1398985 Budský Ondřej TJN 0105 A 127 = 14:07:00
435 7200589 Kovařík Martin TRI 0101 A 129 = 14:09:00
436 7201763 Štefan Vít STH 0202 A 131 = 14:11:00
437 7201203 Měšťan Ondřej TAP 0100 A 133 = 14:13:00
438 1400432 Coufal Jáchym ZBM 0200 A 135 = 14:15:00
439 218977 Chovanec Václav TZL 0201 A 137 = 14:17:00
Kategorie H16B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.80 km, převýšení 85 m, 14 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436431 Bek Jiří CHA 0103 B 92 = 13:32:00
888625 Šubrt Matěj DKP 0205 B 94 = 13:34:00
2032132 Bradáč David LLI 0203 C 96 = 13:36:00
2106739 Novák Přemysl DKP 0107 C 98 = 13:38:00
2070826 Šabata Radek SRK 0202 B 100 = 13:40:00
995899 Albrecht Adam KAM 0203 B 102 = 13:42:00
8418 Tománek Josef BOR 0102 B 104 = 13:44:00
9101674 Víšek Martin KAM 0102 B 106 = 13:46:00
232356 Svoboda Vojtěch VPM 0207 C 108 = 13:48:00
2080913 Melišík Martin TAP 0200 B 110 = 13:50:00
336757 Kučera Jan PHK 0100 C 112 = 13:52:00
682699 Melichna Matěj DKL 0102 B 114 = 13:54:00
7206528 Dostál Jakub VRL 0104 B 116 = 13:56:00
436446 Hankovec Hugo KAM 0201 B 118 = 13:58:00
7207620 Novák Jakub KRE 0201 B 120 = 14:00:00
7208077 Šišma Vojtěch LPU 0204 B 122 = 14:02:00
2082910 Procinger Jan VRL 0102 C 124 = 14:04:00
515072 Lacina Jindřich LPU 0211 C 126 = 14:06:00
4538 Palát Bohuslav TTR 0201 B 128 = 14:08:00
2035716 Ježek Jakub JIL 0104 B 130 = 14:10:00
601169 Bolehovský Michal VSP 0202 B 132 = 14:12:00
2073749 Vlastník Matouš JIL 0201 B 134 = 14:14:00
9102562 Hájek Kryštof TUR 0212 B 136 = 14:16:00
682693 Paleček Ondřej SRK 0103 B 138 = 14:18:00
1421913 Bartoš Václav MLA 0101 C 140 = 14:20:00
51179 Langr Jan SHK 0101 B 142 = 14:22:00
9428 Bárta Šimon PHK 0202 B 144 = 14:24:00
336743 Valášek Václav KAM 0100 B 146 = 14:26:00
9889 Klaška Martin DKP 0100 B 148 = 14:28:00
2080961 Tkáč Juraj SJI 0200 B 150 = 14:30:00
2084934 Renda Michal KAM 0207 B 152 = 14:32:00
218851 Forst Antonín PGP 0106 C 154 = 14:34:00
2104701 Tachezy Jan DOR 0102 B 156 = 14:36:00
2078455 Gottstein Jonáš JIL 0107 B 158 = 14:38:00
2032159 Růta Matyáš TJN 0102 B 160 = 14:40:00
887903 Brachtl Adam ZVO 0102 C 162 = 14:42:00
2061788 Záboj Petr SJI 0101 B 164 = 14:44:00
301512 Černý Jan MAS 0100 B 166 = 14:46:00
7207505 Mühlbach Aleš STH 0104 B 168 = 14:48:00
2050496 Hejsek Filip KAM 0204 B 170 = 14:50:00
426391 Mikuláš Jan VCB 0103 C 172 = 14:52:00
2051522 Koditek Jonáš KUO 0101 B 174 = 14:54:00
981814 Longin Jan TAP 0103 B 176 = 14:56:00
2087700 Kopecký Jan PZR 0202 B 178 = 14:58:00
7300192 Nešpor Jan TTR 0101 B 180 = 15:00:00
7207030 Porkert Jan SHK 0100 B 182 = 15:02:00
7875 Hejduk Zdeněk BSO 0201 B 184 = 15:04:00
2053550 Blaha Petr KAM 0104 B 186 = 15:06:00
2090853 Spěváček Vojtěch VPM 0205 B 188 = 15:08:00
7260006 Mejsnar Jaroslav VRL 0202 C 190 = 15:10:00
2049513 Mrskoč Marek LPU 0205 B 192 = 15:12:00
Kategorie H18A
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 4.30 km, převýšení 110 m, 18 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301 888618 Karatsiolis Kryštof TUR 9901 B 34 = 12:34:00
302 682370 Horčička Vít STE 9919 A 36 = 12:36:00
303 2069092 Nagy Josef TJN 0006 A 38 = 12:38:00
304 7207061 Roudný Václav LPU 0001 A 40 = 12:40:00
305 7201809 Thoř Tomáš TUR 9904 A 42 = 12:42:00
306 1413977 Samek Tomáš PHK 0001 A 44 = 12:44:00
307 2080935 Matoušek Matěj KSU 0005 A 46 = 12:46:00
308 7209352 Synek Antonín DOK 0001 A 48 = 12:48:00
309 7200364 Kafka Matěj SJI 9903 A 50 = 12:50:00
310 7202871 Jirka Mikuláš STE 0000 A 52 = 12:52:00
311 2032380 Rusin Jan LPU 0008 A 54 = 12:54:00
312 2060277 Filipek Sebastian TRI 0002 A 56 = 12:56:00
313 2056268 Kroul Josef KSU 0044 A 58 = 12:58:00
314 7200370 Chupek Jakub JPV 9911 A 60 = 13:00:00
315 2075666 Buk Petr ROU 0001 A 62 = 13:02:00
316 2070827 Fencl Jonáš LPU 9902 A 64 = 13:04:00
317 7201210 Sedlář Jan TBM 0010 A 66 = 13:06:00
318 2011790 Volák Ondřej LPU 0010 A 68 = 13:08:00
319 2035744 Chvátil Šimon PHK 9908 A 70 = 13:10:00
320 2075680 Čech Petr SJI 0001 A 72 = 13:12:00
321 2053541 Müller Jonáš KSU 9906 A 74 = 13:14:00
322 331216 Panovec Kryštof LCE 0011 A 76 = 13:16:00
323 7203464 Podmolík Jonáš TZL 0001 A 78 = 13:18:00
324 1398996 Melichar Petr LLI 0001 A 80 = 13:20:00
325 9200535 Křivda Tomáš CHC 9901 A 82 = 13:22:00
326 2032171 Bořánek Michal STE 0007 A 84 = 13:24:00
327 8629758 Hašek Jan VPM 0001 A 86 = 13:26:00
328 2059757 Hlaváč Ondřej ZBM 9901 A 88 = 13:28:00
329 981828 Škvor Ota KAM 9900 A 90 = 13:30:00
330 7203453 Valík Tomáš AOP 0001 A 92 = 13:32:00
331 2056285 Jílek Ondřej KSU 9908 A 94 = 13:34:00
332 7205561 Šabata Milan SRK 9904 A 96 = 13:36:00
333 2082929 Zentrich Dušan LCE 0012 A 98 = 13:38:00
334 7207350 Vítek Karel PGP 9904 A 100 = 13:40:00
335 7202872 Roudný Martin LPU 0002 A 102 = 13:42:00
336 2053548 Šrámek Ondřej KSU 9909 A 104 = 13:44:00
337 7202866 Kavalír Jáchym PHK 9901 A 106 = 13:46:00
338 2042514 Hasman Ondřej VPM 0002 A 108 = 13:48:00
339 442888 Veselý Vojtěch SJH 0001 A 110 = 13:50:00
340 887936 Pavlovec Dan BOR 0001 A 112 = 13:52:00
Kategorie H18B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.90 km, převýšení 90 m, 15 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7202852 Mareš Vít BOR 0000 A 123 = 14:03:00
2032143 Čtrnáct Šimon PGP 0001 C 125 = 14:05:00
2057577 Šitina Jakub LTU 0001 C 127 = 14:07:00
8683 Hejduk Jan BSO 0001 B 129 = 14:09:00
436413 Sabol Josef CTB 9902 B 131 = 14:11:00
232325 Novotný Marek TJN 9901 B 133 = 14:13:00
920657 Skalický Johan KUO 9901 B 135 = 14:15:00
9102149 Solomko Adam BSO 0002 B 137 = 14:17:00
2025357 Šmaus Antonín TJN 0001 B 139 = 14:19:00
7207353 Sladkovský Jaromír TAP 9902 B 141 = 14:21:00
2045309 Šenkýř Matěj SJI 9902 A 143 = 14:23:00
7300181 Tichý Radomír SHK 0000 A 145 = 14:25:00
446363 Semík Jakub VSP 0000 B 147 = 14:27:00
888621 Postolka Jáchym DKL 9900 B 149 = 14:29:00
2059764 Galbavý Matěj CHA 0000 B 151 = 14:31:00
426392 Gottfried Adam VCB 0005 C 153 = 14:33:00
2049592 Bek Ondřej CHA 9904 B 155 = 14:35:00
1413712 Žanda Jan CTB 9901 B 157 = 14:37:00
2060257 Vlastník Šimon JIL 9904 B 159 = 14:39:00
2032105 Bradáč Jakub LLI 0002 B 161 = 14:41:00
425529 Ježek Vít JIL 9903 C 163 = 14:43:00
Kategorie H20A
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 4.30 km, převýšení 110 m, 18 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 9201063 Kelbl Vladimír ZBM 9711 R 132 = 14:12:00
202 9101181 Wolf Filip TUR 9701 R 134 = 14:14:00
203 232245 Valášek Jiří KAM 9700 A 136 = 14:16:00
204 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 R 138 = 14:18:00
205 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 A 140 = 14:20:00
206 7200584 Bořil Jan SJI 9700 R 142 = 14:22:00
207 7200378 Sýkora Vojtěch LCE 9801 E 144 = 14:24:00
208 2067320 Šmaus Jan TJN 9700 A 146 = 14:26:00
209 2025379 Žák Jan LPU 9802 A 148 = 14:28:00
210 2027247 Michek David TJN 9802 A 150 = 14:30:00
211 2090849 Chaloupka Josef UOL 9801 A 152 = 14:32:00
212 2025354 Starý Ondra PHK 9813 A 154 = 14:34:00
213 7201811 Moravec Jakub KAM 9702 A 156 = 14:36:00
214 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 R 158 = 14:38:00
215 2080959 Werner Michal PGP 9705 A 160 = 14:40:00
216 7779702 Vlášek Jakub TAP 9702 A 162 = 14:42:00
217 9814 Pokorný David SRK 9701 A 164 = 14:44:00
218 9201323 Ransdorf Jakub TAP 9805 A 166 = 14:46:00
219 7200599 Frýba Dominik SJI 9702 A 168 = 14:48:00
220 7200360 Hirš Otakar ZBM 9801 R 170 = 14:50:00
221 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 172 = 14:52:00
222 7208084 Mikel David TZL 9703 A 174 = 14:54:00
223 9110998 Vandas Daniel PHK 9805 R 176 = 14:56:00
224 2027208 Janeček Mirek TJN 9804 A 178 = 14:58:00
225 1394693 Semerád Antonín DKP 9801 R 180 = 15:00:00
226 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 R 182 = 15:02:00
227 515123 Mielec Jaromír AOP 9701 A 184 = 15:04:00
228 7202576 Gebrt Jan SHK 9801 R 186 = 15:06:00
229 7209363 Koštejn Vít DOK 9800 R 188 = 15:08:00
230 7202855 Novák Aleš PGP 9808 A 190 = 15:10:00
231 980351 Paukert Lukáš KUO 9801 A 192 = 15:12:00
232 1400401 Černocký Libor LCE 9803 R 194 = 15:14:00
233 7681889 Bendák Jan PHK 9800 A 196 = 15:16:00
234 681882 Navrátil Šimon PGP 9702 E 198 = 15:18:00
Kategorie H20B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 105 m, 17 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032158 Koucký Martin EKP 9700 C 156 = 14:36:00
2017682 Locker Tomáš SRK 9802 B 158 = 14:38:00
2091539 Bečvář Petr OPI 9800 B 160 = 14:40:00
2067347 Zieba Jakub NEK 9800 B 162 = 14:42:00
2035717 Hrouda Matěj JIL 9804 B 164 = 14:44:00
2032186 Míča Tomáš LPU 9707 B 166 = 14:46:00
232739 Křemen Štěpán KAM 9804 C 168 = 14:48:00
2067343 Žukov Michal TJN 9701 C 170 = 14:50:00
7201194 Hasal Martin PGP 9804 B 172 = 14:52:00
7200375 Melichar Vojtěch LLI 9802 B 174 = 14:54:00
2085646 Lauterbach David ZAM 9801 B 176 = 14:56:00
7200544 Kašpar Ludvík BOR 9805 B 178 = 14:58:00
888614 Borovička Tomáš FSP 9801 B 180 = 15:00:00
219260 Foltýn Tomáš SJI 9801 B 182 = 15:02:00
51715 Straka Tomáš SLA 9702 C 184 = 15:04:00
2085616 Hrdinka Daniel VRL 9701 C 186 = 15:06:00
331797 Peřinka Šimon BBM 9700 B 188 = 15:08:00
7207341 Pelikán Lukáš DKL 9802 B 190 = 15:10:00
Kategorie H21A
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 5.80 km, převýšení 180 m, 21 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1710995 Romain FIGUIERE 91F 9500 C 51 = 12:51:00
7201806 Skripnik Štěpán FSP 7909 C 53 = 12:53:00
1840303 Váňa Martin TUR 8401 C 55 = 12:55:00
995886 Balcar Aleš PHK 8602 C 57 = 12:57:00
232343 Kazda Adam ZBM 9104 C 59 = 12:59:00
681612 Pospíšil Vítek PGP 6803 C 61 = 13:01:00
7201777 Kovář Miroslav SJC 8104 C 63 = 13:03:00
9007701 Kolín Jan DKP 7701 C 65 = 13:05:00
2045235 Stehlík Petr LPM 7903 C 67 = 13:07:00
232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 69 = 13:09:00
7890000 Žaloudek Petr SJC 8309 C 71 = 13:11:00
2027239 Skoupý Jan STE 9411 C 73 = 13:13:00
7209283 Kolárik Jan TZL 9003 C 75 = 13:15:00
681876 Bořil Tomáš ZBM 8833 C 77 = 13:17:00
7207342 Strachota Petr TJN 8700 C 79 = 13:19:00
2115001 Kazda Jiří SJC 8006 C 81 = 13:21:00
436949 Červinka Jan OKP 8901 C 83 = 13:23:00
8086808 Wolf Daniel TUR 9100 C 85 = 13:25:00
7203469 Justa Pavel PHK 8701 C 87 = 13:27:00
515487 Grundmann Jan LPU 9410 C 89 = 13:29:00
7030567 Přikryl Petr ZBM 6708 C 91 = 13:31:00
7201826 Oľhava Rastislav ASU 8949 C 93 = 13:33:00
2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 95 = 13:35:00
2049551 Grundman Vojtěch CHC 8801 C 97 = 13:37:00
7201807 Kopáček Jan CHT 8510 C 99 = 13:39:00
1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 101 = 13:41:00
2045215 Mašata Matěj PHK 9601 R 103 = 13:43:00
887154 Matějů Michal VLI 7702 C 105 = 13:45:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI 9602 C 107 = 13:47:00
551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 C 109 = 13:49:00
920696 Janda Martin DOB 8002 C 111 = 13:51:00
232267 Kapal Tomáš KAM 9402 C 113 = 13:53:00
886288 Kazda Ondřej SJC 8202 C 115 = 13:55:00
303927 Klusáček Matěj LCE 8903 C 117 = 13:57:00
8632139 Janovský Tomáš PGP 6401 C 119 = 13:59:00
887157 Hadač Filip AOP 9301 C 121 = 14:01:00
502088 Landovský Jakub PGP 9601 R 123 = 14:03:00
515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 125 = 14:05:00
2019240 Hájek Adam KAM 9202 C 127 = 14:07:00
887940 Král Václav SSU 8243 C 129 = 14:09:00
53362 Přibyl Bronislav TZL 8603 C 131 = 14:11:00
886513 Beneš Jan SJC 8703 C 133 = 14:13:00
2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C 135 = 14:15:00
51568 Košárek Pavel PGP 7107 C 137 = 14:17:00
7207858 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 139 = 14:19:00
910714 Landovský Tomáš PGP 9103 C 141 = 14:21:00
52340 Polášek Jan TZL 8601 C 143 = 14:23:00
1080493 Čermák Jan LPU 9301 C 145 = 14:25:00
52641 Kopec Tomáš VLI 8203 C 147 = 14:27:00
2025344 Křivda Martin CHC 9501 C 149 = 14:29:00
7200365 Sklenář Martin AOP 9501 C 151 = 14:31:00
1008172 Hepner David SHK 7601 C 153 = 14:33:00
995860 Bouchal Jiří VPM 8449 C 155 = 14:35:00
899156 Illner Vojtěch DKP 9600 C 157 = 14:37:00
2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 159 = 14:39:00
553455 Benroth Martin TZL 9206 C 161 = 14:41:00
553446 Panchártek Jan PHK 8802 C 163 = 14:43:00
7207861 Habán Ivo VLI 7707 C 165 = 14:45:00
52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 167 = 14:47:00
515469 Zajíc Vítězslav TAP 8610 C 169 = 14:49:00
515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 171 = 14:51:00
7209346 Veselý Jakub PGP 9503 C 173 = 14:53:00
9200728 Pavlovec Jan BOR 9503 C 175 = 14:55:00
515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 177 = 14:57:00
995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C 179 = 14:59:00
2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 181 = 15:01:00
896968 Valenta Jiří LCE 9201 C 183 = 15:03:00
515132 Henych Petr VLI 6001 C 185 = 15:05:00
1969696 Kobr Tomáš TJN 8901 C 187 = 15:07:00
981816 Hovorka Lukáš LPU 9001 C 189 = 15:09:00
515179 Turczer Petr KSU 7945 C 191 = 15:11:00
7207362 Kos Tomáš LPU 9303 C 193 = 15:13:00
995883 Bialožyt Michal ZBM 8707 C 195 = 15:15:00
Kategorie H21B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 5.30 km, převýšení 130 m, 21 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 0 = 12:00:00
1602619 Koleš Jan LPU 8610 C 2 = 12:02:00
231951 Ramba Jiří DKP 8606 C 4 = 12:04:00
2092409 Vondra Jiří FSP 7600 C 6 = 12:06:00
515142 Klapal Jan LPU 9006 C 8 = 12:08:00
301273 Jirků Roman SJI 8309 C 10 = 12:10:00
7207702 Uhlík Michal SJC 8007 C 12 = 12:12:00
889288 Cahel Marek LCE 8803 C 14 = 12:14:00
2067264 Pidrman Milan EKP 8310 C 16 = 12:16:00
9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 18 = 12:18:00
2075669 Buk Michal ROU 9601 C 20 = 12:20:00
500267 Palas Jan ZBM 8507 C 22 = 12:22:00
9995599 Pova Ondřej KRL 9304 C 24 = 12:24:00
1400447 Jurica Jan LPU 9611 C 26 = 12:26:00
434828 Šafařík Ivo CST 7401 C 28 = 12:28:00
8188 Kadavý Petr CHA 7800 C 30 = 12:30:00
301168 Filičko Marek LPU 7102 C 32 = 12:32:00
51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 34 = 12:34:00
51682 Tichovský Martin PGP 6100 C 36 = 12:36:00
2080999 Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 38 = 12:38:00
2025343 Pátek Michal CHC 8603 C 40 = 12:40:00
1207407 Nývlt Martin DKP 8200 C 42 = 12:42:00
2053542 Zlámal David SJC 9603 C 44 = 12:44:00
887165 Gregor Martin CTB 7701 C 46 = 12:46:00
8044 Teringl Radek VCB 6502 C 48 = 12:48:00
2027924 Pelc Václav CST 6702 C 50 = 12:50:00
207839 Vištejn Jiří SNA 9301 C 52 = 12:52:00
53667 Šafka Daniel KAM 9105 C 54 = 12:54:00
682686 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 56 = 12:56:00
9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 58 = 12:58:00
52709 Vlažný Jakub LCE 9102 C 60 = 13:00:00
53581 Dvořák Miroslav ZBP 7601 C 62 = 13:02:00
1700080 Plíhal Tomáš SJI 8509 C 64 = 13:04:00
7201200 Janas Petr PGP 7106 C 66 = 13:06:00
7203457 Vávra Jaroslav LPU 7308 C 68 = 13:08:00
897349 Blahuta Marek MFP 7301 C 70 = 13:10:00
7202867 Petras Tomáš VAM 8801 C 72 = 13:12:00
51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 74 = 13:14:00
9669 Veverka Tomáš VAM 8401 C 76 = 13:16:00
7207628 Hledík Jakub CHT 9501 C 78 = 13:18:00
981811 Hanč Petr VRL 8001 C 80 = 13:20:00
7205000 Černý Ondřej EKP 8511 C 82 = 13:22:00
515479 Lazák Tomáš LTU 9102 C 84 = 13:24:00
7209354 Držka Štěpán LPU 7604 C 86 = 13:26:00
52475 Perknovský Radim JPV 8235 C 88 = 13:28:00
2073707 Kadlec Jan SJI 8306 C 90 = 13:30:00
49395 Gazda Viktor TRI 9203 C 92 = 13:32:00
53583 Pražák Jiří ZBP 7800 C 94 = 13:34:00
515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 96 = 13:36:00
301370 Kohl Ondřej KPY 8600 C 98 = 13:38:00
7207026 Ptáček Pavel BBM 9600 C 100 = 13:40:00
9360 Černý Michal PHK 8005 C 102 = 13:42:00
7202896 Vlach Jiří AOV 7900 C 104 = 13:44:00
2102776 Walach Ondřej TRI 9601 C 106 = 13:46:00
7207361 Koldinský Jan KPY 8506 C 108 = 13:48:00
410774 Kučera Tomáš STH 9402 C 110 = 13:50:00
515433 Hodek Michal TAP 8808 C 112 = 13:52:00
7202780 Paclík Roman SHK 7801 C 114 = 13:54:00
888643 Seidl Miroslav EKP 7402 C 116 = 13:56:00
2017676 Štregl Petr VRL 7303 C 118 = 13:58:00
1398988 Zrník Tomáš OSN 7118 C 120 = 14:00:00
887637 Černý Martin TAP 8902 C 122 = 14:02:00
52161 Krejsa Martin CHT 9001 C 124 = 14:04:00
7208100 Falta Ondřej DKP 8502 C 126 = 14:06:00
53247 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 128 = 14:08:00
7200371 Synek Antonín DOK 7800 C 130 = 14:10:00
7207862 Hrouda Martin FSP 7612 C 132 = 14:12:00
2053589 Sháněl Jan CHC 9402 C 134 = 14:14:00
523000 Pašek František KAM 7600 C 136 = 14:16:00
1006283 Hora Vojtěch PGP 8301 C 138 = 14:18:00
7207866 Novák Daniel DOK 8700 C 140 = 14:20:00
515038 Sysel Ondřej PGP 8302 C 142 = 14:22:00
8200 Čechlovský Jan CHA 9300 C 144 = 14:24:00
515050 Mašata Roman PHK 7107 C 146 = 14:26:00
4286 Holas Štěpán SJC 8702 C 148 = 14:28:00
Kategorie H21C
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 4.80 km, převýšení 140 m, 18 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51726 Zakouřil Tomáš TUV 7500 C 55 = 12:55:00
53582 Laga Miroslav ZBP 7900 C 57 = 12:57:00
682354 Bernášek Jiří STB 8101 C 59 = 12:59:00
2042532 Borák Michal EKP 8304 C 61 = 13:01:00
7204504 Šňupárek Václav DKP 9500 C 63 = 13:03:00
51587 Janeček Jura EKP 6701 C 65 = 13:05:00
448935 Pračka Tomáš RIC 7302 C 67 = 13:07:00
232187 Beneš Filip TAP 8701 C 69 = 13:09:00
7051263 Buzek Martin PGP 8401 C 71 = 13:11:00
2049588 Vejstrk Daniel CHA 9105 C 73 = 13:13:00
8516 Klusáček Radim BOR 7710 C 75 = 13:15:00
51870 Vojtík Petr DKP 7203 C 77 = 13:17:00
2087658 Ptáček Jan PVP 7200 C 79 = 13:19:00
9102087 Posselt Martin TJN 9501 C 81 = 13:21:00
929929 Kočí Martin VBM 8702 C 83 = 13:23:00
52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 C 85 = 13:25:00
52707 Vlažný Jan LCE 8901 C 87 = 13:27:00
9122436 Lžíčař Martin DOB 8803 C 89 = 13:29:00
2053516 Šmol Marcel DOK 7300 C 91 = 13:31:00
682700 Hopanyuk Anatoliy DKP 7900 C 93 = 13:33:00
52220 Beran Pavel TZL 7920 C 95 = 13:35:00
9930517 Kamenický Tobiáš OSN 9339 C 97 = 13:37:00
515484 Vébr Jiří VTA 6901 C 99 = 13:39:00
236987 Knepr Lukáš BSO 9401 C 101 = 13:41:00
681864 Schäfer Jan TZL 9301 C 103 = 13:43:00
336772 Kubák Martin SJH 9902 C 105 = 13:45:00
7203451 Beneš Miroslav PGP 8108 C 107 = 13:47:00
9101103 Oujeský Tomáš ADA 7433 C 109 = 13:49:00
7208021 Skalka Jakub 5RX 9101 C 111 = 13:51:00 neregistro
995800 Vaněk Petr ZBP 7302 C 113 = 13:53:00
303935 Červinka Jaroslav OKP 9000 C 115 = 13:55:00
7106922 Špicar Petr SJC 8801 C 117 = 13:57:00
2102556 Pešan Jan LTU 7400 C 119 = 13:59:00
1207404 Nývlt Petr DKP 8004 C 121 = 14:01:00
232645 Pustai David TJN 9301 C 123 = 14:03:00
1398686 Jedlička Lukáš SHK 8100 C 125 = 14:05:00
981817 Komárek Arnošt SJH 7702 C 127 = 14:07:00
Kategorie H21E
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 6.10 km, převýšení 190 m, 24 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 888891 Bravený Vít ZBM 9102 C 30 = 12:30:00
2 7092626 Luštický Martin TUR 8700 C 32 = 12:32:00
3 1399000 Horyna Roman LCE 7602 C 34 = 12:34:00
4 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 36 = 12:36:00
5 7003044 Čech Jan SJI 9601 R 38 = 12:38:00
6 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 R 40 = 12:40:00
7 995871 Schuster Marek SSU 9303 E 42 = 12:42:00
8 1394262 Rollier Baptiste PHK 8200 E 44 = 12:44:00
9 7717777 Mrázek Jan SJC 8102 E 46 = 12:46:00
10 7995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 48 = 12:48:00
11 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 E 50 = 12:50:00
12 7778511 Makovský Jakub TAP 8511 C 52 = 12:52:00
13 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 54 = 12:54:00
14 9890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 56 = 12:56:00
15 ......................... VAK C 58 = 12:58:00
16 500580 Prášil Marek SJI 7313 R 60 = 13:00:00
17 9418870 Flašar Jan PGP 8610 R 62 = 13:02:00
18 887630 Argaláš Michal TRI 9301 R 64 = 13:04:00
19 682340 Šmelík Martin ASU 9644 R 66 = 13:06:00
20 7201192 Valeš Jiří LPM 9502 R 68 = 13:08:00
21 2045232 Ondráček Radim EKP 7414 C 70 = 13:10:00
22 995821 Hradec Pavel TUR 8801 E 72 = 13:12:00
23 8396969 Minář Marek ASU 9444 E 74 = 13:14:00
24 500850 Dlabaja Tomáš TUR 8303 R 76 = 13:16:00
25 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 E 78 = 13:18:00
26 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 R 80 = 13:20:00
27 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 R 82 = 13:22:00
28 8627110 Schulhof Jan TUR 8900 R 84 = 13:24:00
29 ......................... VAK C 86 = 13:26:00
30 515162 Procházka David LPU 9113 E 88 = 13:28:00
31 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 R 90 = 13:30:00
32 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 C 92 = 13:32:00
33 920683 Semík Ondřej KAM 9401 E 94 = 13:34:00
34 8422248 Zbranek Roman ASU 8808 R 96 = 13:36:00
35 887626 Kolovský František LPM 9202 R 98 = 13:38:00
36 886812 Mokrý Stanislav ZBM 9202 R 100 = 13:40:00
37 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 102 = 13:42:00
38 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 E 104 = 13:44:00
39 8137666 Kamenický Matěj LPU 9036 E 106 = 13:46:00
40 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 C 108 = 13:48:00
41 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 R 110 = 13:50:00
42 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 R 112 = 13:52:00
43 886264 Horvát Petr ASU 9447 E 114 = 13:54:00
44 515009 Kozák Osvald TBM 8201 R 116 = 13:56:00
45 1867703 Andersson Jakob 14S 000a C 118 = 13:58:00
46 8251989 Simkovics Erik 13A 000a C 120 = 14:00:00
Kategorie H35B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 4.80 km, převýšení 140 m, 18 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
980350 Koblížek Kamil KUO 8001 C 1 = 12:01:00
7204489 Šklíba Jan SRK 7501 C 3 = 12:03:00
515133 Lepšík Petr SJC 8203 C 5 = 12:05:00
210440 Vlach Jan JPV 8237 C 7 = 12:07:00
1416366 Jedlička Michal DKL 8000 C 9 = 12:09:00
2087675 Ledinský Martin DKP 7901 C 11 = 12:11:00
1413333 Čermák Radek PGP 6405 C 13 = 12:13:00
2092382 Mařík Karel FSP 7200 C 15 = 12:15:00
2025376 Václavek Jan LPU 7816 C 17 = 12:17:00
2032176 Balogh Jan TJN 7500 C 19 = 12:19:00
7260018 Kautský Jiří 9BC 8200 C 21 = 12:21:00 neregistro
9101116 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 23 = 12:23:00
7260025 Dubec Pavel SCP 8003 C 25 = 12:25:00
7208073 Kosobud Dušan VTA 7201 C 27 = 12:27:00
2061827 Vítek Jaroslav SJI 7201 C 29 = 12:29:00
51498 Kovářík Tomáš KAM 6901 C 31 = 12:31:00
888644 Prošek Michal SJI 7823 C 33 = 12:33:00
51773 Boudný Jan SCP 7417 C 35 = 12:35:00
7872 Rambousek Karel BSO 7907 C 37 = 12:37:00
2026166 Kovář Jindřich MAS 6800 C 39 = 12:39:00
9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 41 = 12:41:00
7204999 Skripnik Ondřej FSP 7502 C 43 = 12:43:00
9090 Junek Petr STH 7801 C 45 = 12:45:00
236022 Foršt Jakub DOR 7501 C 47 = 12:47:00
Kategorie H40B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 4.60 km, převýšení 130 m, 18 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2058479 Mokrý Pavel VLI 7501 C 0 = 12:00:00
995805 Nehasil David BOR 7713 C 2 = 12:02:00
7203467 Chrást Tomáš STH 7401 C 4 = 12:04:00
416350 Melichar Jan DKP 7500 C 6 = 12:06:00
9056 Folprecht Eduard TUV 7304 C 8 = 12:08:00
2032383 Rusin Jan BRU 7601 C 10 = 12:10:00
2045241 Čtrnáct Jiří PGP 7603 C 12 = 12:12:00
7999888 Martan Jiří VLI 7300 C 14 = 12:14:00
7204488 Bolehovský Pavel EKP 7103 C 16 = 12:16:00
2060262 Koten Pavel RIC 7200 C 18 = 12:18:00
2067346 Mareš Alexander NEK 7300 C 20 = 12:20:00
7206548 Venhoda Milan SJI 7104 C 22 = 12:22:00
2053543 Tesař Zdeněk SJC 7401 C 24 = 12:24:00
443102 Matoušek Petr EKP 7503 C 26 = 12:26:00
896967 Tomeš Petr SJC 7531 C 28 = 12:28:00
889294 Orany Tomáš SJI 7311 C 30 = 12:30:00
8124 Pavlík Libor LIT 7605 C 32 = 12:32:00
331394 Blažek Petr SJH 7402 C 34 = 12:34:00
9134 Toužil Karel SHK 7602 C 36 = 12:36:00
2069067 Pecháček Libor RIC 7600 C 38 = 12:38:00
7700075 Pachner Pavel CHA 7501 C 40 = 12:40:00
52155 Zlesák Martin CHT 7302 C 42 = 12:42:00
2050492 Houska Jindřich DOR 7601 C 44 = 12:44:00
2090855 Barták Matěj FSP 7500 C 46 = 12:46:00
7209464 Střelba Ondřej KTA 7501 C 48 = 12:48:00
9101117 Slovák Miroslav SHK 7704 C 50 = 12:50:00
53242 Milán Pavel TBM 7227 C 52 = 12:52:00
8255 Zuzánek Zdeněk TJN 5901 C 54 = 12:54:00
2088726 Gregor Petr RUZ 7500 C 56 = 12:56:00
2044882 Janda Pavel DOR 7600 C 58 = 12:58:00
410254 Sedlář Petr TBM 7319 C 60 = 13:00:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ 7300 C 62 = 13:02:00
2049537 Kolář Viktor HOR 7300 C 64 = 13:04:00
9306 Stoklasa Radek OSN 7500 C 66 = 13:06:00
7300183 Štembera Jan TJN 7513 C 68 = 13:08:00
Kategorie H45B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 4.40 km, převýšení 100 m, 17 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51565 Žemla Tomáš KAM 7105 C 71 = 13:11:00
515152 Pecka Jan EKP 6800 C 73 = 13:13:00
887907 Brachtl Daniel ZVO 6902 C 75 = 13:15:00
2070840 Velichkov Petar DKP 6704 C 77 = 13:17:00
1396842 Žáček Martin FSP 6803 C 79 = 13:19:00
9650526 Kavalír Karel PHK 6503 C 81 = 13:21:00
515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 83 = 13:23:00
232255 Kamenický Jan PHK 6601 C 85 = 13:25:00
2031360 Kraml Martin ZVO 7102 C 87 = 13:27:00
232256 Posselt Martin TJN 6802 C 89 = 13:29:00
8439 Jeřábek Petr BOR 7105 C 91 = 13:31:00
2096117 Rýdl Jiří TJN 7000 C 93 = 13:33:00
336767 Beneš Jan SJH 7001 C 95 = 13:35:00
886298 Kabát Jan EKP 6912 C 97 = 13:37:00
219243 Vacek Milan SJI 6901 C 99 = 13:39:00
51279 Bílý Petr LTP 6805 C 101 = 13:41:00
8294 Žukov Libor VLI 6803 C 103 = 13:43:00
9230 Fencl Petr LPU 6901 C 105 = 13:45:00
2017669 Kohout Josef SHK 6902 C 107 = 13:47:00
2090861 Tomandl Jan 5IX 7001 C 109 = 13:49:00 neregistro
2045248 Novotný Milan PHK 6502 C 111 = 13:51:00
2060271 Bejvl Jakub LME 7100 C 113 = 13:53:00
2073747 Kos Michal SRK 6802 C 115 = 13:55:00
682100 Žejdlík Michal LTP 7001 C 117 = 13:57:00
8408 Waldhauser Martin BOR 7106 C 119 = 13:59:00
336717 Chvátil Jiří PHK 7200 C 121 = 14:01:00
2451515 Gola Miroslav VIC 6808 C 123 = 14:03:00
2035144 Šrámek Petr RIC 6905 C 125 = 14:05:00
7205032 Mareček Petr OSN 6900 C 127 = 14:07:00
434598 Bradáč Stanislav LLI 7201 C 129 = 14:09:00
52225 Drbal Jan PGP 7101 C 131 = 14:11:00
8641 Špičák Aleš DKP 5500 C 133 = 14:13:00
2031359 Valla Zdeněk ZVO 6501 C 135 = 14:15:00
7205006 Nechanický Pavel OSN 7209 C 137 = 14:17:00
2057593 Lazák Jan LTU 6900 C 139 = 14:19:00
9127807 Tornai Szabolcs 25H 7100 C 141 = 14:21:00
9601003 Kamenický Radan OSN 6004 C 143 = 14:23:00
515069 Princ David TCB 6901 C 145 = 14:25:00
1232505 Sláma Jaroslav OSN 6901 C 147 = 14:27:00
7209351 Doubek Petr SLA 7000 C 149 = 14:29:00
9111166 Vandas Luděk VAM 6601 C 151 = 14:31:00
2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 153 = 14:33:00
51712 Šimša Jaromír MFP 7100 C 155 = 14:35:00
443079 Kalousek Jiří DKP 6901 C 157 = 14:37:00
887628 Svoboda Radek VPM 6903 C 159 = 14:39:00
232502 Novotný Dušan TJN 7002 C 161 = 14:41:00
2060400 Hašek Ondřej VPM 6902 C 163 = 14:43:00
9126 Netuka Jan SHK 7001 C 165 = 14:45:00
232388 Šritr Martin TUV 6802 C 167 = 14:47:00
8578 Straka Lukáš SLA 7002 C 169 = 14:49:00
7201769 Škácha Michal KAM 7102 C 171 = 14:51:00
2067268 Maleček Vít PGP 6801 C 173 = 14:53:00
301374 Dobeš Václav KPY 5701 C 175 = 14:55:00
51894 Sedláček Jaroslav ROZ 6801 C 177 = 14:57:00
2060259 Vlastník Zdeněk JIL 6901 C 179 = 14:59:00
2059729 Řehoř Jiří TJN 7004 C 181 = 15:01:00
886260 Staněk Rostislav VPM 6801 C 183 = 15:03:00
Kategorie H50B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 4.30 km, převýšení 110 m, 18 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8650 Klaška Pavel DKP 6500 C 8 = 12:08:00
53515 Novák Petr TJP 6302 C 10 = 12:10:00
420421 Svátek Vojtěch SLP 6701 C 12 = 12:12:00
9101183 Holec Honza MOV 6701 C 14 = 12:14:00
1413331 Melichar Igor PHK 6504 C 16 = 12:16:00
2085656 Petržela Pavel LTU 6301 C 18 = 12:18:00
52193 Pšenička Jiří TCB 6301 C 20 = 12:20:00
53233 Gryc Jan TBM 6709 C 22 = 12:22:00
2085654 Bendák Petr LTU 6500 C 24 = 12:24:00
8513 Karvánek Petr BOR 6600 C 26 = 12:26:00
51929 Tichý Martin SJH 6401 C 28 = 12:28:00
2102854 Funda Jiří API 6401 C 30 = 12:30:00
51227 Poloprutský Tomáš VLI 6205 C 32 = 12:32:00
9531 Langr Jan SHK 6701 C 34 = 12:34:00
2059745 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 36 = 12:36:00
53631 Petráček Aleš SJI 6301 C 38 = 12:38:00
9653 Fencl Jiří LPU 6301 C 40 = 12:40:00
682114 Bruner Luboš LTP 6501 C 42 = 12:42:00
9180967 Sanna Roberto DKP 6703 C 44 = 12:44:00
899153 Kovář Boris LTP 6710 C 46 = 12:46:00
2060272 Procházka Radek LPU 6504 C 48 = 12:48:00
52276 Valášek Petr KAM 6600 C 50 = 12:50:00
8185 Vydra Ivan CHA 6600 C 52 = 12:52:00
443101 Siegl Roman MFP 6700 C 54 = 12:54:00
219203 Pavlovec Petr BOR 6303 C 56 = 12:56:00
1416365 Kubec Pavel STB 6601 C 58 = 12:58:00
7200596 Kaplan Jan LPU 6401 C 60 = 13:00:00
1007547 Skyva Petr STE 6501 C 62 = 13:02:00
7260028 Žanda Jan CTB 6701 C 64 = 13:04:00
2023803 Pohořalý Dobroslav ROU 6401 C 66 = 13:06:00
980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 68 = 13:08:00
2800319 Veljačik Pavel SCP 6200 C 70 = 13:10:00
8669 Cincibus Pavel FSP 6605 C 72 = 13:12:00
1418752 Forst Libor MFP 6301 C 74 = 13:14:00
7630319 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 76 = 13:16:00
52971 Mezník Vladimír LBE 6400 C 78 = 13:18:00
416339 Hudeček Jaroslav KTA 6501 C 80 = 13:20:00
995804 Ročejdl Marek KAM 6400 C 82 = 13:22:00
51686 Richtr Aleš VPM 6601 C 84 = 13:24:00
1421912 Bartoš Luděk MLA 6701 C 86 = 13:26:00
2035738 Koucký Roman EKP 6301 C 88 = 13:28:00
Kategorie H55B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 4.20 km, převýšení 90 m, 18 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7209277 Roudný Václav LPU 6102 C 4 = 12:04:00
51406 Blabla Zdeněk PCB 5901 C 6 = 12:06:00
51147 Fanta Miroslav EKP 5800 C 8 = 12:08:00
303940 Hrabánek David PGP 6003 C 10 = 12:10:00
515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 12 = 12:12:00
7201772 Hirš Libor VBM 6000 C 14 = 12:14:00
8222225 Kavka Jiří SCP 5900 C 16 = 12:16:00
2104700 Nentvich Lubomír DOR 5800 C 18 = 12:18:00
8174 Gorčica Pavel CHA 6200 C 20 = 12:20:00
53514 Kraus Ota TJP 5700 C 22 = 12:22:00
53558 Červinka Jaroslav OKP 5803 C 24 = 12:24:00
52103 Grivalský Michal PGP 5900 C 26 = 12:26:00
682651 Hejtmánek Vladimír TAP 5802 C 28 = 12:28:00
331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 30 = 12:30:00
6607 Bořil Petr SJI 6207 C 32 = 12:32:00
2113100 Vydra Pavel PEN 6200 C 34 = 12:34:00
7207852 Vícha Vladimír LPU 5801 C 36 = 12:36:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE 6100 C 38 = 12:38:00
301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 40 = 12:40:00
681857 Kulhavý Josef SRK 5701 C 42 = 12:42:00
7003021 Pilař Karel MAS 5501 C 44 = 12:44:00
8220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 46 = 12:46:00
2042507 Bartovský Pavel VPM 6101 C 48 = 12:48:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 50 = 12:50:00
2075662 Doležal Jan VPM 5701 C 52 = 12:52:00
50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 54 = 12:54:00
301391 Kohl Jiří KPY 6201 C 56 = 12:56:00
7205033 Kovář Karel LTP 6102 C 58 = 12:58:00
52107 Sysel Zdeněk PGP 5200 C 60 = 13:00:00
1413715 Hošek Ladislav SCP 6001 C 62 = 13:02:00
1700084 Kožina Petr PGP 6000 C 64 = 13:04:00
9101679 Milota Josef MLA 5801 C 66 = 13:06:00
301371 Kudrnáč Martin HCE 5901 C 68 = 13:08:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 70 = 13:10:00
51571 Vrabec Martin SCP 6100 C 72 = 13:12:00
995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 74 = 13:14:00
682091 Karel Miloš JIL 6004 C 76 = 13:16:00
515097 Borovička Milan FSP 6104 C 78 = 13:18:00
897344 Svoboda Slavomír SMB 5801 C 80 = 13:20:00
Kategorie H60B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 100 m, 15 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 89 = 13:29:00
8249 Kunc Radovan TJN 5549 C 91 = 13:31:00
410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 93 = 13:33:00
232177 Fiala Zdeněk TAP 5501 C 95 = 13:35:00
2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 97 = 13:37:00
7770011 Gurka Jiří TUV 4601 C 99 = 13:39:00
1500223 Hones Sepp 26A 5400 C 101 = 13:41:00
4276 Nechyba Jiri 61C 5300 C 103 = 13:43:00 neregistro
51105 Knap Jan LPU 5101 C 105 = 13:45:00
2059741 Kalibán Jaroslav NPA 5101 C 107 = 13:47:00
446334 Cedrych Karel TJP 5500 C 109 = 13:49:00
2102525 Běhoun Pavel PHK 5701 C 111 = 13:51:00
8260 Novotný Otakar TJN 5604 C 113 = 13:53:00
301633 Klimpl Petr LPU 5401 C 115 = 13:55:00
9200530 Junek Petr STH 5501 C 117 = 13:57:00
682645 Šedivý Jiří EKP 5500 C 119 = 13:59:00
2080933 Flašar Jan KCK 5701 C 121 = 14:01:00
2112740 Dušátko Petr PHK 5702 C 123 = 14:03:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ 5306 C 125 = 14:05:00
9354 Balcar Aleš PHK 5703 C 127 = 14:07:00
232953 Zákravský Zdeněk SNA 5702 C 129 = 14:09:00
232173 Šomvársky Ján NNN 5500 C 131 = 14:11:00 neregistro
49606 Wald František FSP 5300 C 133 = 14:13:00
53728 Hejzlar Josef VCB 5601 C 135 = 14:15:00
7207870 Jahn Pavel SCP 5500 C 137 = 14:17:00
Kategorie H65B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.70 km, převýšení 75 m, 12 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51283 Tvrdek Vojtěch TUR 4949 C 0 = 12:00:00
51343 Brumek Stanislav DKL 5201 C 2 = 12:02:00
9260 Farář Václav LPU 5201 C 4 = 12:04:00
9774 Erlebach Josef JIL 5201 C 6 = 12:06:00
2096237 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 8 = 12:08:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 10 = 12:10:00
2096242 Farář Jaroslav VRL 5002 C 12 = 12:12:00
51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 14 = 12:14:00
2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 16 = 12:16:00
52111 Hojný Oldřich SCP 5201 C 18 = 12:18:00
2042539 Borák Stanislav EKP 5212 C 20 = 12:20:00
9005174 Hickethier Manfred VLI 5201 C 22 = 12:22:00
53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 24 = 12:24:00
2075656 Pilgr Bohuslav CET 5101 C 26 = 12:26:00
2060215 Novák Karel NPA 5001 C 28 = 12:28:00
7859 Kramoliš Jan PVP 5000 C 30 = 12:30:00
7206533 Rychtecký Josef VCB 4801 C 32 = 12:32:00
8199 Ševčík Milan CHA 5003 C 34 = 12:34:00
8674 Fiala Miloš KSH 4801 C 36 = 12:36:00
2080998 Horáček Miroslav VLI 5000 C 38 = 12:38:00
500289 Přeček Zdeněk SCP 5200 C 40 = 12:40:00
886284 Rančák Josef BOR 5004 C 42 = 12:42:00
1302773 Přinda Oldřich VLI 5101 C 44 = 12:44:00
Kategorie H70B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.20 km, převýšení 65 m, 10 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7206545 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 96 = 13:36:00
53267 Čadil Jan FSP 4300 C 98 = 13:38:00
443103 Šafařík Bedřich CST 4601 C 100 = 13:40:00
8806 Švec Zdeněk SLA 4700 C 102 = 13:42:00
7890 Jirásek Jaroslav DCH 4701 C 104 = 13:44:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 106 = 13:46:00
301187 Pokorný Karel TCB 4701 C 108 = 13:48:00
52299 Novák Miloš SCP 4600 C 110 = 13:50:00
51621 Novotný Jiří SLP 4601 C 112 = 13:52:00
443066 Rakovec Miloš SCP 4500 C 114 = 13:54:00
9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 116 = 13:56:00
8689 Schimm Dieter BSO 4401 C 118 = 13:58:00
8805 Nosál Stanislav LBE 4600 C 120 = 14:00:00
232101 Mudr Stanislav DCE 4400 C 122 = 14:02:00
995838 Matějů Ivan UVP 4600 C 124 = 14:04:00
2031374 Aschermann Michal DOR 4400 C 126 = 14:06:00
9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 128 = 14:08:00
682613 Nejezchleba Jiří KAS 4600 C 130 = 14:10:00
51274 Dvořák Jaromír PGP 4601 C 132 = 14:12:00
51332 Ryšavý Vít TJP 4700 C 134 = 14:14:00
9066 Zlesák Zdeněk JIL 4701 C 136 = 14:16:00
301171 Paul Josef DCE 4401 C 138 = 14:18:00
2103786 Duda František KPY 4600 C 140 = 14:20:00
9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 142 = 14:22:00
8323 Pospíšil Jiří TUV 4701 C 144 = 14:24:00
Kategorie H75B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 2.80 km, převýšení 55 m, 10 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
205614 Novotný František PUL 4200 C 26 = 12:26:00
9005137 Mikulecký Jan PHK 3801 C 28 = 12:28:00
51611 Sklenář Jan MLA 4201 C 30 = 12:30:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 32 = 12:32:00
9422 Novotný Petr PHK 3802 C 34 = 12:34:00
4131 Beránek Miroslav BOR 3900 C 36 = 12:36:00
9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 38 = 12:38:00
Kategorie H80B
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 40 m, 8 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52098 Samohýl Richard PGP 2800 C 1 = 12:01:00
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR 3600 C 3 = 12:03:00
Kategorie T3
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 3.10 km, převýšení 65 m, 12 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
2049576 Bednaříková Daniela VLI 7759 C 0 = 12:00:00
446370 Brachtlová Klára ZVO 7151 C 0 = 12:00:00 neregistro
2060204 Bradáčová Marie LLI 7550 C 0 = 12:00:00
7956 Brettl František PGP 7709 C 0 = 12:00:00
331058 Buk Miloslav ROU 6202 C 0 = 12:00:00
1413338 Dostál Dalibor VRL 7308 C 0 = 12:00:00
446322 Drbohlav Fanda NNN 000b C 0 = 12:00:00 neregistro
897384 Drbohlavová Dana NNN 005b C 0 = 12:00:00 neregistro
51577 Dubská Radka 28Z 8150 C 0 = 12:00:00 neregistro
416242 Dulovcová Michaela KRE 8850 C 0 = 12:00:00
336790 Dundáček Milan SJH 6902 C 0 = 12:00:00
2080979 Foltýnová Lenka SJI 6751 C 0 = 12:00:00
2104707 Forsterevicz Matouš DOR 0302 C 0 = 12:00:00 neregistro
2102863 Geleta Marek ZVO 7401 C 0 = 12:00:00
8630860 Haider Anna 26A 5650 C 0 = 12:00:00
8512 Halířová Eva BOR 6654 C 0 = 12:00:00
2078480 Hanuš Vladimír VRL 7508 C 0 = 12:00:00
2080989 Hanušová Monika VRL 7654 C 0 = 12:00:00
9091907 Hanáková Marta KRL 7151 C 0 = 12:00:00
425561 Hlavničková Vendula LTU AAAA C 0 = 12:00:00 neregistro
2070801 Hronová Iva RUZ 6450 C 0 = 12:00:00
2080907 Hrubá Veronika 6YC 6750 C 0 = 12:00:00 neregistro
51532 Hurba Míra NNN 000d C 0 = 12:00:00 neregistro
301039 Hurbová Olga NNN 005d C 0 = 12:00:00 neregistro
2056309 Husák Zdeněk SLA 0201 C 0 = 12:00:00
426378 Husáková Petra SLA 7452 C 0 = 12:00:00
8277 Janata Matěj DKP 1111 C 0 = 12:00:00
416176 Jelínková Radka MLA 6951 C 0 = 12:00:00
416221 Jodl Tomáš NNN 000c C 0 = 12:00:00 neregistro
301040 Jodlová Daniela NNN 005c C 0 = 12:00:00 neregistro
2099516 Kašpar Ladislav SLA 1000 C 0 = 12:00:00
2103712 Kottík Michal TJN XXX2 C 0 = 12:00:00 neregistro
4408034 Kottíková Pavlína TJN XXX1 C 0 = 12:00:00 neregistro
2092397 Kruliš Janek 8KC 1000 C 0 = 12:00:00 neregistro
2088730 Krupová Tereza 6YC 8751 C 0 = 12:00:00 neregistro
301356 Kubáková Laura SJH 1550 C 0 = 12:00:00
207837 Kurfürstová Magdalena FSP 7852 C 0 = 12:00:00
2106882 Laga Jakub ZBP 1300 C 0 = 12:00:00
7981 Matějů Eda VLI 1200 C 0 = 12:00:00
7927 Matějů Josef VLI 1300 C 0 = 12:00:00
428717 Mařík Karel NNN 9901 C 0 = 12:00:00 neregistro
2075667 Moráčková Meda ZBP 1750 C 0 = 12:00:00 neregistro
2104692 Neuer Pavel DOR 7502 C 0 = 12:00:00 neregistro
2104697 Neuerová Kateřina DOR 7852 C 0 = 12:00:00 neregistro
410387 Pelikánová Lucie MFP 6950 C 0 = 12:00:00
232196 Petrová Martina 6YC 6850 C 0 = 12:00:00 neregistro
2086453 Procházková Jana DKP 8052 C 0 = 12:00:00 neregistro
897367 Riby Thomas LTP 0202 C 0 = 12:00:00
301365 Svobodná Eva DKP 5851 C 0 = 12:00:00
301044 Svátková Jana SLP 0250 C 0 = 12:00:00
416159 Tachezy Jan DOR 5802 C 0 = 12:00:00 neregistro
2099489 Tesař Jakub SLP 0100 C 0 = 12:00:00
301043 Tiefenbacher Tomáš PTE 9100 C 0 = 12:00:00
2021843 Trnka Marek VSP 0402 C 0 = 12:00:00
8881 Uhrovič Blahoslav PTE 8448 C 0 = 12:00:00
336765 Vacková Anna SJI 9854 C 0 = 12:00:00
2111716 Vaněčková Anežka OPI 0650 C 0 = 12:00:00
2044900 Veselá Borbora DOR 005a C 0 = 12:00:00 neregistro
2080934 Vrabcová Romana SCP 8250 C 0 = 12:00:00
8990 Waněk Hubert LPU 6506 C 0 = 12:00:00
2085613 Černý Michal ROU 7505 C 0 = 12:00:00
2102563 Černá Jana TAP 7250 C 0 = 12:00:00 neregistro
7230 Čtveráková Iveta DOB 9090 C 0 = 12:00:00
2104695 Žižková Markéta DOR 7352 C 0 = 12:00:00 neregistro
2087699 Šplíchal Jiří OKP 4500 C 0 = 12:00:00
416039 Štemberová Iva TJN 7550 C 0 = 12:00:00
2058509 Šípal Vilém DOR 000b C 0 = 12:00:00 neregistro
Kategorie T5
03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A,
- startovní listina
délka trati 5.30 km, převýšení 140 m, 20 kontrol tištěno 01.06.2017 20:14
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
......................... VAK C 0 = 12:00:00
2049578 Bednařík Aleš VLI 7309 C 0 = 12:00:00
8700 Bulvová Hana CHT 6655 C 0 = 12:00:00
236994 Chvalová Věra LPM 9452 C 0 = 12:00:00
515007 Hájek Tomáš ZVO 6401 C 0 = 12:00:00
2113390 Ježowicz Roman 79X 8000 C 0 = 12:00:00 neregistro
1415713 Jírová Monika ROZ 7350 C 0 = 12:00:00
49385 Kašpar Čeněk VSP 000a C 0 = 12:00:00 neregistro
51642 Kašparová Eva VSP 755a C 0 = 12:00:00 neregistro
443077 Kopáček Jiří DOR 6100 C 0 = 12:00:00 neregistro
436940 Kopáčková Alena DOR 6450 C 0 = 12:00:00
52861 Kubaňová Petra JPV 8575 C 0 = 12:00:00
301035 Kukačka Jan 5VX 7800 C 0 = 12:00:00 neregistro
301033 Kukačková Renata 5VX 7950 C 0 = 12:00:00 neregistro
207827 Kurfürst Pavel FSP 7400 C 0 = 12:00:00
2108874 Kurz Matouš PGP 8606 C 0 = 12:00:00
981822 Malačka Milan DKP 6000 C 0 = 12:00:00
232646 Malačková Jana DKP 6150 C 0 = 12:00:00
2067949 Malečková Iva PGP 7559 C 0 = 12:00:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR 6600 C 0 = 12:00:00 neregistro
2023951 Pohořalá Karolína ROU 6850 C 0 = 12:00:00
9777 Rejmont Milan LTU 4801 C 0 = 12:00:00
2035741 Rücker Petr HOR 6500 C 0 = 12:00:00
8946 Setínková Eva SJC 8765 C 0 = 12:00:00
2032168 Silný Ondřej PHK 7906 C 0 = 12:00:00
515016 Suk Jiří MFP 6401 C 0 = 12:00:00
2103288 Termerová Jana LTU 7850 C 0 = 12:00:00
51180 Uhlíková Šárka 64C 8150 C 0 = 12:00:00 neregistro
51558 Vrabec Ondřej SCP 8303 C 0 = 12:00:00
2103742 Černý Daniel TAP 7200 C 0 = 12:00:00 neregistro
2078489 Červinka Jiří VRL 7001 C 0 = 12:00:00