Novinky
16.5. Děkujeme všem za hornou účast po oba dny a doufáme že jste si odnesli z lesa plno zážitků a závody se vám líbily.

Zveřejňujeme výsledky sobotní klasické trati a nedělní krátké trati.

Přinášíme první várku fotek Honza A - sobota a neděle, Javůrkovi - sobota, Honza N - sobota, Honza N - neděle.

A ještě ztráty a nálezy.
13.5. Přehled došlých plateb si můžete zkontrolovat v ORISu.
13.5. Drobné upozornění pro ty, kteří se k nám hodlají vydat vláčkem, tak trasa Praha - Beroun je dost špatná a vlaky mají dost často zpoždění i přes půl hodiny, tak si raději dejte větší časovou rezervu.

Složení jury: Dominika Plochová (DKP), Josef Milota (MLA), Milan Vendhoda (SJI)
13.5. Pro nové zájemce o náš sport z řad veřejnosti zveřejňujeme pokyny k tratím: P1 - sobota, P2, P3 - sobota, P1 - neděle a P2, P3 - neděle.

V centru závodů bude po oba dny několik prodejních stánků, kde si budete moci zakoupit vše potřebné pro zdárné absolvování závodu.

Kdo si objednal ubytování, tak se může podívat na rozdělení oddílů do staré školy a Lidového domu.
12.5. Zveřejňujeme pokyny ve formátu pdf.

Upozorňujeme v nich na jediný možný příjezd do Haloun přes Řevnice. Dále v pokynech najdete mapu příjezdu, plánek centra, mapu ubytování a doporučeného parkování v leteckém pohledu a klasicky.
11.5. Zveřejňujeme startovku na nedělní krátkou trať po kategoriích a po klubech.

Závodní mapy jsou již vytištěny, všechny kategorie sobotního ŽB včetně T1 a T2 jsou vytištěny ofsetem, ostatní tratě veřejného závodu a celá neděle je vytištěna digitálně. Největší dobrodružství po oby dva dny určitě zažijí závodníci v kategorii T2 Ultimate, neboť je to čistá vrstevnicovka s modrou a kameny. Přidali jsme ještě priváty a oplocenky. Na nedělní krátkou trať stavitelce nevychazely vhodné objekty co jsou v mapě, tak jsme do kolečka kontroly vložili správný objekt pro pocit jistoty. Nebudete tedy nabíhat do čistého bílého kolečka.
10.5. Děkujeme za zájem o naše závody. Po vydání startovních listin je možné se v omezené míře přihlásit na volná místa ve startovní listině nebo na tréninkové tratě T1, T2, T2 Ultimate a TF, kterých budeme mít k dispozici větší množství. Na tratě příchozích je možné se přihlásit emailem, nebo až na místě na oddělené prezentaci.

Prosíme oddíly, které se chystají přijet autobusem, dejte nám vědět dopředu, zatím víme o 1 autobuse LPU.
9.5. Zveřejňujeme startovku na sobotní klasiku po kategoriích a po klubech.

Pro správné naladění před závodem si můžete prohlédnout parametry tratí na oba dny.

26.4. Podívejte se na aktualizované fotky z lesa ať víte co od závodu čekat. Asi nejdůležitější informace je ta, že v závodní mapě nenajdete vývraty. Po březnových větrech a napadnutím těžkého mokrého sněhu některé stromy buď popadaly celé (klasický vývrat) nebo se rozštíply v kmeni. V lese probíhá postupné čištění následků škod.

Udělali jsme trochu propagace v okolních obcích a vydali jsme pozvánku na závody a tiskovou zprávu. Naše pozvánky vyšly např. na webech Prahy 16, Řevnic, Dobříše a v kalendářích sportovních akcí v blízkém okolí.
5.4. V Orisu je možné si objednat ubytování ze soboty na neděli ve škole ve třídách a v tělocvičně za 80 Kč na osobu.

Stavitelka krátké tratě provedla kontrolní inspekci terénu po zimě a při té příležitosti nafotila pár fotek fotek.
18.3. Přidán rozpis závodu ve formátu pdf.

Po oba dny máme rovněž připraveno velké množství tratí různé obtížnosti pro příchozí veřejnost. Délky a obtížnost jsou uvedeny v rozpise a vysvětlení barevné škály obtížností najdete v této tabulce.

Jako opravdovou "výzvu" jsme připravili trať "Ultimate", kde budou na mapě zobrazeny jen vrstevnice, kameny, skály, modrá barva (vodoteče, potoky, rybníčky) a oplocenky. Zkrátka pouze to důležité podle čeho se má běhat a žádné křoví a paseky vás nebudou rozptylovat :-)
1.3. Spuštěn web závodu, který je zařazen do celostátního Žebříčku B - Čechy, který zaštiťuje Český svaz orientačních sportů.

PROSTOR ZÁVODU: 25 km JZ od Prahy a je vymezen obcemi Svinaře, Halouny, Stříbrná lhota. Tento prostor pokrývá dřívější mapa Hvíždinec (2010), Jezírko (2003), Vrážky (1994).

Centrum závodu je situováno na louce pod Jezírkem v Halounech.

POPIS TERÉNU: Střední síť komunikací, množství porostových a terénních detailů, místy kamenná pole a lomíky s množstvím detailů, střední průchodnost, 350 – 550 m n. m.