Kategorie D10C

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   110 m,  8 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Gerlachová Eliška ROZ 0551 C 1 = 12:01:00 neregistro 2073727 Koubková Tereza DOR 0651 C 3 = 12:03:00 51730 Gajdová Michaela VSP 0752 C 5 = 12:05:00 416318 Čadková Marcela KRL 0654 C 7 = 12:07:00 2085578 Michalská Sára RIC 0656 C 9 = 12:09:00 8878 Maříková Alžběta FSP 0650 C 11 = 12:11:00 52122 Žemlová Barbora KAM 0751 C 13 = 12:13:00 ? Gerlachová Vendula ROZ 0652 C 15 = 12:15:00 52256 Bestová Tereza 37C 0650 C 17 = 12:17:00 neregistro 2088190 Mácová Štěpánka 81C 0650 C 19 = 12:19:00 neregistro 2080954 Neuerová Anna DOR 0656 C 21 = 12:21:00 neregistro ......................... VAK C 23 = 12:23:00 ......................... VAK C 25 = 12:25:00 7202879 Řeháková Mirka SKV 0652 C 27 = 12:27:00 2092371 Hofhanzlová Štěpánka RUZ 0650 C 29 = 12:29:00 888639 Baldrianová Eva VSP 0751 C 31 = 12:31:00 2087706 Křístková Veronika ROZ 0650 C 33 = 12:33:00 2049638 Vosátková Julie RIC 0755 C 35 = 12:35:00 416186 Gelnerová Markéta KRL 0952 C 37 = 12:37:00 2044887 Vlašaná Karolína DOR 0751 C 39 = 12:39:00 2081361 Fibírová Lucie FSP 0777 C 41 = 12:41:00 2084937 Kudrnáčová Marta KAM 0754 C 43 = 12:43:00 1403429 Náměstková Aneta EKP 0756 C 45 = 12:45:00 ......................... VAK C 47 = 12:47:00 2069056 Hudosová Kristýna RIC 0750 C 49 = 12:49:00 2087688 Křístková Viktorie ROZ 0651 C 51 = 12:51:00 9424 Kučerová Amálie Evelína PHK 0651 C 53 = 12:53:00 2044895 Bambousková Julie DOR 0650 C 55 = 12:55:00 ? Měšťanová Tereza TAP 0653 C 57 = 12:57:00 51532 Folprechtová Julie VSP 0653 C 59 = 12:59:00 2049635 Grossová Andrea RIC 0752 C 61 = 13:01:00 434576 Gelnerová Anna KRL 0653 C 63 = 13:03:00 2092374 Stará Barbora FSP 0752 C 65 = 13:05:00 1413720 Škáchová Zuzana KAM 0651 C 67 = 13:07:00 2049632 Kotková Adéla RIC 0655 C 69 = 13:09:00 ? Kuncová Adéla ROZ 0653 C 71 = 13:11:00 2080957 Housková Barbora DOR 0655 C 73 = 13:13:00 neregistro 2069057 Kotenová Markéta RIC 0651 C 75 = 13:15:00

Kategorie D10L

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   110 m,  7 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1398983 Kučerová Kateřina VSP 0950 C 90 = 13:30:00 ......................... VAK C 92 = 13:32:00 ......................... VAK C 94 = 13:34:00 2049649 Seidlová Magdalena RIC 0950 C 96 = 13:36:00 51990 Kamenická Tereza Ester OSN 0888 C 98 = 13:38:00 ......................... VAK C 100 = 13:40:00 2032113 Zakouřilová Klára VSP 0850 C 102 = 13:42:00 ? Milotová Barbora KAM 0753 C 104 = 13:44:00 51637 Pokorná Ema PGP 0950 C 106 = 13:46:00 7752 Heczková Anna VLI 0652 C 108 = 13:48:00 ? Trefná Alžběta NNN 0550 C 110 = 13:50:00 neregistro 2050490 Housková Adéla DOR 0851 C 112 = 13:52:00 neregistro 2073706 Nemšovská Magdalena VSP 0853 C 114 = 13:54:00 2090846 Stará Žofie FSP 0851 C 116 = 13:56:00 682675 Mišeková Kateřina KAM 0756 C 118 = 13:58:00 49689 Nešporová Terezie TTR 0852 C 120 = 14:00:00 2099509 Mikulová Tereza ZVO 0851 C 122 = 14:02:00 2049541 Zitková Andrea LPU 0751 C 124 = 14:04:00 434815 Sobotová Kateřina VPM 0851 C 126 = 14:06:00 443085 Jedličková Josefína VSP 0651 C 128 = 14:08:00 2060265 Kindlová Anežka RIC 0850 C 130 = 14:10:00 51924 Korecká Eva CHT 1054 C 132 = 14:12:00 51639 Ptáčková Hana PGP 0750 C 134 = 14:14:00 2092382 Svobodová Julie FSP 0651 C 136 = 14:16:00 1416363 Kopecká Marie VSP 0951 C 138 = 14:18:00 682648 Mišeková Lucie KAM 1050 C 140 = 14:20:00 ......................... VAK C 142 = 14:22:00

Kategorie D12C

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    90 m,  8 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2061855 Balejová Julie KAM 0551 C 22 = 12:22:00 2051504 Pelantová Martina RIC 0550 B 25 = 12:25:00 2058501 Lorencová Jana DOR 0454 C 28 = 12:28:00 2021833 Beranová Hana VSP 0455 C 31 = 12:31:00 2083385 Kramlová Barbora ZVO 0452 C 34 = 12:34:00 7202884 Berounská Adéla VSP 0352 C 37 = 12:37:00 2049642 Vosátková Eliška RIC 0553 C 40 = 12:40:00 2092410 Dušková Sára FSP 0451 C 43 = 12:43:00 434803 Škáchová Viktorie KAM 0650 B 46 = 12:46:00 682654 Pokorná Nela PGP 0552 C 49 = 12:49:00 428269 Šimšová Pavla MFP 0551 B 52 = 12:52:00 2085564 Pokorná Terezie RIC 0552 C 55 = 12:55:00 232611 Štěpánská Tereza KRL 0553 C 58 = 12:58:00 253129 Vanková Anna OKP 0550 C 61 = 13:01:00 232975 Teringlová Vendula VCB 0451 C 64 = 13:04:00 2021847 Kopecká Valentýna VSP 0453 C 67 = 13:07:00 ? Oujeská Simona ADA 0551 C 70 = 13:10:00 2050488 Neubauerová Anna DOR 0456 C 73 = 13:13:00 2019212 Kubecová Magdalena STB 0550 C 76 = 13:16:00 206416 Blažková Veronika SJH 0551 C 79 = 13:19:00 425599 Randáková Adéla VRL 0452 B 82 = 13:22:00 2060260 Kotenová Barbora RIC 0452 B 85 = 13:25:00 2056296 Neumannová Alžběta PHK 0650 C 88 = 13:28:00 2073704 Bartošová Marie MLA 0451 C 91 = 13:31:00 ......................... VAK C 94 = 13:34:00 2020713 Aschermannová Klára VSP 0454 C 97 = 13:37:00 2051549 Haková Michaela PGP 0451 C 100 = 13:40:00 2075621 Jedličková Kristýna KAM 0455 B 103 = 13:43:00 1602624 Kubcová Anna DOB 0550 C 106 = 13:46:00 426373 Pračková Ema RIC 0451 B 109 = 13:49:00 434596 Arnoštová Veronika DOR 0455 B 112 = 13:52:00 2049520 Mrskočová Markéta LPU 0553 C 115 = 13:55:00 51600 Pecková Tereza EKP 0551 C 118 = 13:58:00 2079497 Linhartová Klára ZVO 0556 C 121 = 14:01:00 2021830 Štraitová Jolana VSP 0456 B 124 = 14:04:00 8666 Cincibusová Lenka FSP 0450 C 127 = 14:07:00 51666 Ptáčková Veronika PGP 0551 C 130 = 14:10:00 443070 De Heij Laura RIC 0450 B 133 = 14:13:00 2056284 Ziebová Veronika NEJ 0450 C 136 = 14:16:00 232613 Zmarzláková Olga KRL 0552 C 139 = 14:19:00 ......................... VAK C 142 = 14:22:00 2044884 Vlašaná Michaela DOR 0452 C 145 = 14:25:00 ......................... VAK C 148 = 14:28:00

Kategorie D14B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   150 m, 10 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2087710 Vítková Barbora DKL 0250 B 10 = 12:10:00 442866 Veselá Aneta SJH 0352 B 12 = 12:12:00 2078462 Podrábská Marie VLI 0251 B 14 = 12:14:00 2050483 Baštová Julie DOR 0353 C 16 = 12:16:00 897371 Řadová Lucie DKP 0251 C 18 = 12:18:00 347914 Kovářová Lucie VPM 0350 B 20 = 12:20:00 2058528 Kodytková Denisa SHK 0252 C 22 = 12:22:00 425591 Novotná Viktorie TJN 0250 C 24 = 12:24:00 2021832 Beranová Eva VSP 0254 C 26 = 12:26:00 2067349 Marešová Klára NEJ 0250 B 28 = 12:28:00 2020709 Štreglová Zuzana VRL 0251 A 30 = 12:30:00 362000 Chvátilová Johana PHK 0450 B 32 = 12:32:00 899177 Pokorná Linda PGP 0350 C 34 = 12:34:00 2045307 Nentvichová Julie DOR 0351 B 36 = 12:36:00 2035709 Pekařová Jana TUR 0252 B 38 = 12:38:00 7201779 Chrástová Tereza STH 0251 A 40 = 12:40:00 2078470 Karlová Anna JIL 0352 B 42 = 12:42:00 436939 Kološová Veronika LPU 0351 B 44 = 12:44:00 2083376 Kramlová Kateřina ZVO 0353 C 46 = 12:46:00 7206547 Thýnová Martina SHK 0350 B 48 = 12:48:00 2067977 Janečková Josefína EKP 0351 B 50 = 12:50:00 2080901 Černá Ema ROU 0451 B 52 = 12:52:00 442850 Chaloupková Hana KAM 0252 B 54 = 12:54:00 7205018 Petriláková Anežka Rozári 9EC 0250 C 56 = 12:56:00 neregistro 2042536 Kastnerová Jessica DOR 0250 B 58 = 12:58:00 7202895 Berounská Anna VSP 0256 C 60 = 13:00:00 7201759 Budská Anna TJN 0253 C 62 = 13:02:00 219207 Fejfarová Tereza LPU 0360 B 64 = 13:04:00 9201326 Bednaříková Emma VLI 0359 B 66 = 13:06:00 ......................... VAK C 68 = 13:08:00 439103 Šafaříková Lucie OPI 0350 C 70 = 13:10:00 52239 Nešporová Marie TTR 0351 B 72 = 13:12:00 7200326 Sanna Karin DKP 0250 B 74 = 13:14:00 7260007 Vítová Lucie BSO 0250 B 76 = 13:16:00 1398986 Kovářová Jana CET 0251 B 78 = 13:18:00 7202886 Žejdlíková Eliška LTP 0350 B 80 = 13:20:00 2049543 Suchá Simona SHK 0351 B 82 = 13:22:00 2035169 Staňková Radka VPM 0452 B 84 = 13:24:00 2056290 Kuchařová Rozálie SJC 0251 B 86 = 13:26:00 336788 Besedová Katka PHK 0351 B 88 = 13:28:00 ......................... VAK C 90 = 13:30:00 232331 Jelínková Adéla RUZ 0251 C 92 = 13:32:00 49632 Fantová Kateřina EKP 0256 B 94 = 13:34:00 52311 Starková Terezie CHT 0251 B 96 = 13:36:00 2035748 Titzová Adéla VSP 0250 B 98 = 13:38:00 1398987 Vitebská Eliška TJN 0350 B 100 = 13:40:00 2045303 Jirasová Anežka DOR 0350 B 102 = 13:42:00 7202893 Řeháková Gabriela SKV 0351 C 104 = 13:44:00 51895 Křístková Magdalena ROZ 0350 C 106 = 13:46:00 2032180 Pušová Bára LPU 0357 B 108 = 13:48:00 2043610 Martanová Lea VLI 0555 B 110 = 13:50:00 1418760 Popová Veronika TAP 0253 C 112 = 13:52:00 51808 Šritrová Lenka TUV 0252 C 114 = 13:54:00 2073702 Černá Kateřina MLA 0251 B 116 = 13:56:00 416314 Fišarová Eliška KRL 0351 B 118 = 13:58:00 1396852 Dočkalová Klára SJI 0250 B 120 = 14:00:00 2049526 Raková Petra SHK 0251 B 122 = 14:02:00 2051486 Blažková Kateřina SJH 0252 A 124 = 14:04:00 2035733 Nádeníčková Iva NEJ 0350 B 126 = 14:06:00 416271 Randáková Alžběta VRL 0252 C 128 = 14:08:00 438628 Janderová Barbora PGP 0251 C 130 = 14:10:00 2032102 Linková Lucie TUR 0251 B 132 = 14:12:00 425585 Hrnčířová Ivana STH 0351 B 134 = 14:14:00 331467 Richtrová Kamila VPM 0451 B 136 = 14:16:00 981849 Náměstková Radka EKP 0353 C 138 = 14:18:00 8623000 Vandasová Adéla PHK 0255 B 140 = 14:20:00 2020712 Aschermannová Tereza VSP 0253 C 142 = 14:22:00 ......................... VAK C 144 = 14:24:00 2051523 Tichá Dorotea DKP 0351 B 146 = 14:26:00 2069091 Nedomlelová Lucie TJN 0256 B 148 = 14:28:00 7719774 Janků Anna SJC 0252 A 150 = 14:30:00 ......................... VAK C 152 = 14:32:00 7203463 Koberová Kateřina LPU 0352 A 154 = 14:34:00 2043603 Martanová Elin VLI 0252 A 156 = 14:36:00 1418759 Popová Jana TAP 0252 C 158 = 14:38:00 410360 Holečková Petra SHK 0250 A 160 = 14:40:00

Kategorie D16B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   220 m, 10 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7150100 Biersaková Dagmar KRL 0051 B 4 = 12:04:00 0.02640 219276 Straková Veronika SLA 0051 B 8 = 12:08:00 2042515 Svobodová Alexandra VPM 0051 C 12 = 12:12:00 2027211 Baloghová Lída TJN 0150 C 16 = 12:16:00 0.04460 428253 Blahová Pavla EKP 0153 C 20 = 12:20:00 0.01720 2073692 Vařeková Bohdana RIC 0152 C 24 = 12:24:00 2017683 Kroniková Štěpánka SHK 0150 B 28 = 12:28:00 428243 Šimšová Barbora MFP 0150 B 32 = 12:32:00 2091516 Filipová Tereza LPU 0050 B 36 = 12:36:00 0.01280 2035165 Staňková Markéta VPM 0153 C 40 = 12:40:00 0.03220 7203325 Stoklasová Daniela OSN 0055 B 44 = 12:44:00 331064 Horáková Barbora VSP 0150 B 48 = 12:48:00 2060278 Machová Marie LME 0050 B 52 = 12:52:00 443091 Kalousková Marie DKP 0151 B 56 = 12:56:00 436447 Pavlíková Markéta CHA 0050 A 60 = 13:00:00 2800330 Hovorková Tereza ZVO 0153 C 64 = 13:04:00 2020708 Mudrová Lenka KRL 0052 B 68 = 13:08:00 2035701 Rydlová Adéla TJN 0151 A 72 = 13:12:00 0.10010 2088199 Polanská Nelly PZR 0152 B 76 = 13:16:00 7203465 Šklíbová Veronika SRK 0153 A 80 = 13:20:00 0.08590 896977 Mokrá Michaela ABM 0063 C 84 = 13:24:00 232535 Sedláčková Linda ROZ 0050 C 88 = 13:28:00 0.11830 7204974 Hrnčířová Magda STH 0051 B 92 = 13:32:00 0.01790 ......................... VAK C 96 = 13:36:00 361943 Koucká Barbora EKP 0050 C 100 = 13:40:00 2042535 Geislerová Aneta DKL 0151 B 104 = 13:44:00 232425 Aschermannová Karolína KAM 0051 A 108 = 13:48:00 0.15250 2059737 Kochová Anna SJC 0153 A 112 = 13:52:00 0.04850 2099481 Rosendorfová Lenka TAP 0153 B 116 = 13:56:00 1333269 Jeřábková Nina BOR 0151 B 120 = 14:00:00 7205966 Foltýnová Eva SJI 0051 A 124 = 14:04:00 2075681 Hápová Petra PHK 0051 B 128 = 14:08:00 0.04990 2056303 Mašínová Anna TJN 0152 B 132 = 14:12:00 0.08520 2011852 Shánělová Štěpánka CHC 0152 B 136 = 14:16:00 0.06400 9712 Nováková Světlana NPA 0151 B 140 = 14:20:00 0.02850 7200323 Riby Rose LTP 0051 B 144 = 14:24:00 0.04900 8884 Boháčová Anna CTB 0051 B 148 = 14:28:00 2056270 Vejražková Róza SJC 0151 A 152 = 14:32:00 0.01360 2031355 Šrámková Hana RIC 0051 A 156 = 14:36:00 2049549 Zimová Barbora SHK 0151 B 160 = 14:40:00 0.01010 428223 Pelikánová Máša MFP 0050 B 164 = 14:44:00 0.00750 7200905 Držková Berenika LPU 0151 A 168 = 14:48:00 ......................... VAK C 172 = 14:52:00 7090701 Šlechtová Tereza KRL 0152 A 176 = 14:56:00 0.03100 2053560 Šklíbová Míša TJN 0153 B 180 = 15:00:00 0.07780 981844 Náměstková Denisa EKP 0154 C 184 = 15:04:00 ......................... VAK C 188 = 15:08:00

Kategorie D18B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   310 m, 12 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2051502 Nováková Lucie BOR 9854 A 3 = 12:03:00 0.12100 434811 Baziková Justýna TJP 9851 C 8 = 12:08:00 2031356 Kroupová Eliška VPM 9853 B 13 = 12:13:00 515491 Albrechtová Iveta KAM 9950 B 18 = 12:18:00 8223 Nejezchlebová Martina TUR 9951 B 23 = 12:23:00 0.03170 887932 Bobková Petra DKP 9954 C 28 = 12:28:00 7202873 Kopecká Eliška KNC 9850 C 33 = 12:33:00 2045314 Nentvichová Klára DOR 9950 B 38 = 12:38:00 2032127 Matoušová Kateřina VRL 9955 A 43 = 12:43:00 0.04370 7291299 Hanáková Lenka KRL 9951 B 48 = 12:48:00 0.03220 2021848 Kopecká Johana VSP 9950 B 53 = 12:53:00 682095 Lišková Hana KPY 9951 C 58 = 12:58:00 2056306 Fürstová Anna LLI 9854 B 63 = 13:03:00 0.05240 2070852 Knížková Šárka TJN 9852 B 68 = 13:08:00 2051475 Staňová Karolína BOR 9853 A 73 = 13:13:00 0.22260 2082907 Barnetová Veronika LPU 9952 B 78 = 13:18:00 9569 Chaloupková Veronika CHC 9852 B 83 = 13:23:00 0.06790 49951 Poloprutská Lucie VLI 9950 B 88 = 13:28:00 331328 Hojná Dominika SJH 9852 B 93 = 13:33:00 0.10800 ......................... VAK C 98 = 13:38:00 515001 Hájková Eliška KAM 9851 A 103 = 13:43:00 0.39830 336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 B 108 = 13:48:00 416189 Pelcová Tereza MAS 9853 B 113 = 13:53:00 886251 Klikarová Ivana DKP 9953 C 118 = 13:58:00 7200332 Žejdlíková Karolína LTP 9950 B 123 = 14:03:00 ......................... VAK C 128 = 14:08:00 436439 Štefanyuková Eliška CST 9851 C 133 = 14:13:00 1204999 Janoušková Lucie BOR 9954 A 138 = 14:18:00 0.02550 7201754 Urbanová Markéta STH 9953 B 143 = 14:23:00 416340 Zurynková Michaela EKP 9850 C 148 = 14:28:00 439123 Nechutová Aneta PZR 9951 B 153 = 14:33:00 0.03020 2075660 Doležalová Dorotka VPM 9950 C 158 = 14:38:00 0.00810 53614 Pejšková Eva JHB 9953 C 163 = 14:43:00 0.00170 7206529 Thořová Markéta TUR 9952 A 168 = 14:48:00 0.05020 232895 Čiháková Barbora KNC 9950 C 173 = 14:53:00 2060261 Formánková Anna RIC 9950 C 178 = 14:58:00 886274 Zimmerová Kateřina KAM 9850 A 183 = 15:03:00 0.49670 303919 Kubecová Kateřina BOR 9959 B 188 = 15:08:00 0.31310 888632 Klikarová Zuzana DKP 9952 C 193 = 15:13:00 ......................... VAK C 198 = 15:18:00

Kategorie D20B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení   300 m, 13 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2042510 Obytová Kateřina VPM 9752 B 163 = 14:43:00 0.03610 438639 Voltrová Hana ROZ 9752 B 168 = 14:48:00 0.28450 1403419 Linková Alena TUR 9751 A 173 = 14:53:00 0.25250 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 178 = 14:58:00 0.67600 2060399 Šafrhansová Lucie VPM 9753 B 183 = 15:03:00 0.03020 ......................... VAK C 188 = 15:08:00

Kategorie D21B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  8.20 km, převýšení   410 m, 13 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2080966 Bozděchová Lenka PGP 8254 C 3 = 12:03:00 0.51110 2085610 Hančová Marie SNA 8255 C 5 = 12:05:00 0.54210 515504 Korecká Lenka CHT 8053 C 7 = 12:07:00 0.63090 515102 Šístková Iveta LPU 8654 E 9 = 12:09:00 0.44550 331162 Rusá Šárka KAM 9157 C 11 = 12:11:00 0.34500 7779755 Šimůnková Gabriela TAP 9755 A 13 = 12:13:00 0.55170 9102089 Bořánková Karolína KAM 9550 R 15 = 12:15:00 0.75980 887906 Kašková Kateřina CHA 7850 C 17 = 12:17:00 0.79550 ......................... VAK C 19 = 12:19:00 7201209 Pluháčková Markéta MLA 8750 C 21 = 12:21:00 0.29250 ......................... VAK C 23 = 12:23:00 301140 Karasová Jana FSP 6153 C 25 = 12:25:00 0.07030 51688 Tichovská Hana PGP 8251 C 27 = 12:27:00 0.16480 ? Hurdálková Lucie 6YC 9150 C 29 = 12:29:00 neregistro 7260013 Králová Vanda BZP 8750 C 31 = 12:31:00 0.10360 2085626 Doležalová Barbora VPM 9252 C 33 = 12:33:00 0.29470 301336 Škvorová Barbora KAM 9150 C 35 = 12:35:00 0.04180 8537 Míková Šárka DKP 8255 C 37 = 12:37:00 0.05600 8946 Setínková Eva SJC 8765 C 39 = 12:39:00 0.59050 515496 Zurynková Jana EKP 7053 C 41 = 12:41:00 0.58600 8580 Procházková Zuzana KPY 8650 C 43 = 12:43:00 0.42410 331616 Macková Eva ZBP 7950 C 45 = 12:45:00 0.33820 515086 Omová Michaela TUR 8153 E 47 = 12:47:00 0.92900 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 C 49 = 12:49:00 0.78090 51608 Křístková Hana ROZ 7450 C 51 = 12:51:00 0.04610 515056 Štáfková Jitka PGP 8056 C 53 = 12:53:00 0.14570 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 R 55 = 12:55:00 0.85150 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 57 = 12:57:00 0.64990 2800345 Kudrnáčová Lucie HCE 8850 C 59 = 12:59:00 0.51930 51494 Bartošová Jana MLA 7051 C 61 = 13:01:00 0.09150 ......................... VAK C 63 = 13:03:00 236994 Chvalová Věra LPM 9452 C 65 = 13:05:00 0.67940 7200338 Kožinová Anna PGP 9350 C 67 = 13:07:00 0.63410 9061 Henychová Zuzana VLI 6151 C 69 = 13:09:00 0.28130 232409 Doležalová Monika KAM 8851 R 71 = 13:11:00 0.85270 8700 Bulvová Hana CHT 6655 C 73 = 13:13:00 0.38530 51473 Sedláčková Oldřiška BOR 8752 C 75 = 13:15:00 0.69610 515490 Albrechtová Eva KAM 7850 C 77 = 13:17:00 0.53900 2073708 Šmidrkalová Monika NPA 9051 C 79 = 13:19:00 0.75530 301173 Fenclová Marta LPU 7667 E 81 = 13:21:00 0.89940 52144 Wurzelová Hana OSN 8972 C 83 = 13:23:00 0.41190 1008173 Jedličková Zuzana SHK 8150 E 85 = 13:25:00 0.91170 410785 Valachová Martina LPU 9054 C 87 = 13:27:00 0.77290 897345 Bochenková Ivana SJC 8952 C 89 = 13:29:00 0.75300 515185 Randáková Helena VRL 7452 C 91 = 13:31:00 0.76320 7204508 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 93 = 13:33:00 0.45360 51658 Ježková Dominika PGP 9053 C 95 = 13:35:00 0.48640 876522 Krafková Lucie TUR 8650 R 97 = 13:37:00 0.83880 920682 Benešová Jana SJH 9451 C 99 = 13:39:00 0.73760 232158 Tihonová Hana TAP 9052 C 101 = 13:41:00 0.54120 51594 Janečková Dagmar EKP 6550 C 103 = 13:43:00 0.54740 1416368 Dundrová Lucie TUR 8951 C 105 = 13:45:00 0.66260 7207077 Plochová Dominika DKP 8651 R 107 = 13:47:00 0.87160 515453 Mikulášová Helena PGP 9353 C 109 = 13:49:00 0.43230 9101107 Novotná Barbora SHK 8658 C 111 = 13:51:00 0.74370 1602628 Folbrechtová Šárka BOR 9051 C 113 = 13:53:00 0.75790 53592 Zoubková Jana ZBP 8050 C 115 = 13:55:00 0.47130 7200333 Procházková Marie KAM 9554 R 117 = 13:57:00 0.79790 2081369 Voborníková Alena CTB 9451 R 119 = 13:59:00 0.81950 7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 R 121 = 14:01:00 0.75600 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 C 123 = 14:03:00 0.72470 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 125 = 14:05:00 0.76060 7880102 Šákrová Michaela BOR 8850 C 127 = 14:07:00 0.68990 995812 Vildmonová Pavla PGP 7454 C 129 = 14:09:00 0.59060 500556 Mrázková Romana SJC 8351 C 131 = 14:11:00 0.77800 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 133 = 14:13:00 0.90380 995884 Fundová Eliška SHK 9351 C 135 = 14:15:00 0.67970

Kategorie D21C

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   260 m, 12 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52370 Zakouřilová Kamila TUV 8557 C 2 = 12:02:00 0.30810 434801 Petříčková Zuzana MKP 8251 C 7 = 12:07:00 0.07270 51567 Tesařová Anna SCP 8257 C 12 = 12:12:00 9200521 Ouhrabková Radka EKP 8151 C 17 = 12:17:00 0.17770 7204993 Žaloudková Klára LPU 9461 C 22 = 12:22:00 0.07580 7770109 Švihovská Eva SJC 8352 C 27 = 12:27:00 0.43770 51776 Besedová Petra CHT 7654 C 32 = 12:32:00 0.30480 361934 Zajícová Markéta TAP 9054 C 37 = 12:37:00 0.15640 1413714 Rambová Kamila DKP 8655 C 42 = 12:42:00 0.69500 ......................... VAK C 47 = 12:47:00 52166 Koppová Ingrid SLP 7960 C 52 = 12:52:00 0.12100 8943 Filipová Zdeňka KRP 8251 C 57 = 12:57:00 0.15410 52597 Oujeská Lenka ADA 7654 C 62 = 13:02:00 0.04130 53512 Krausová Martina TJP 9350 C 67 = 13:07:00 0.13210 2020719 Kazdová Jana SJC 7752 C 72 = 13:12:00 0.20020 8629752 Kalinová Markéta EKP 8259 C 77 = 13:17:00 0.41200 889669 Rydlová Eva FSP 8989 C 82 = 13:22:00 0.31590 9281 Držková Markéta LPU 7670 C 87 = 13:27:00 0.42510 899157 Klusáková Barbora DKP 9157 C 92 = 13:32:00 0.02980 2083393 Beranová Kristína TZL 8553 C 97 = 13:37:00 0.04940 8111 Pavlíková Klára LIT 7451 C 102 = 13:42:00 0.39580 2051530 Voleská Alice KAM 8050 C 107 = 13:47:00 0.04380 416316 Jarošová Klára DCE 7950 C 112 = 13:52:00 0.46610 ? Fidrmucová Linda UOL 8650 C 117 = 13:57:00 0.02840 2088205 Černá Eliška SCP 9050 C 122 = 14:02:00 0.06020 888854 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 127 = 14:07:00 0.13680 2099482 Burešová Lenka DKP 8351 C 132 = 14:12:00 0.09790 981842 Tomešová Daniela SJC 8451 C 137 = 14:17:00 0.54450 2087687 Trčková Helena EKP 8756 C 142 = 14:22:00 0.12960 2049512 Mrskočová Dana LPU 7356 C 147 = 14:27:00 0.04430 ......................... VAK C 152 = 14:32:00

Kategorie D35B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení   300 m, 13 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49546 Městková Lucie TEP 7850 C 0 = 12:00:00 0.01220 2095968 Peprná Irena DKP 7758 C 4 = 12:04:00 336783 Matějů Kateřina VLI 8054 C 8 = 12:08:00 0.05980 52139 Králová Michaela MFP 7959 C 12 = 12:12:00 0.61320 51610 Seidlová Barbora EKP 7955 C 16 = 12:16:00 2085586 Ryšavá Magdalena PGP 7650 C 20 = 12:20:00 0.76920 211539 Kuželová Michaela FSP 7851 C 24 = 12:24:00 ......................... VAK C 28 = 12:28:00 2102812 Kučerová Berenika DCE 8050 C 32 = 12:32:00 7003046 Hladká Petra KOR 7950 C 36 = 12:36:00 515431 Procházková Pavlína LBE 6450 C 40 = 12:40:00 232976 Janderová Markéta DVP 7751 C 44 = 12:44:00 ......................... VAK C 48 = 12:48:00 7204991 Šklíbová Jana SRK 7651 C 52 = 12:52:00 52113 Teringlová Martina VCB 7851 C 56 = 12:56:00 0.07470 9430 Chvátilová Pavlína PHK 7450 C 60 = 13:00:00 0.03340 1400418 Mácová Martina 81C 0050 C 64 = 13:04:00 neregistro 52118 Žemlová Eva KAM 7550 C 68 = 13:08:00 253153 Krausová Marcela LCV 7351 C 72 = 13:12:00 682650 Preclíková Jana TUR 8160 C 76 = 13:16:00 9482 Hrobařová Lenka ASU 7751 C 80 = 13:20:00 0.65450 7200327 Lindová Miroslava KNC 7750 C 84 = 13:24:00 2058516 Bernardová Martina DOR 7751 C 88 = 13:28:00 ? Kukačková Renata 5VX 7950 C 92 = 13:32:00 neregistro 301536 Pecharová Michaela TJP 6550 C 96 = 13:36:00 2045228 Pračková Zita RIC 7850 C 100 = 13:40:00 7260005 Hojná Silvie SCP 7950 C 104 = 13:44:00 0.59890 7200372 Synková Petra DOK 7950 C 108 = 13:48:00 0.20400 442858 Asterová Jana SLA 7451 C 112 = 13:52:00 2060395 Šauli Iva VPM 7852 C 116 = 13:56:00 7500077 Pachnerová Dominika CHA 7750 C 120 = 14:00:00 0.53140 ......................... VAK C 124 = 14:04:00 52218 Čevelová Ivana EKP 7895 C 128 = 14:08:00 51638 Pokorná Magdaléna PGP 7562 C 132 = 14:12:00 887950 Skripniková Kateřina FSP 8051 C 136 = 14:16:00 682683 Šimšová Jana MFP 7651 C 140 = 14:20:00 0.42840 9999888 Janatová Lucie DKP 8154 C 144 = 14:24:00 0.75330 889279 Vyhnálková Eva RIC 7552 C 148 = 14:28:00 1466 Sobotová Jana VPM 7250 C 152 = 14:32:00 2035141 Šrámková Iva RIC 7251 C 156 = 14:36:00

Kategorie D40B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení   220 m,  9 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 12:02:00 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 6 = 12:06:00 0.06820 2095933 De Heij Margita RIC 7350 C 10 = 12:10:00 2082934 Forstereviczová Jana DOR 7653 C 14 = 12:14:00 8126 Martanová Daniela VLI 7452 C 18 = 12:18:00 0.01900 682094 Šimerková Olga PGP 7551 C 22 = 12:22:00 9796 Zemánková Eva SRK 7452 C 26 = 12:26:00 8438 Jeřábková Tereza BOR 7563 C 30 = 12:30:00 2078485 Náměstková Veronika EKP 7351 C 34 = 12:34:00 0.02480 331267 Richtrová Lucie VPM 7451 C 38 = 12:38:00 206478 Štreglová Andrea VRL 7552 C 42 = 12:42:00 0.07530 425574 Karlová Kateřina JIL 7553 C 46 = 12:46:00 7749 Pelcová Pavla CST 7454 C 50 = 12:50:00 232207 Marešová Marcela NEJ 7450 C 54 = 12:54:00 2092415 Pospíšilová Štěpánka BZP 7650 C 58 = 12:58:00 7205038 Nechanická Daniela OSN 7557 C 62 = 13:02:00 0.03740 682099 Hankovcová Lenka KAM 7053 C 66 = 13:06:00 2056283 Hudosová Gábina RIC 7299 C 70 = 13:10:00 7775 Zabořilová Romana JEN 7457 C 74 = 13:14:00 0.11890 51420 Nováková Alena KRE 7450 C 78 = 13:18:00 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 82 = 13:22:00 211303 Škorpilová Jana SJC 7451 C 86 = 13:26:00 ......................... VAK C 90 = 13:30:00 7204984 Junková Kateřina STH 7351 C 94 = 13:34:00 2053570 Vandasová Markéta VAM 7250 C 98 = 13:38:00 2058515 Pavlíčková Lenka DOR 7251 C 102 = 13:42:00 7921 Sedláčková Petra ROZ 7050 C 106 = 13:46:00 0.07650 7204502 Bredlerová Tereza SKV 7551 C 110 = 13:50:00 515173 Fibírová Zuzana FSP 7555 C 114 = 13:54:00 206351 Kubecová Jana STB 7399 C 118 = 13:58:00 7258 Kubcová Lenka DOB 7451 C 122 = 14:02:00 7202898 Riby Kateřina LTP 7252 C 126 = 14:06:00 0.03260 51499 Kováříková Erika KAM 7252 C 130 = 14:10:00 331619 Waňková Dita LPU 7158 C 134 = 14:14:00 0.07880 681852 Balusková Ida OKP 7350 C 138 = 14:18:00 1400433 Podrábská Marie VLI 7451 C 142 = 14:22:00 51555 Ptáčková Kateřina PGP 7350 C 146 = 14:26:00 2096120 Filipová Ivana SRK 7373 C 150 = 14:30:00 339546 Kovářová Anna CET 7552 C 154 = 14:34:00 8431 Janoušková Iveta BOR 7457 C 158 = 14:38:00 725724 Konečná Marcela EKP 7257 C 162 = 14:42:00 0.08700 2067329 Kovářová Jitka VPM 7350 C 166 = 14:46:00 2060258 Vlastníková Lucie JIL 7554 C 170 = 14:50:00 9690219 Kamenická Lenka OSN 6955 C 174 = 14:54:00 ......................... VAK C 178 = 14:58:00 8966 Smith Lucie VRL 7353 C 182 = 15:02:00 0.20640 2073694 Kotenová Klára RIC 7252 C 186 = 15:06:00 8857 Arnoštová Kateřina DOR 7652 C 190 = 15:10:00 52273 Škvorová Zuzana KAM 7350 C 194 = 15:14:00

Kategorie D45B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   290 m, 10 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
434807 Baziková Lucie TJP 6451 C 11 = 12:11:00 ......................... VAK C 15 = 12:15:00 8950 Horáková Jindra LPU 6854 C 19 = 12:19:00 301616 Bejčková Jana DKL 7150 C 23 = 12:23:00 2057594 Lazáková Šárka LTU 6952 C 27 = 12:27:00 331089 Kubínová Jana SKV 6751 C 31 = 12:31:00 51601 Pecková Ivana EKP 6252 C 35 = 12:35:00 52265 Komersová Jana KNC 6550 C 39 = 12:39:00 2800302 Vítková Marie DKL 7054 C 43 = 12:43:00 2032126 Fürstová Katka LLI 6950 C 47 = 12:47:00 51411 Dulovcová Marie KRE 7051 C 51 = 12:51:00 253812 Hlavatá Pavla 45X 7050 C 55 = 12:55:00 neregistro 2092376 Úlehlová Monika TAP 6950 C 59 = 12:59:00 9650 Fenclová Markéta LPU 7155 C 63 = 13:03:00 231939 Illnerová Daniela DKP 6651 C 67 = 13:07:00 9542 Chaloupková Lenka CHC 6951 C 71 = 13:11:00 0.04760 ? Janská Irena DKL 7151 C 75 = 13:15:00 331359 Matoušová Petra VRL 7154 C 79 = 13:19:00 2079501 Forstová Lenka MFP 6850 C 83 = 13:23:00 2032384 Rusinová Alena BRU 7152 C 87 = 13:27:00 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 91 = 13:31:00 ......................... VAK C 95 = 13:35:00 2067965 Tokárová Regina NEJ 6950 C 99 = 13:39:00 888641 Staňková Marcela VPM 6951 C 103 = 13:43:00 515195 Koucká Ivana EKP 6850 C 107 = 13:47:00 9101672 Benešová Iva SJH 7051 C 111 = 13:51:00 9656 Demlová Jitka LPU 6955 C 115 = 13:55:00 2035720 Kavalírová Zuzana PHK 6950 C 119 = 13:59:00 2081352 Melišíková Radka TAP 7152 C 123 = 14:03:00 7207351 Kosová Michaela SRK 6752 C 127 = 14:07:00 49647 Benešová Jaroslava DKL 7050 C 131 = 14:11:00 442851 Šimůnková Martina TAP 6851 C 135 = 14:15:00 52114 Tloušťová Eva SCP 6950 C 139 = 14:19:00 0.05470 301705 Šoupová Jana LPM 6850 C 143 = 14:23:00 436940 Kopáčková Alena DOR 6450 C 147 = 14:27:00 681889 Bendáková Jitka LTU 6951 C 151 = 14:31:00 51809 Linková Iva TUR 6850 C 155 = 14:35:00 236486 Žandová Marie SKV 6551 C 159 = 14:39:00 51387 Čiháková Lenka KNC 6750 C 163 = 14:43:00 ......................... VAK C 167 = 14:47:00 51295 Hubáčková Jana EKP 6250 C 171 = 14:51:00 8256 Zuzánková Růžena TJN 6051 C 175 = 14:55:00 9316 Knapová Iva LPU 6052 C 179 = 14:59:00 0.41720 981829 Longinová Lenka TAP 7151 C 183 = 15:03:00 410359 Posseltová Romana TJN 7050 C 187 = 15:07:00

Kategorie D50B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   220 m, 10 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51398 Sládková Eva TEH 5751 C 11 = 12:11:00 682680 Slezáčková Věra KAS 6550 C 15 = 12:15:00 51676 Tichovská Hana PGP 6652 C 19 = 12:19:00 0.30610 53525 Červinková Jitka OKP 6451 C 23 = 12:23:00 51984 Mudrová Martina HCE 6451 C 27 = 12:27:00 1464 Martínková Věra VPM 5351 C 31 = 12:31:00 2017663 Thýnová Ivana SHK 6651 C 35 = 12:35:00 ......................... VAK C 39 = 12:39:00 8668 Cincibusová Ivana FSP 6651 C 43 = 12:43:00 416118 Landovská Ivana PGP 6251 C 47 = 12:47:00 51412 Troupová Vladěna KRE 6351 C 51 = 12:51:00 425590 Jermanová Eva TJN 6150 C 55 = 12:55:00 7201808 Hindráková Martina LTU 6451 C 59 = 12:59:00 253353 Valachová Jana LPU 6654 C 63 = 13:03:00 51925 Tichá Jana SJH 6451 C 67 = 13:07:00 51604 Šedivá Miroslava EKP 5750 C 71 = 13:11:00 0.08310 428220 Zimmerová Lenka ZVO 6451 C 75 = 13:15:00 4183 Choutková Lenka SOB 6350 C 79 = 13:19:00 2080958 Zelená Markéta PGP 5850 C 83 = 13:23:00 0.30710 8175 Čechlovská Jana CHA 6250 C 87 = 13:27:00 0.01190 ......................... VAK C 91 = 13:31:00 232174 Bochenková Jana DOR 6150 C 95 = 13:35:00 8445 Pávková Jana BOR 6550 C 99 = 13:39:00 7260012 Hrstková Dana SJI 6051 C 103 = 13:43:00 236111 Nováková Irena OKP 6651 C 107 = 13:47:00 219239 Novotná Ivana PHK 6354 C 111 = 13:51:00 232184 Hrabánková Ilona PGP 6250 C 115 = 13:55:00 232235 Tenglerová Helena MLA 6551 C 119 = 13:59:00 2011846 Vejvodová Mirka LPM 5750 C 123 = 14:03:00 2085634 Košková Vlasta LLI 6351 C 127 = 14:07:00 51533 Pavlíková Pavla CHA 6551 C 131 = 14:11:00 0.01880 7202877 Kettnerová Lenka HCE 6450 C 135 = 14:15:00 52378 Bouchalová Zdena VPM 5757 C 139 = 14:19:00 51660 Ježková Regina PGP 6352 C 143 = 14:23:00 ......................... VAK C 147 = 14:27:00

Kategorie D55B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   220 m,  9 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 12:31:00 7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 36 = 12:36:00 446418 Kavková Dana SCP 6150 C 41 = 12:41:00 0.01350 ......................... VAK C 46 = 12:46:00 2075661 Doležalová Liběna VPM 5950 C 51 = 12:51:00 51583 Fantová Libuše EKP 5650 C 56 = 12:56:00 8257 Kuncová Jiřina TJN 5752 C 61 = 13:01:00 7205030 Rosecká Alena PZR 5654 C 66 = 13:06:00 0.36180 502090 Šámalová Hana OKP 6151 C 71 = 13:11:00 8558 Klusáková Jitka DKP 5651 C 76 = 13:16:00 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 81 = 13:21:00 0.00750 2023962 Šilerová Zdena KNC 5750 C 86 = 13:26:00 51546 Chloupková Jana SLP 5951 C 91 = 13:31:00 0.15840 8954 Nýdrlová Eva VRL 5451 C 96 = 13:36:00 2085653 Gabrielová Šárka ONO 5950 C 101 = 13:41:00 ......................... VAK C 106 = 13:46:00 888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 111 = 13:51:00 0.04320 52184 Pokorná Eva TCB 5751 C 116 = 13:56:00 301365 Svobodná Eva DKP 5851 C 121 = 14:01:00 438643 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 126 = 14:06:00 0.09240 8171 Kadavá Eva CHA 5750 C 131 = 14:11:00 0.00970 2011795 Seifertová Marie SBK 5555 C 136 = 14:16:00 7205026 Kovářová Alena LTP 6151 C 141 = 14:21:00 1954721 Procházková Miluše DCE 5450 C 146 = 14:26:00 0.01840 336750 Zavadilová Naďa SCP 5450 C 151 = 14:31:00 9201322 Havlíčková Jindra KNC 6150 C 156 = 14:36:00 49892 Dudová Hana DKP 5752 C 161 = 14:41:00 ......................... VAK C 166 = 14:46:00

Kategorie D60B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   130 m, 10 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 58 = 12:58:00 9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 64 = 13:04:00 0.02200 8165 Ševčíková Alena CHA 5351 C 70 = 13:10:00 0.01870 2060214 Nováková Jana NPA 5552 C 76 = 13:16:00 51289 Wolkerová Dagmar TJP 5250 C 82 = 13:22:00 7884 Opavová Stanislava MLA 5451 C 88 = 13:28:00 7870 Štrossová Jiřina DCE 5650 C 94 = 13:34:00 53520 Cabrnochová Hana DKL 5550 C 100 = 13:40:00 2059748 Nováková Svatava SKV 5351 C 106 = 13:46:00 53641 Hejtmánková Alena TAP 5452 C 112 = 13:52:00 8546 Korejčíková Dáďa LLI 5550 C 118 = 13:58:00 0.06710 7742 Matoušková Marie LJN 5550 C 124 = 14:04:00 2096111 Zlesáková Vlasta JIL 5362 C 130 = 14:10:00 52760 Jahnová Helena SCP 5550 C 136 = 14:16:00 8162 Bradnová Věra CHA 5550 C 142 = 14:22:00 0.01290 ......................... VAK C 148 = 14:28:00

Kategorie D65B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   130 m, 12 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2080918 Horáčková Stanislava VLI 4950 C 104 = 13:44:00 51697 Zemánková Eva MKP 5150 C 110 = 13:50:00 2025351 Omová Jana TUR 5150 C 116 = 13:56:00 0.01700 51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 122 = 14:02:00 2070837 Šaffková Zuzana CHA 5150 C 128 = 14:08:00 2059769 Pachnerová Jaroslava VLI 5152 C 134 = 14:14:00 53540 Ryšavá Lubomíra TJP 4750 C 140 = 14:20:00 405955 Kutáčková Stanislava LTU 4751 C 146 = 14:26:00 2067222 Kubátová Milada PGP 4750 C 152 = 14:32:00 436429 Kellnerová Stanislava LPU 4950 C 158 = 14:38:00 51216 Karmazínová Ivana VLI 5150 C 164 = 14:44:00 303959 Tvrdková Eva TUR 5151 C 170 = 14:50:00 51647 Městková Eva TEP 4851 C 176 = 14:56:00 ......................... VAK C 182 = 15:02:00

Kategorie D70B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   130 m, 12 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52096 Dvořáková Ladislava PGP 4451 C 2 = 12:02:00 51550 Zmeková Míla SLP 4451 C 8 = 12:08:00 330650 Beránková Pavla VPM 4350 C 14 = 12:14:00 8152 Kašková Eva CHA 4650 C 20 = 12:20:00 51698 Haňkovská Jana PGP 4050 C 26 = 12:26:00 301524 Zenkerová Miluše LCV 4550 C 32 = 12:32:00 ......................... VAK C 38 = 12:38:00

Kategorie D75B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    90 m,  7 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 95 = 13:35:00 51148 Bláhová Blanka SJP 3651 C 101 = 13:41:00

Kategorie H10C

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   110 m,  8 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51624 Kosák Jonáš PGP 0603 C 101 = 13:41:00 2079496 Tichý Hubert DKP 0600 C 103 = 13:43:00 2021829 Štrait Vilém VSP 0701 C 105 = 13:45:00 2092396 Skripnik Nikola FSP 0600 C 107 = 13:47:00 ......................... VAK C 109 = 13:49:00 2085615 Němeček Štěpán RIC 0705 C 111 = 13:51:00 2092429 Sedláček Patrik ROZ 0800 C 113 = 13:53:00 2067935 Šimerka Ondřej PGP 0800 C 115 = 13:55:00 2058514 Bernard Robin DOR 0600 C 117 = 13:57:00 336786 Zlesák Matyáš CHT 0601 C 119 = 13:59:00 416121 Městka Václav VSP 0600 C 121 = 14:01:00 8645 Šubrt Jáchym DKP 0800 C 123 = 14:03:00 2081396 Novák Matyáš CTB 0601 C 125 = 14:05:00 224868 Besta Radek 11C 0800 C 127 = 14:07:00 neregistro 2090855 Vrba Matyáš FSP 0706 C 129 = 14:09:00 ? Stehlík Jakub LPM 0700 C 131 = 14:11:00 2099508 Střelba Antonín PGP 0605 C 133 = 14:13:00 2083401 Bárta Viktor ZVO 0601 C 135 = 14:15:00 ......................... VAK C 137 = 14:17:00 51649 Horák Martin VSP 0601 C 139 = 14:19:00 ? Pop Jonáš TAP 0600 C 141 = 14:21:00 2092388 Dušek Vojtěch FSP 0700 C 143 = 14:23:00 887619 Izdný Vít DKP 0601 C 145 = 14:25:00 2087642 Matyšek Ondřej PGP 0703 C 147 = 14:27:00 2044885 Lorenc Vašík DOR 0702 C 149 = 14:29:00 2800310 Kosák Eliáš PGP 0704 C 151 = 14:31:00 51330 Pelc Tadeáš CST 0601 C 153 = 14:33:00 232980 Teringl Vojtěch VCB 0702 C 155 = 14:35:00 2049645 Kohoutek Tomáš RIC 0603 C 157 = 14:37:00 232246 Meier David VSP 0606 C 159 = 14:39:00 ......................... VAK C 161 = 14:41:00 2092380 Skripnik Matouš FSP 0800 C 163 = 14:43:00 2087643 Ledinský Matěj DKP 0602 C 165 = 14:45:00 2042522 Jiras Antonín DOR 0701 C 167 = 14:47:00

Kategorie H10L

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   110 m,  7 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 12:10:00 434814 Vodrážka Štěpán VPM 0802 C 12 = 12:12:00 888612 Elleder David DKP 0605 C 14 = 12:14:00 4214 Habán Oliver VLI 0600 C 16 = 12:16:00 2087655 Hladký Radovan KOR 0900 C 18 = 12:18:00 ? Tofel Šimon TAP 0605 C 20 = 12:20:00 2075699 Rod Matyáš VSP 0803 C 22 = 12:22:00 51854 Hazuka Tobiáš FSP 0702 C 24 = 12:24:00 2044899 Kučera Teodor DOR 0800 C 26 = 12:26:00 51421 Bláha Šimon SJP 0700 C 28 = 12:28:00 2085630 Oujeský Dan ADA 0701 C 30 = 12:30:00 52283 Gajda Petr VSP 0903 C 32 = 12:32:00 ......................... VAK C 34 = 12:34:00 2051485 Jandera Kryštof PGP 0700 C 36 = 12:36:00 2032189 Kučera Jakub VSP 0900 C 38 = 12:38:00 336785 Veljačik Jonáš SCP 0800 C 40 = 12:40:00 2086457 Handala Mathias DKP 0810 C 42 = 12:42:00 4100 Habán Eduard VLI 0800 C 44 = 12:44:00 2073681 Schnabl Jakub RIC 0706 C 46 = 12:46:00 ? Hofhanzl Antonín RUZ 0902 C 48 = 12:48:00 ? Lorenc Tadeáš 45X 0600 C 50 = 12:50:00 neregistro 887947 Vanka Matouš OKP 0701 C 52 = 12:52:00 2067940 Jedlička Aleš VSP 0800 C 54 = 12:54:00 2084940 Bažata Alberto KAM 0702 C 56 = 12:56:00 2060299 Hladký Matěj KOR 0700 C 58 = 12:58:00 2060250 Pohl Lukáš TAP 0703 C 60 = 13:00:00 2090852 Jonáš Alexandr FSP 0801 C 62 = 13:02:00 2050498 Vojkůvka Matěj DOR 0804 C 64 = 13:04:00 neregistro 2058490 Folprecht Lukáš VSP 0802 C 66 = 13:06:00 2086456 Dolák Jakub DKP 0707 C 68 = 13:08:00 302695 Heczko Erik VLI 0804 C 70 = 13:10:00 ......................... VAK C 72 = 13:12:00

Kategorie H12C

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   130 m,  9 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2080984 Němeček Matouš RIC 0510 C 0 = 12:00:00 232356 Svoboda Antonín VPM 0601 C 3 = 12:03:00 2051541 Hejsek Lukáš KAM 0400 C 6 = 12:06:00 2032183 Titz Adam VSP 0401 C 9 = 12:09:00 2045308 Janda Jakub DOR 0403 B 12 = 12:12:00 51771 Prášil Tomáš TTR 0501 C 15 = 12:15:00 2061841 Vítek Matěj SJI 0500 C 18 = 12:18:00 2086452 Janský Jan DKP 0507 C 21 = 12:21:00 443072 Bláha Vojtěch SJP 0501 C 24 = 12:24:00 2085589 Oujeský Lukáš ADA 0504 C 27 = 12:27:00 2053580 Král Adam MFP 0507 B 30 = 12:30:00 2051483 Marhold Václav ZVO 0501 C 33 = 12:33:00 443090 Janas Adam PGP 0404 C 36 = 12:36:00 ......................... VAK C 39 = 12:39:00 2069055 Schnabl David RIC 0508 C 42 = 12:42:00 2075622 Jedlička Jakub KAM 0404 B 45 = 12:45:00 2069064 Hudos Václav RIC 0503 C 48 = 12:48:00 2042548 Snížek Ondřej DOR 0406 C 51 = 12:51:00 232616 Zakouřil Matyáš VSP 0400 B 54 = 12:54:00 7941 Jíra Filip ROZ 0500 C 57 = 12:57:00 232335 Jelínek Filip RUZ 0500 B 60 = 13:00:00 ......................... VAK C 63 = 13:03:00 9693 Novák Stanislav NPA 0404 B 66 = 13:06:00 2082911 Stehlík Šimon LPM 0501 C 69 = 13:09:00 7204994 Petrilák Matouš Nathaniel 9EC 0400 C 72 = 13:12:00 neregistro 2042516 Hasman Jakub VPM 0501 C 75 = 13:15:00 2081357 Melišík Jan TAP 0502 C 78 = 13:18:00 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 81 = 13:21:00 2042521 Jiras Jenda DOR 0505 C 84 = 13:24:00 2080905 Šustr Ondřej KSH 0501 C 87 = 13:27:00 428214 Blaha Jiří EKP 0401 C 90 = 13:30:00 2060264 Horn Jonáš RIC 0511 C 93 = 13:33:00 52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 96 = 13:36:00 420435 Dundáček Karel SJH 0401 B 99 = 13:39:00 2075608 Blaha Michal EKP 0402 C 102 = 13:42:00 436432 Pelc Matyáš CST 0401 C 105 = 13:45:00 2049579 Bednařík Vilém VLI 0509 C 108 = 13:48:00 361999 Orany Vojtěch SJI 0401 B 111 = 13:51:00 886289 Šubrt Vojtěch DKP 0502 C 114 = 13:54:00 2042541 Snížek Martin DOR 0405 B 117 = 13:57:00 ? Mařík Tonda 3YC 0600 C 120 = 14:00:00 neregistro 443105 Bláha Matyáš SJP 0500 C 123 = 14:03:00 2035710 Nemšovský Filip VSP 0500 C 126 = 14:06:00 2099497 Milota Jakub KAM 0503 C 129 = 14:09:00 ......................... VAK C 132 = 14:12:00 446429 Kužel Jan FSP 0400 C 135 = 14:15:00 ......................... VAK C 138 = 14:18:00 2092373 Cícha Václav TTR 0401 C 141 = 14:21:00 9200730 Baldrian Tomáš VSP 0405 C 144 = 14:24:00 2045305 Dudla Teodor DOR 0401 C 147 = 14:27:00 232337 Sobota Ondřej VPM 0502 C 150 = 14:30:00

Kategorie H14B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   230 m, 10 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21 = 12:21:00 682685 Hnízdil Matěj KAS 0301 C 23 = 12:23:00 443069 Chaloupka Viktor KAM 0301 B 25 = 12:25:00 2088201 Fábera David SHK 0305 B 27 = 12:27:00 7260011 Kožina Štěpán PGP 0300 B 29 = 12:29:00 0.02340 7875 Hejduk Zdeněk BSO 0201 B 31 = 12:31:00 9496 Zemánek Mikuláš SRK 0201 B 33 = 12:33:00 7200595 Waněk Hubert LPU 0309 B 35 = 12:35:00 7204987 Link Lukáš STH 0205 B 37 = 12:37:00 888625 Šubrt Matěj DKP 0205 B 39 = 12:39:00 2027207 Tkáč Matěj TJN 0401 B 41 = 12:41:00 2045306 Dudla Maxmilián DOR 0200 B 43 = 12:43:00 2800602 Socha Ondřej BOR 0302 B 45 = 12:45:00 ......................... VAK C 47 = 12:47:00 ? Trefný Matěj TAP 0302 C 49 = 12:49:00 446427 Renda Michal KAM 0207 B 51 = 12:51:00 436433 Nechanický Jan OSN 0200 A 53 = 12:53:00 2056295 Tuma Matěj SJC 0202 A 55 = 12:55:00 2073723 Černík Adam SHK 0404 B 57 = 12:57:00 2017678 Štregl Matyáš VRL 0301 B 59 = 12:59:00 2080906 Šustr Antonín KSH 0201 B 61 = 13:01:00 2032182 Javůrek Tomáš VSP 0302 C 63 = 13:03:00 2073716 Bolehovský Daniel EKP 0508 B 65 = 13:05:00 7200907 Pipek Ondřej LPU 0203 B 67 = 13:07:00 2042505 Hasman Marek VPM 0201 A 69 = 13:09:00 425596 Škvor Adam KAM 0202 B 71 = 13:11:00 2090836 Šimša Martin PGP 0309 A 73 = 13:13:00 682336 Chaloupský Jakub PHK 0302 B 75 = 13:15:00 2049567 Tokár Radim NEJ 0300 B 77 = 13:17:00 2073749 Vlastník Matouš JIL 0201 B 79 = 13:19:00 2049527 Rak Tomáš SHK 0400 B 81 = 13:21:00 2067311 Nigrin Matouš DOR 0303 C 83 = 13:23:00 51770 Venhoda Matěj SJI 0301 B 85 = 13:25:00 2070826 Šabata Radek SRK 0202 B 87 = 13:27:00 8687 Lill Petr BSO 0203 B 89 = 13:29:00 995899 Albrecht Adam KAM 0203 C 91 = 13:31:00 2023809 Marhold Přemysl ZVO 0301 C 93 = 13:33:00 ......................... VAK C 95 = 13:35:00 2025353 Rücker Jan HOR 0201 A 97 = 13:37:00 2049513 Mrskoč Marek LPU 0205 B 99 = 13:39:00 2086453 Trunečka Marek DKP 0306 C 101 = 13:41:00 9005143 Štěrba Marek SKV 0401 B 103 = 13:43:00 7201763 Štefan Vít STH 0202 B 105 = 13:45:00 2060398 Šauli Filip VPM 0301 A 107 = 13:47:00 2050496 Hejsek Filip KAM 0204 B 109 = 13:49:00 1400421 Dohnálek Tomáš SHK 0403 B 111 = 13:51:00 1398971 Vitebský Lukáš TJN 0302 B 113 = 13:53:00 2075696 Tůma Šimon TAP 0400 B 115 = 13:55:00 443062 Hojný Jáchym SJH 0301 B 117 = 13:57:00 2060249 Janas Petr PGP 0200 B 119 = 13:59:00 49887 Jelínek Kryštof RUZ 0301 B 121 = 14:01:00 301438 Milota Břetislav MLA 0300 C 123 = 14:03:00 2045302 Hamet Petr DOR 0202 C 125 = 14:05:00 2027201 Šípek Stanislav SRK 0304 B 127 = 14:07:00 9651 Fencl Jáchym LPU 0301 B 129 = 14:09:00 434600 Horák Pavel VSP 0301 C 131 = 14:11:00 436963 Kovářík Tomáš KAM 0300 B 133 = 14:13:00 2053519 Synek Petr DOK 0200 B 135 = 14:15:00 981832 Švarc Antonín DKP 0203 B 137 = 14:17:00 2032387 Rusin Vojtěch BRU 0301 B 139 = 14:19:00 2032132 Bradáč David LLI 0203 B 141 = 14:21:00 ......................... VAK C 143 = 14:23:00 2031371 Šrámek Jaromír RIC 0303 B 145 = 14:25:00 9828 Tichý Lubomír SHK 0303 B 147 = 14:27:00 9982 Sedláček Jaroslav ROZ 0300 B 149 = 14:29:00 887638 Lejbl Jakub LBE 0200 B 151 = 14:31:00 601169 Bolehovský Michal EKP 0200 B 153 = 14:33:00 7204986 Kohoutek Oldřich BSO 0301 B 155 = 14:35:00 4360 Janoušek Slávek BOR 0400 B 157 = 14:37:00 9201061 Gajda Martin KAM 0405 B 159 = 14:39:00 2078478 Mayer Šimon KSH 0202 C 161 = 14:41:00 347913 Kovář Ondřej VPM 0200 B 163 = 14:43:00 7205032 Mareček Šimon OSN 0201 A 165 = 14:45:00 51636 Hanousek Lukáš PGP 0206 C 167 = 14:47:00 2073740 Neumann Matěj PHK 0400 B 169 = 14:49:00 2044898 Kučera Jáchym DOR 0301 B 171 = 14:51:00 2075644 Macek Ondřej LPU 0209 B 173 = 14:53:00 2027224 Dejnožka Vojtěch TJN 0300 B 175 = 14:55:00 2080913 Melišík Martin TAP 0200 B 177 = 14:57:00 2091541 Flegl Martin SRK 0300 B 179 = 14:59:00 446345 Malačka Milan DKP 0210 B 181 = 15:01:00 2073745 Kodytek Adam SHK 0402 C 183 = 15:03:00 436446 Hankovec Hugo KAM 0201 B 185 = 15:05:00

Kategorie H16B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  6.60 km, převýšení   300 m, 15 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 12:05:00 1398985 Budský Ondřej TJN 0105 B 9 = 12:09:00 0.04840 7300181 Tichý Radomír SHK 0000 B 13 = 12:13:00 0.09470 2086454 Tesařík Jáchym DKP 0106 C 17 = 12:17:00 2067986 Dědek Matěj TAP 0001 B 21 = 12:21:00 2800321 Cícha Matěj TTR 0102 B 25 = 12:25:00 2053518 Synek Antonín DOK 0001 B 29 = 12:29:00 0.05610 416159 Tachezy Jan DOR 0102 B 33 = 12:33:00 336743 Valášek Václav KAM 0100 B 37 = 12:37:00 336757 Kučera Jan PHK 0100 B 41 = 12:41:00 2800297 Postolka Jonáš DKL 0100 C 45 = 12:45:00 2051522 Koditek Jonáš KUO 0101 B 49 = 12:49:00 0.03320 301512 Černý Jan MAS 0100 B 53 = 12:53:00 2069092 Nagy Josef TJN 0006 B 57 = 12:57:00 0.05400 2057579 Hašek Patrik LTU 0000 C 61 = 13:01:00 0.00130 2059764 Galbavý Matěj CHA 0000 B 65 = 13:05:00 0.25280 2032105 Bradáč Jakub LLI 0002 B 69 = 13:09:00 0.05610 ......................... VAK C 73 = 13:13:00 7206528 Dostál Jakub VRL 0104 C 77 = 13:17:00 218797 Víšek Martin KAM 0102 B 81 = 13:21:00 51179 Langr Jan SHK 0101 B 85 = 13:25:00 2096220 Newiak Nick NEJ 0101 B 89 = 13:29:00 2086458 Novák Přemysl DKP 0107 C 93 = 13:33:00 434587 Konvalinka Jindřich LPU 0004 B 97 = 13:37:00 2052352 Poláček Tomáš PZR 0102 B 101 = 13:41:00 0.03430 981814 Longin Jan TAP 0103 B 105 = 13:45:00 303925 Mühlbach Aleš STH 0104 B 109 = 13:49:00 515064 Javůrek Emil VSP 0100 C 113 = 13:53:00 2069066 Pecháček Vít RIC 0101 C 117 = 13:57:00 2032159 Růta Matyáš TJN 0102 C 121 = 14:01:00 218851 Forst Antonín MFP 0101 B 125 = 14:05:00 515060 Bartoš Václav PGP 0105 C 129 = 14:09:00 1407428 Bartoň Michal KAM 0107 B 133 = 14:13:00 7895 Solomko Adam BSO 0002 B 137 = 14:17:00 2061788 Záboj Petr SJI 0101 B 141 = 14:21:00 7200331 Bílý Jakub LTP 0104 B 145 = 14:25:00 0.03790 416215 Nešpor Jan TTR 0101 B 149 = 14:29:00 682699 Melichna Matěj DKL 0102 B 153 = 14:33:00 436431 Bek Jiří CHA 0103 B 157 = 14:37:00 0.04730 2053509 Šmol David DOK 0100 B 161 = 14:41:00 7207030 Porkert Jan SHK 0100 B 165 = 14:45:00 0.00960 9889 Klaška Martin DKP 0100 B 169 = 14:49:00 0.03510 2053550 Blaha Petr KAM 0104 B 173 = 14:53:00 7201203 Měšťan Ondřej TAP 0100 B 177 = 14:57:00 2025357 Šmaus Antonín TJN 0001 B 181 = 15:01:00 ......................... VAK C 185 = 15:05:00

Kategorie H18B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  8.10 km, převýšení   340 m, 17 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 22 = 12:22:00 7207341 Pelikán Lukáš DKL 9802 C 26 = 12:26:00 0.02190 2027217 Novák Filip TJN 9801 B 30 = 12:30:00 0.15680 888618 Karatsiolis Kryštof TUR 9901 A 34 = 12:34:00 0.09280 2060257 Vlastník Šimon JIL 9904 B 38 = 12:38:00 0.03710 51138 Čermák Jiří CTB 9903 B 42 = 12:42:00 0.00540 331426 Kalenský Aleš STH 9801 C 46 = 12:46:00 0.02840 9110998 Vandas Daniel PHK 9805 A 50 = 12:50:00 0.15330 7201194 Hasal Martin PGP 9804 B 54 = 12:54:00 888614 Borovička Tomáš FSP 9801 B 58 = 12:58:00 9005139 Jíra Tomáš KAM 9802 A 62 = 13:02:00 0.53850 9101673 Varga Ondřej KNC 9900 B 66 = 13:06:00 2025379 Žák Jan LPU 9802 B 70 = 13:10:00 0.12430 2060206 Doležal Vít SJC 9802 B 74 = 13:14:00 0.04570 7207350 Vítek Karel DKL 9901 B 78 = 13:18:00 2067347 Zieba Jakub NEJ 9800 B 82 = 13:22:00 0.03470 ......................... VAK C 86 = 13:26:00 2086455 Ridzoň Daniel DKP 9907 C 90 = 13:30:00 2027247 Michek David TJN 9802 B 94 = 13:34:00 0.13600 1413712 Žanda Jan CTB 9901 B 98 = 13:38:00 0.02510 7205022 Košek Jan LLI 9801 C 102 = 13:42:00 7207353 Sladkovský Jaromír TAP 9902 B 106 = 13:46:00 2045301 Bambousek Jan DOR 9800 C 110 = 13:50:00 219260 Foltýn Tomáš SJI 9801 B 114 = 13:54:00 2017682 Locker Tomáš SRK 9802 B 118 = 13:58:00 0.02130 7201809 Thoř Tomáš TUR 9904 A 122 = 14:02:00 0.10900 2035717 Hrouda Matěj JIL 9804 B 126 = 14:06:00 0.04310 51111 Vydra Martin STH 9902 B 130 = 14:10:00 0.03890 2075657 Kučera Kryšpín PHK 9900 B 134 = 14:14:00 2049592 Bek Ondřej CHA 9904 B 138 = 14:18:00 0.06880 7202855 Novák Aleš PGP 9808 B 142 = 14:22:00 0.13960 888621 Postolka Jáchym DKL 9900 B 146 = 14:26:00 339559 Sabol Josef CTB 9902 B 150 = 14:30:00 2027208 Janeček Mirek TJN 9804 B 154 = 14:34:00 0.34020 ......................... VAK C 158 = 14:38:00

Kategorie H20B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  9.20 km, převýšení   450 m, 16 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 12:04:00 2075669 Buk Michal ROU 9601 B 9 = 12:09:00 0.57260 2085616 Hrdinka Daniel VRL 9701 C 14 = 12:14:00 0.11180 2032158 Koucký Martin EKP 9700 C 19 = 12:19:00 0.06130 2053542 Zlámal David SJC 9603 B 24 = 12:24:00 0.66660 2080959 Werner Michal PGP 9705 A 29 = 12:29:00 0.07840 9814 Pokorný David SRK 9701 B 34 = 12:34:00 0.33320 2067320 Šmaus Jan TJN 9700 A 39 = 12:39:00 0.27070 442860 Janáč Vašek TAP 9602 B 44 = 12:44:00 0.18840

Kategorie H21B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati 13.30 km, převýšení   560 m, 23 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 12 = 12:12:00 ......................... VAK C 14 = 12:14:00 2092409 Vondra Jiří FSP 7600 C 16 = 12:16:00 0.56410 888643 Seidl Miroslav EKP 7402 C 18 = 12:18:00 0.52420 52024 Jalový Vlastimil RBK 8604 C 20 = 12:20:00 0.56460 1602626 Veselý Ondřej PHK 8505 C 22 = 12:22:00 0.44820 1006283 Hora Vojtěch PGP 8301 C 24 = 12:24:00 0.54890 887626 Kolovský František LPM 9202 R 26 = 12:26:00 0.89160 53583 Pražák Jiří ZBP 7800 C 28 = 12:28:00 0.68040 53226 Habán Ivo VLI 7707 C 30 = 12:30:00 0.58760 7207016 Prášil Ondřej SJC 8401 C 32 = 12:32:00 0.60200 8800 Hanák Jan SLA 8002 C 34 = 12:34:00 0.67860 2049551 Grundman Vojtěch CHC 8801 C 36 = 12:36:00 0.76150 515502 Fiala Martin TTR 8801 C 38 = 12:38:00 0.54510 9700729 Blaha Ondřej EKP 7002 C 40 = 12:40:00 0.50440 301168 Filičko Marek LPU 7102 C 42 = 12:42:00 0.51600 51807 Vlach Martin PGP 8605 C 44 = 12:44:00 0.48780 51151 Šilhavý Jakub LPM 8500 C 46 = 12:46:00 0.55170 7654324 Švihovský Jaromír SJC 8005 C 48 = 12:48:00 0.72670 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 E 50 = 12:50:00 0.90360 7201206 Kalina Miroslav EKP 8211 C 52 = 12:52:00 0.64330 2019240 Hájek Adam KAM 9202 C 54 = 12:54:00 0.68060 232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 56 = 12:56:00 0.79610 410774 Kučera Tomáš STH 9402 C 58 = 12:58:00 0.49510 9091 Černý Vojtěch JIL 9006 C 60 = 13:00:00 0.51100 7201807 Kopáček Jan CHT 8510 C 62 = 13:02:00 0.74350 1700077 Klaška Pavel DKP 9301 C 64 = 13:04:00 0.66920 9199 Remeš Petr SHK 9403 C 66 = 13:06:00 0.61560 2078469 Černý Martin JIL 8703 C 68 = 13:08:00 0.63190 500580 Prášil Marek SJI 7313 R 70 = 13:10:00 0.89690 887154 Matějů Michal VLI 7702 C 72 = 13:12:00 0.83450 7207362 Kos Tomáš LPU 9303 C 74 = 13:14:00 0.48030 7203469 Justa Pavel PHK 8701 C 76 = 13:16:00 0.59450 51558 Vrabec Ondřej SCP 8303 C 78 = 13:18:00 0.49010 8200 Čechlovský Jan CHA 9300 C 80 = 13:20:00 0.72440 682340 Šmelík Martin ASU 9644 R 82 = 13:22:00 0.25560 515444 Navrátil Boris AOP 9202 C 84 = 13:24:00 0.86450 52161 Krejsa Martin CHT 9001 C 86 = 13:26:00 0.67640 7778511 Makovský Jakub TAP 8511 C 88 = 13:28:00 0.83150 995860 Bouchal Jiří VPM 8449 R 90 = 13:30:00 0.83080 523000 Pašek František KAM 7600 C 92 = 13:32:00 0.74940 886265 Procházka Jan PGP 8206 C 94 = 13:34:00 0.83600 7260014 Novák Pavel CTB 7001 C 96 = 13:36:00 0.72160 2042527 Kamaryt Tomáš VPM 8807 C 98 = 13:38:00 0.79320 207825 Pova Ondřej KRL 9304 C 100 = 13:40:00 0.66840 7201192 Valeš Jiří LPM 9502 R 102 = 13:42:00 0.85930 2051509 Rusý Tomáš KAM 9301 C 104 = 13:44:00 0.79140 7003001 Kořínek Tomáš BOR 9007 C 106 = 13:46:00 0.86340 4298 Kazda Jiří SJC 8006 C 108 = 13:48:00 0.74640 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 R 110 = 13:50:00 0.78880 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 112 = 13:52:00 0.79010 515067 Fibír Tomáš FSP 7901 C 114 = 13:54:00 0.76610 1840303 Váňa Martin TUR 8401 C 116 = 13:56:00 0.79970 2080999 Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 118 = 13:58:00 0.60600 436949 Červinka Jan OKP 8901 C 120 = 14:00:00 0.75700 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 122 = 14:02:00 0.66470 2017676 Štregl Petr VRL 7303 C 124 = 14:04:00 0.63020 7003026 Hladký Viktor VAM 8201 C 126 = 14:06:00 0.61770 7092626 Luštický Martin TUR 8700 R 128 = 14:08:00 0.88960 682686 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 130 = 14:10:00 0.75990 2025343 Pátek Michal CHC 8603 C 132 = 14:12:00 0.72780 2045235 Stehlík Petr LPM 7903 C 134 = 14:14:00 0.70820 232267 Kapal Tomáš KAM 9402 C 136 = 14:16:00 0.66380 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 R 138 = 14:18:00 0.75960 888608 Janata Martin DKP 8306 R 140 = 14:20:00 0.89510 1969696 Kobr Tomáš VLI 8901 C 142 = 14:22:00 0.75820 7871 Pilař Karel BSO 7801 C 144 = 14:24:00 0.70620 7203462 Veselý Jakub PGP 9503 C 146 = 14:26:00 0.80120 7200592 Bašus Petr SCP 7400 C 148 = 14:28:00 0.74020 7201826 Oľhava Rastislav ASU 8949 C 150 = 14:30:00 0.19910 682623 Matějů Luboš PGP 7601 R 152 = 14:32:00 0.88700 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 154 = 14:34:00 0.62560 301360 Korecký Miroslav CHT 7901 C 156 = 14:36:00 0.46990

Kategorie H21C

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  7.90 km, převýšení   310 m, 15 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52220 Beran Pavel TZL 7920 C 19 = 12:19:00 0.25770 8973 Wohanka Petr VRL 7305 C 21 = 12:21:00 0.26630 7205000 Černý Ondřej EKP 8511 C 23 = 12:23:00 0.20110 887924 Novák Daniel DOK 8700 C 25 = 12:25:00 0.73900 303945 Besta Lukáš KNC 8101 C 27 = 12:27:00 0.46440 434813 Blažek Vojtěch OPI 8700 C 29 = 12:29:00 0.10190 980373 Jalový Milan RBK 8347 C 31 = 12:31:00 0.25130 2069067 Pecháček Libor RIC 7600 C 33 = 12:33:00 46028 Lenkei Ákos 46H 8200 C 35 = 12:35:00 500289 Přeček Zdeněk SCP 5200 C 37 = 12:37:00 0.28650 995885 Heřman Daniel KRE 7100 C 39 = 12:39:00 ? Vereš Lukáš 8TC 8800 C 41 = 12:41:00 neregistro 7260018 Kautský Jiří 9BC 8200 C 43 = 12:43:00 neregistro 2049553 Voleský Leoš KAM 7900 C 45 = 12:45:00 682354 Bernášek Jiří STB 8101 C 47 = 12:47:00 0.40890 2075601 Zitka Adam LPU 8402 C 49 = 12:49:00 0.43840 682380 Horčička Petr UOL 7007 C 51 = 12:51:00 0.04850 ......................... VAK C 53 = 12:53:00 53581 Dvořák Miroslav ZBP 7601 C 55 = 12:55:00 0.18960 8124 Pavlík Libor LIT 7605 C 57 = 12:57:00 0.46910 682700 Hopanyuk Anatoliy DKP 7900 C 59 = 12:59:00 0.31010 303935 Červinka Jaroslav OKP 9000 C 61 = 13:01:00 0.24850 232124 Neumann Petr 6YC 8700 C 63 = 13:03:00 neregistro 886295 Tichý Tomáš SJH 9201 C 65 = 13:05:00 0.50890 7201200 Janas Petr PGP 7106 C 67 = 13:07:00 0.67640 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 69 = 13:09:00 0.28630 7003036 Štěňha Martin EKP 7608 C 71 = 13:11:00 0.37770 7260009 Kos Tomáš 37C 7902 C 73 = 13:13:00 neregistro 232897 Beneš Michal TJP 7800 C 75 = 13:15:00 0.11620 ? Žídek Karel TUR 8207 C 77 = 13:17:00 51870 Vojtík Petr DKP 7203 C 79 = 13:19:00 2032383 Rusin Jan BRU 7601 C 83 = 13:23:00 49362 Charvát Jiří STH 9204 C 85 = 13:25:00 0.06160 8174 Gorčica Pavel CHA 6200 C 87 = 13:27:00 0.32810 2800338 Kobilka Jan 6YC 8800 C 89 = 13:29:00 neregistro 2031357 Mikan Albert EKP 8606 C 91 = 13:31:00 0.37760 301273 Jirků Roman SJI 8309 C 93 = 13:33:00 0.65700 7203456 Souček Tomáš SHK 8200 C 95 = 13:35:00 0.49450 9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 97 = 13:37:00 0.28970 1400438 Střelba Ondřej KTA 7501 C 99 = 13:39:00 0.38080 897349 Blahuta Marek MFP 7301 C 101 = 13:41:00 0.60830 7111117 Fišer Jiří SLP 8503 C 103 = 13:43:00 0.59240 301170 Martínek Robert VPM 7700 C 105 = 13:45:00 0.43880 1207404 Nývlt Petr DKP 8004 C 107 = 13:47:00 0.36520 ......................... VAK C 109 = 13:49:00 442853 Lohr Ivo SCP 6801 C 111 = 13:51:00 0.39600 9102087 Posselt Martin TJN 9501 C 113 = 13:53:00 0.36830 682092 Eiselt Jan LTP 8801 C 115 = 13:55:00 0.46990 9122436 Lžíčař Martin DOB 8803 C 117 = 13:57:00 0.31310 232957 Hrouda Martin FSP 7612 C 119 = 13:59:00 0.57710 9101103 Oujeský Tomáš ADA 7433 C 121 = 14:01:00 0.39640 7003032 Hyka Jan TUR 9002 C 123 = 14:03:00 0.24630 2031375 Václavík Jan VPM 8701 C 125 = 14:05:00 0.21860 995800 Vaněk Petr ZBP 7302 C 127 = 14:07:00 0.36550 428719 Heřman Ondřej KRE 9510 C 129 = 14:09:00 neregistro 682367 Kubec Pavel STB 6601 C 131 = 14:11:00 0.26110 ......................... VAK C 133 = 14:13:00 207824 Zelinka Jan LPU 9405 C 135 = 14:15:00 0.41240 981811 Hanč Petr VRL 8001 C 137 = 14:17:00 0.62880 515418 Matyšek Bronislav PLU 7823 C 139 = 14:19:00 0.14950 7031575 Fujáček Jan SCP 7506 C 141 = 14:21:00 0.13660 2042532 Borák Michal EKP 8304 C 143 = 14:23:00 0.24370 7922111 Mrázek Jiří DKP 7911 C 145 = 14:25:00 0.41640 51726 Zakouřil Tomáš TUV 7500 C 147 = 14:27:00 0.61170 8972 Cupák Jiří VRL 7201 C 149 = 14:29:00 0.33950 1400437 Tesař Jan SCP 8501 C 151 = 14:31:00 0.03400

Kategorie H35B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  9.20 km, převýšení   450 m, 16 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
995796 Vodrážka Ondřej VPM 7702 C 54 = 12:54:00 0.68580 ......................... VAK C 59 = 12:59:00 ......................... VAK C 64 = 13:04:00 ......................... VAK C 69 = 13:09:00 ......................... VAK C 74 = 13:14:00 1955315 Procházka Antonín DCE 5500 C 79 = 13:19:00 0.04870 888644 Prošek Michal SJI 7823 C 84 = 13:24:00 0.51030 9101116 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 89 = 13:29:00 0.30770 7204999 Skripnik Ondřej FSP 7502 C 94 = 13:34:00 336717 Chvátil Jiří PHK 7200 C 99 = 13:39:00 2025376 Václavek Jan LPU 7816 C 104 = 13:44:00 51565 Žemla Tomáš KAM 7105 C 109 = 13:49:00 7260025 Dubec Pavel SCP 8003 C 114 = 13:54:00 682629 Milota Jan KAM 7200 C 119 = 13:59:00 0.02190 7204489 Šklíba Jan SRK 7501 C 124 = 14:04:00 1396839 Choutka Jaroslav SOB 6301 C 129 = 14:09:00 0.07260 515098 Kužel Tomáš FSP 7610 C 134 = 14:14:00 ......................... VAK C 139 = 14:19:00 49975 Blažek Martin ZVO 7505 C 144 = 14:24:00 2800324 Vítek Jiří DKL 7300 C 149 = 14:29:00 2087675 Ledinský Martin DKP 7901 C 154 = 14:34:00 2050500 Dudla Michal DOR 7403 C 159 = 14:39:00 0.01360 51234 Vančura Martin ASU 8049 C 164 = 14:44:00 0.42270 9101117 Slovák Miroslav SHK 7704 C 169 = 14:49:00 515065 Šemelík Petr DKL 6901 C 174 = 14:54:00 2075620 Jedlička Adam KAM 7700 C 179 = 14:59:00 887613 Král Aleš MFP 7808 C 184 = 15:04:00 0.44740 51690 Petříček Martin MKP 8000 C 189 = 15:09:00 51663 Gregor Martin CTB 7701 C 194 = 15:14:00 0.56480

Kategorie H40B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  8.40 km, převýšení   370 m, 14 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442847 Veselý Oldřich SJH 7101 C 8 = 12:08:00 7007201 Víteček Jan DKP 7201 C 11 = 12:11:00 2058479 Mokrý Pavel VLI 7501 C 14 = 12:14:00 0.18420 2067243 Balej Jiří KAM 7201 C 17 = 12:17:00 ......................... VAK C 20 = 12:20:00 236022 Foršt Jakub DOR 7501 C 23 = 12:23:00 7206548 Venhoda Milan SJI 7104 C 26 = 12:26:00 0.68560 7090004 Tuma Jaroslav SJC 7305 C 29 = 12:29:00 682634 Dítko Jan SKV 7301 C 32 = 12:32:00 0.02710 442870 Pobuda Michal SJH 7403 C 35 = 12:35:00 0.10220 443102 Matoušek Petr EKP 7503 C 38 = 12:38:00 0.30440 7207367 Řehák Miroslav KAD 7101 C 41 = 12:41:00 ......................... VAK C 44 = 12:44:00 2045316 Bambousek Martin DOR 7302 C 47 = 12:47:00 51587 Janeček Jura EKP 6701 C 50 = 12:50:00 0.20590 7700075 Pachner Pavel CHA 7501 C 53 = 12:53:00 0.03220 2069060 Pelant Michal RIC 7400 C 56 = 12:56:00 253145 Vokurka Jan TJN 7501 C 59 = 12:59:00 0.45800 2092366 Hofhanzl Abrahám RUZ 7300 C 62 = 13:02:00 232723 Jandera Tomáš DVP 7304 C 65 = 13:05:00 2067346 Mareš Alexander NEJ 7300 C 68 = 13:08:00 2044896 Arnošt Kamil DOR 7301 C 71 = 13:11:00 0.67020 ......................... VAK C 74 = 13:14:00 2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 77 = 13:17:00 9056 Folprecht Eduard TUV 7304 C 80 = 13:20:00 2053516 Šmol Marcel DOK 7300 C 83 = 13:23:00 0.07540 7204488 Bolehovský Pavel EKP 7103 C 86 = 13:26:00 0.23330 2044897 Kučera Pavel DOR 7101 C 89 = 13:29:00 2061827 Vítek Jaroslav SJI 7201 C 92 = 13:32:00 0.11810 9111166 Vandas Luděk VAM 6601 C 95 = 13:35:00 ......................... VAK C 98 = 13:38:00 2027225 Dejnožka Jiří TJN 7503 C 101 = 13:41:00 0.01170 7006801 Mokrý Pavel ABM 6801 C 104 = 13:44:00 0.05380 2058506 Španěl Ondřej DOR 7100 C 107 = 13:47:00 8534 Vácha Tomáš BOR 7409 C 110 = 13:50:00 7203467 Chrást Tomáš STH 7401 C 113 = 13:53:00 416319 Fišar Miroslav KRL 7201 C 116 = 13:56:00 515152 Pecka Jan EKP 6800 C 119 = 13:59:00 434828 Šafařík Ivo CST 7401 C 122 = 14:02:00 0.47970 896967 Tomeš Petr SJC 7531 C 125 = 14:05:00 7999888 Martan Jiří VLI 7300 C 128 = 14:08:00 0.58060 2060262 Koten Pavel RIC 7200 C 131 = 14:11:00 2050492 Houska Jindřich DOR 7601 C 134 = 14:14:00 51498 Kovářík Tomáš KAM 6901 C 137 = 14:17:00 7204490 Vlašímský Robert SKV 7201 C 140 = 14:20:00 331394 Blažek Petr SJH 7402 C 143 = 14:23:00 1406141 Šístek Daniel SCP 7507 C 146 = 14:26:00 0.52550 889294 Orany Tomáš SJI 7311 C 149 = 14:29:00 0.21660 232116 Poborský Petr EKP 7500 C 152 = 14:32:00 2058507 Lorenc Václav DOR 7200 C 155 = 14:35:00

Kategorie H45B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  7.60 km, převýšení   290 m, 15 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301152 Řezáč Pavel VLI 6900 C 22 = 12:22:00 0.01570 8578 Straka Lukáš SLA 7002 C 25 = 12:25:00 887628 Svoboda Radek VPM 6903 C 28 = 12:28:00 ? Hnízdil Jan KAS 7100 C 31 = 12:31:00 0.33330 515069 Princ David TCB 6901 C 34 = 12:34:00 682077 Liška Jindřich KPY 6700 C 37 = 12:37:00 7201769 Škácha Michal KAM 7102 C 40 = 12:40:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 43 = 12:43:00 0.16590 ......................... VAK C 46 = 12:46:00 2017671 Faltejsek Pavel PHK 7003 C 49 = 12:49:00 0.02450 2045227 Aster Vladimír SLA 6500 C 52 = 12:52:00 2070840 Velichkov Petar DKP 6704 C 55 = 12:55:00 2060391 Hasman Jan VPM 6901 C 58 = 12:58:00 0.08620 2017669 Kohout Josef SHK 6902 C 61 = 13:01:00 8675 Šustr Pavel KSH 7001 C 64 = 13:04:00 2027924 Pelc Václav CST 6702 C 67 = 13:07:00 0.55240 51712 Šimša Jaromír MFP 7100 C 70 = 13:10:00 0.39490 436961 Fürst Aleš LLI 6801 C 73 = 13:13:00 0.06110 1407424 Bláha Jan SJP 6800 C 76 = 13:16:00 1396842 Žáček Martin FSP 6803 C 79 = 13:19:00 0.21850 ? Trefný Pavel NNN 7000 C 82 = 13:22:00 neregistro 51991 Mareček Petr OSN 6900 C 85 = 13:25:00 0.04780 1400420 Kubec Martin DOB 7002 C 88 = 13:28:00 2060396 Kroupa Štěpán VPM 6904 C 91 = 13:31:00 232256 Posselt Martin TJN 6802 C 94 = 13:34:00 51894 Sedláček Jaroslav ROZ 6801 C 97 = 13:37:00 7201757 Šubrt Antonín DKP 7100 C 100 = 13:40:00 51279 Bílý Petr LTP 6805 C 103 = 13:43:00 2800292 Háněl Jaromír ZVO 6801 C 106 = 13:46:00 0.00770 301709 Šoupa Karel LPM 6900 C 109 = 13:49:00 51777 Beseda Pavel CHT 6910 C 112 = 13:52:00 443079 Kalousek Jiří DKP 6901 C 115 = 13:55:00 219243 Vacek Milan SJI 6901 C 118 = 13:58:00 886260 Staněk Rostislav VPM 6801 C 121 = 14:01:00 2060259 Vlastník Zdeněk JIL 6901 C 124 = 14:04:00 9230 Fencl Petr LPU 6901 C 127 = 14:07:00 887609 Lejbl Ladislav LBE 6900 C 130 = 14:10:00 416282 Lazák Jan LTU 6900 C 133 = 14:13:00 7260028 Žanda Jan CTB 6701 C 136 = 14:16:00 52193 Pšenička Jiří TCB 6301 C 139 = 14:19:00 9180967 Sanna Roberto DKP 6703 C 142 = 14:22:00 2035144 Šrámek Petr RIC 6905 C 145 = 14:25:00 301374 Dobeš Václav KPY 5701 C 148 = 14:28:00 2067970 Hejsek Jiří KAM 6900 C 151 = 14:31:00 995835 Hašek Ondřej VPM 6902 C 154 = 14:34:00 336790 Dundáček Milan SJH 6902 C 157 = 14:37:00 2031360 Kraml Martin ZVO 7102 C 160 = 14:40:00 2102546 Apeltauer Milan SCP 6802 C 163 = 14:43:00 682359 Chaloupský David PHK 7103 C 166 = 14:46:00 899153 Kovář Boris LTP 6710 C 169 = 14:49:00 9531 Langr Jan SHK 6701 C 172 = 14:52:00 416184 Mayer Tomáš KSH 6900 C 175 = 14:55:00 682118 Krausz Milan FSP 6700 C 178 = 14:58:00 0.15790 682114 Bruner Luboš LTP 6501 C 181 = 15:01:00 ......................... VAK C 184 = 15:04:00 515448 Illner Jakub DKP 6601 C 187 = 15:07:00 0.67210

Kategorie H50B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení   320 m, 15 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7630319 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 0 = 12:00:00 0.10000 1403434 Šimek Tomáš FSP 6304 C 5 = 12:05:00 0.07760 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 10 = 12:10:00 886258 Hradecký Jaroslav DOK 6300 C 15 = 12:15:00 0.27640 416842 Schindler Jiří TJN 6301 C 20 = 12:20:00 51680 Novák Libor OKP 6504 C 25 = 12:25:00 0.13230 ......................... VAK C 30 = 12:30:00 8185 Vydra Ivan CHA 6600 C 35 = 12:35:00 0.03650 253352 Valach Petr LPU 6505 C 40 = 12:40:00 2085654 Bendák Petr LTU 6500 C 45 = 12:45:00 2800319 Veljačik Pavel SCP 6200 C 50 = 12:50:00 515007 Hájek Tomáš ZVO 6401 C 55 = 12:55:00 ......................... VAK C 60 = 13:00:00 8044 Teringl Radek VCB 6502 C 65 = 13:05:00 0.15880 9369 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 70 = 13:10:00 2017687 Žucha Jiří TJN 6603 C 75 = 13:15:00 2092431 Kurz Zdeněk VPM 6301 C 80 = 13:20:00 53631 Petráček Aleš SJI 6301 C 85 = 13:25:00 8650 Klaška Pavel DKP 6500 C 90 = 13:30:00 0.11330 303939 Forst Libor MFP 6301 C 95 = 13:35:00 0.15900 2035738 Koucký Roman EKP 6301 C 100 = 13:40:00 0.60090 1550616 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 105 = 13:45:00 0.14880 8513 Karvánek Petr BOR 6600 C 110 = 13:50:00 8669 Cincibus Pavel FSP 6605 C 115 = 13:55:00 7150219 Lederer Pavel DOK 6600 C 120 = 14:00:00 0.02690 51679 Novák Ivo OKP 6200 C 125 = 14:05:00 0.54890 8270 Šmaus Ivan TJN 6249 C 130 = 14:10:00 0.02960 ......................... VAK C 135 = 14:15:00 995804 Ročejdl Marek KAM 6400 C 140 = 14:20:00

Kategorie H55B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   300 m, 10 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 13 = 12:13:00 51691 Tomaščin Jaroslav MKP 5800 C 17 = 12:17:00 52103 Grivalský Michal PGP 5900 C 21 = 12:21:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 25 = 12:25:00 ......................... VAK C 29 = 12:29:00 301371 Kudrnáč Martin HCE 5901 C 33 = 12:33:00 51682 Tichovský Martin PGP 6100 C 37 = 12:37:00 0.16600 9400 Běhoun Pavel PHK 5701 C 41 = 12:41:00 682630 Kavka Jiří SCP 5900 C 45 = 12:45:00 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 49 = 12:49:00 7205033 Kovář Karel LTP 6102 C 53 = 12:53:00 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 57 = 12:57:00 682091 Karel Miloš JIL 6004 C 61 = 13:01:00 53514 Kraus Ota TJP 5700 C 65 = 13:05:00 682651 Hejtmánek Vladimír TAP 5802 C 69 = 13:09:00 8249 Kunc Radovan TJN 5549 C 73 = 13:13:00 0.14480 2075662 Doležal Jan VPM 5701 C 77 = 13:17:00 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 81 = 13:21:00 2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 85 = 13:25:00 51147 Fanta Miroslav EKP 5800 C 89 = 13:29:00 8260 Novotný Otakar TJN 5604 C 93 = 13:33:00 ......................... VAK C 97 = 13:37:00 9228 Vícha Vladimír LPU 5801 C 101 = 13:41:00 0.01840 49154 Štětina Jiří HCE 6100 C 105 = 13:45:00 51133 Janovič Ondřej SKV 5901 C 109 = 13:49:00 2080933 Flašar Jan KCK 5701 C 113 = 13:53:00 53558 Červinka Jaroslav OKP 5803 C 117 = 13:57:00 0.14970 682361 Ludvík Petr STB 5701 C 121 = 14:01:00 52337 Zeman Jaroslav SJI 5901 C 125 = 14:05:00 50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 129 = 14:09:00 0.22860 2073741 Pšenička Miloslav TCB 6101 C 133 = 14:13:00 7880 Milota Josef MLA 5801 C 137 = 14:17:00 8220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 141 = 14:21:00 515097 Borovička Milan FSP 6104 C 145 = 14:25:00 0.05680 232041 Pavlů Jaroslav DCE 6100 C 149 = 14:29:00 52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 153 = 14:33:00 9402 Dušátko Petr PHK 5702 C 157 = 14:37:00 ......................... VAK C 161 = 14:41:00 515440 Tihon Jaroslav TAP 6102 C 165 = 14:45:00 515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 169 = 14:49:00 9899 Kološ Oldřich LPU 6003 C 173 = 14:53:00

Kategorie H60B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení   220 m, 11 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 52111 Hojný Oldřich SCP 5201 C 6 = 12:06:00 682645 Šedivý Jiří EKP 5500 C 11 = 12:11:00 0.47590 51343 Brumek Stanislav DKL 5201 C 16 = 12:16:00 2080917 Kaška Rudolf CHA 5500 C 21 = 12:21:00 0.01630 301633 Klimpl Petr LPU 5401 C 26 = 12:26:00 0.04290 4276 Nechyba Jiri 61C 5300 C 31 = 12:31:00 neregistro 436401 Šámal Václav OKP 5600 C 36 = 12:36:00 0.21830 9200530 Junek Petr STH 5501 C 41 = 12:41:00 52107 Sysel Zdeněk PGP 5200 C 46 = 12:46:00 52255 Jun Drahomír KNC 5501 C 51 = 12:51:00 9201066 Škoda Přemek VLI 5301 C 56 = 12:56:00 0.03030 232177 Fiala Zdeněk TAP 5501 C 61 = 13:01:00 9260 Farář Václav LPU 5201 C 66 = 13:06:00 0.07040 51327 Kukla Jan TJP 5600 C 71 = 13:11:00 ......................... VAK C 76 = 13:16:00 2059741 Kalibán Jaroslav NPA 5101 C 81 = 13:21:00 49606 Wald František FSP 5300 C 86 = 13:26:00 7003021 Pilař Karel MAS 5501 C 91 = 13:31:00 9301 Štěrba Pavel LPU 5408 C 96 = 13:36:00 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 101 = 13:41:00 53728 Hejzlar Josef VCB 5601 C 106 = 13:46:00 0.18800 682101 Jahn Pavel SCP 5500 C 111 = 13:51:00 416324 Cabrnoch Jiří DKL 5400 C 116 = 13:56:00 51231 Pavlík Milan CHA 5400 C 121 = 14:01:00 2042539 Borák Stanislav EKP 5212 C 126 = 14:06:00 51105 Knap Jan LPU 5101 C 131 = 14:11:00 ......................... VAK C 136 = 14:16:00 8627106 Adrián Petr EKP 5600 C 141 = 14:21:00

Kategorie H65B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   240 m, 10 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7741 Matoušek Luboš LJN 4700 C 22 = 12:22:00 2096242 Farář Jaroslav VRL 5002 C 26 = 12:26:00 0.02980 51332 Ryšavý Vít TJP 4700 C 30 = 12:30:00 49885 Procházka Aleš DKP 4700 C 34 = 12:34:00 ......................... VAK C 38 = 12:38:00 1511127 Provazník Jiří TUR 5102 C 42 = 12:42:00 0.13780 51655 Toušek Miloslav MKP 5000 C 46 = 12:46:00 8199 Ševčík Milan CHA 5003 C 50 = 12:50:00 0.01020 8806 Švec Zdeněk SLA 4700 C 54 = 12:54:00 7890 Jirásek Jaroslav DCH 4701 C 58 = 12:58:00 9777 Rejmont Milan LTU 4801 C 62 = 13:02:00 9066 Zlesák Zdeněk JIL 4701 C 66 = 13:06:00 253372 Ježek Ladislav VLI 4900 C 70 = 13:10:00 0.01860 8323 Pospíšil Jiří TUV 4701 C 74 = 13:14:00 361986 Karmazín Petr VLI 4901 C 78 = 13:18:00 0.13190 2060215 Novák Karel NPA 5001 C 82 = 13:22:00 2096237 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 86 = 13:26:00 51283 Tvrdek Vojtěch TUR 4949 C 90 = 13:30:00 51329 Paukert Milan TJP 5000 C 94 = 13:34:00 ......................... VAK C 98 = 13:38:00 886284 Rančák Josef BOR 5004 C 102 = 13:42:00 301187 Pokorný Karel TCB 4701 C 106 = 13:46:00 7206545 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 110 = 13:50:00 1302773 Přinda Oldřich VLI 5101 C 114 = 13:54:00 0.11060 330530 Beránek Petr VPM 4502 C 118 = 13:58:00 49645 Fujan Sláva DKL 4800 C 122 = 14:02:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 126 = 14:06:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 130 = 14:10:00 51667 Čenovský Jiří MKP 4900 C 134 = 14:14:00 8674 Fiala Miloš KSH 4801 C 138 = 14:18:00 8155 Kadavý Zdeněk CHA 4901 C 142 = 14:22:00 9001 Štregl Tomáš VRL 5001 C 146 = 14:26:00 51816 Jakubec Jindřich TUR 4801 C 150 = 14:30:00 0.03290 8861 Peterka František TJP 4900 C 154 = 14:34:00 2080998 Horáček Miroslav VLI 5000 C 158 = 14:38:00 ......................... VAK C 162 = 14:42:00

Kategorie H70B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   220 m, 11 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 12 = 12:12:00 51611 Sklenář Jan MLA 4201 C 17 = 12:17:00 52299 Novák Miloš SCP 4600 C 22 = 12:22:00 232101 Mudr Stanislav DCE 4400 C 27 = 12:27:00 2031374 Aschermann Michal TEP 4400 C 32 = 12:32:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 37 = 12:37:00 9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 42 = 12:42:00 205614 Novotný František PUL 4200 C 47 = 12:47:00 51274 Dvořák Jaromír PGP 4601 C 52 = 12:52:00 8689 Schimm Dieter BSO 4401 C 57 = 12:57:00 53507 Hlavatý Karel SJP 4200 C 62 = 13:02:00 51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 67 = 13:07:00 53267 Čadil Jan FSP 4300 C 72 = 13:12:00 9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 77 = 13:17:00 0.01560 995838 Matějů Ivan UVP 4600 C 82 = 13:22:00 443103 Šafařík Bedřich CST 4601 C 87 = 13:27:00 51621 Novotný Jiří SLP 4601 C 92 = 13:32:00 443066 Rakovec Miloš SCP 4500 C 97 = 13:37:00 7882 Fišák Jan MLA 4401 C 102 = 13:42:00 301171 Paul Josef DCE 4401 C 107 = 13:47:00 ......................... VAK C 112 = 13:52:00 8805 Nosál Stanislav LBE 4600 C 117 = 13:57:00

Kategorie H75B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   130 m, 12 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9422 Novotný Petr PHK 3802 C 50 = 12:50:00 49619 Frey Jaromír NEJ 4100 C 56 = 12:56:00 4131 Beránek Miroslav BOR 3900 C 62 = 13:02:00 ......................... VAK C 68 = 13:08:00 9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 74 = 13:14:00 9823 Rychlý Rudolf MKP 4100 C 80 = 13:20:00 neregistro 682666 Attl Vladimír PGP 3800 C 86 = 13:26:00 9005137 Mikulecký Jan PHK 3801 C 92 = 13:32:00

Kategorie H80B

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    90 m,  7 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51865 Vondra Jaroslav FSP 3300 C 5 = 12:05:00 8544 Mašek Pavel BOR 3602 C 11 = 12:11:00 8797 Bláha Svatopluk SJP 3501 C 17 = 12:17:00 ......................... VAK C 23 = 12:23:00 51964 Hanák Milan FSP 3400 C 29 = 12:29:00

Kategorie T1

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   250 m, 11 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 49609 Bartoš Pavel KRP 9801 C 0 = 12:00:00 8941 Bartoš Vratislav KRP 5401 C 0 = 12:00:00 500568 Bednařík Aleš VLI 7309 C 0 = 12:00:00 0.18880 2049576 Bednaříková Daniela VLI 7759 C 0 = 12:00:00 0.16300 ? Bernard Zdeněk DOR 7400 C 0 = 12:00:00 neregistro 331208 Buková Jana ROU 7150 C 0 = 12:00:00 2083418 Bártová Pavla ZVO 7152 C 0 = 12:00:00 2051544 Haková Magda PGP 7651 C 0 = 12:00:00 51659 Horová Klára PGP 8455 C 0 = 12:00:00 0.12170 2080907 Hrubá Veronika 6YC 6750 C 0 = 12:00:00 neregistro 8682 Hrzinová Hana ONO 8350 C 0 = 12:00:00 0.01250 8812 Jalový Jaroslav RBK 5719 C 0 = 12:00:00 49601 Jalová Marie RBK 5761 C 0 = 12:00:00 2080951 Jirasová Jana DOR 7450 C 0 = 12:00:00 neregistro 442867 Jirous Jiří TAP 7201 C 0 = 12:00:00 0.31330 2099493 Kotulán Jiří 81C 5400 C 0 = 12:00:00 neregistro 2073728 Koubková Daniela DOR 7451 C 0 = 12:00:00 neregistro 2044892 Kučera Petr DOR 7700 C 0 = 12:00:00 neregistro 2095952 Ledinská Leona DKP 8161 C 0 = 12:00:00 515133 Lepšík Petr SJC 8203 C 0 = 12:00:00 0.61040 2045320 Lorencová Marcela DOR 7752 C 0 = 12:00:00 981822 Malačka Milan DKP 6000 C 0 = 12:00:00 232646 Malačková Jana DKP 6150 C 0 = 12:00:00 438635 Marholdová Martina ZVO 7451 C 0 = 12:00:00 515147 Matyšek Stanislav PLU 7612 C 0 = 12:00:00 ? Mařík Karel 3YC 0500 C 0 = 12:00:00 neregistro ? Maříková Markéta FSP 7351 C 0 = 12:00:00 2099503 Mikulová Zuzana ZVO 7951 C 0 = 12:00:00 2088709 Mišek Michal KAM 7202 C 0 = 12:00:00 neregistro 2088714 Mišeková Martina KAM 7851 C 0 = 12:00:00 neregistro 7710 Mokrá Julie VLI 8051 C 0 = 12:00:00 0.36690 2042530 Nentvich Lubomír DOR 5800 C 0 = 12:00:00 2067310 Nigrin Radek DOR 7202 C 0 = 12:00:00 51986 Náhlíková Erika HCE 9750 C 0 = 12:00:00 neregistro 2060203 Paurová Lenka NNN 9955 C 0 = 12:00:00 neregistro ? Pejšek Jindřich JHB 9900 C 0 = 12:00:00 neregistro 410387 Pelikánová Lucie MFP 6950 C 0 = 12:00:00 2092419 Petriláková Petra 9EC 7650 C 0 = 12:00:00 neregistro 2067951 Popková Klára VLI 7455 C 0 = 12:00:00 1418756 Popová Veronika TAP 7450 C 0 = 12:00:00 51738 Savičová Gabriela SKV 7952 C 0 = 12:00:00 2088723 Sehnal Tomáš PDY 6700 C 0 = 12:00:00 53502 Smolka Ondřej TJP 9401 C 0 = 12:00:00 0.30430 53567 Smolková Alena PGP 6450 C 0 = 12:00:00 0.07030 4125 Sochová Petra BOR 7363 C 0 = 12:00:00 1470164 Tichá Dagmar DKP 7250 C 0 = 12:00:00 253129 Vanková Jana OKP 7750 C 0 = 12:00:00 232129 Zeman Tomáš DCE 7500 C 0 = 12:00:00 2059760 Šklíba Jaromír TJN 000a C 0 = 12:00:00 neregistro 2087699 Šplíchal Jiří OKP 4500 C 0 = 12:00:00

Kategorie T2

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  7.50 km, převýšení   290 m, 13 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 446359 Bláhová Kateřina SJP 7350 C 0 = 12:00:00 ? Chomič Jaroslav XXX 0000 C 0 = 12:00:00 neregistro 9364 Dušátková Lenka PHK 8557 C 0 = 12:00:00 0.10730 9362 Elbl Marek PHK 8506 C 0 = 12:00:00 0.04480 897368 Hradecká Petra DOK 6850 C 0 = 12:00:00 0.54000 207856 Jírová Monika ROZ 7350 C 0 = 12:00:00 7205037 Klinkerová Jitka KAM 6450 C 0 = 12:00:00 443077 Kopáček Jiří DOR 6100 C 0 = 12:00:00 neregistro 410732 Košek Ladislav LLI 5903 C 0 = 12:00:00 301186 Kruliš Petr 8KC 6900 C 0 = 12:00:00 neregistro 51593 Křístek Lukáš ROZ 9999 C 0 = 12:00:00 neregistro 995832 Matějů Martina PGP 8556 R 0 = 12:00:00 0.70090 ? Novotná Michaela XXX 0050 C 0 = 12:00:00 neregistro 515077 Popjuk Viktor 6LC 7600 C 0 = 12:00:00 neregistro 426333 Rydlová Jana VIC 7752 C 0 = 12:00:00 2032168 Silný Ondřej PHK 7906 C 0 = 12:00:00 52155 Zlesák Martin CHT 7302 C 0 = 12:00:00 301466 Černý Libor MLA 6901 C 0 = 12:00:00

Kategorie T2ULTIMATE

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  7.50 km, převýšení   290 m, 13 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 2032176 Balogh Jan TJN 7500 C 0 = 12:00:00 0.06860 51773 Boudný Jan SCP 7417 C 0 = 12:00:00 0.10910 434598 Bradáč Stanislav LLI 7201 C 0 = 12:00:00 0.04490 7200363 Heczková Bohdana VLI 7750 C 0 = 12:00:00 9601003 Kamenický Radan OSN 6004 C 0 = 12:00:00 0.19430 1416364 Máca Petr 81C 8000 C 0 = 12:00:00 neregistro 8914 Nitsch Karel FSP 7611 C 0 = 12:00:00 0.49320 9527 Pohl Zdeněk SRK 7606 C 0 = 12:00:00 51227 Poloprutský Tomáš VLI 6205 C 0 = 12:00:00 0.28670 2020750 Poloprutská Markéta TUR 9252 R 0 = 12:00:00 0.86910 51631 Přibík Jan PGP 6301 C 0 = 12:00:00 51929 Tichý Martin SJH 6401 C 0 = 12:00:00 0.38780 995864 Tichá Tereza SJH 9452 C 0 = 12:00:00 0.35230

Kategorie TF

14.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   110 m,  7 kontrol           tištěno 12.05.2016   11:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 51648 Arnošt Daniel DOR 1200 C 0 = 12:00:00 2075606 Baldrian Josef VSP 1100 C 0 = 12:00:00 2096218 Balejová Sofie KAM 0951 C 0 = 12:00:00 2058512 Baštová Justýna DOR 0952 C 0 = 12:00:00 neregistro 9616 Doucha Tomáš SNA 0801 C 0 = 12:00:00 2081385 Fibír Jakub FSP 0900 C 0 = 12:00:00 410727 Forst Albert MFP 0901 C 0 = 12:00:00 51139 Gregorová Alice CTB 0751 C 0 = 12:00:00 ? Izdný Lukáš DKP 0811 C 0 = 12:00:00 337863 Jakab Sára 46H 9150 C 0 = 12:00:00 2080953 Jiras František DOR 0900 C 0 = 12:00:00 neregistro 7259 Kubec Adam DOB 0900 C 0 = 12:00:00 ? Míka Luboš DKP 1101 C 0 = 12:00:00 2050493 Neuerová Eliška DOR 1051 C 0 = 12:00:00 neregistro ? Nitsch Ondřej FSP 1000 C 0 = 12:00:00 2081397 Nováková Anna Marie CTB 0951 C 0 = 12:00:00 7205024 Petriláková Amálie Rebeka 9EC 0950 C 0 = 12:00:00 neregistro 301102 Pohlová Sandra SRK 1151 C 0 = 12:00:00 2081382 Rodová Anežka VSP 1152 C 0 = 12:00:00 2073684 Schnabl Petr RIC 0802 C 0 = 12:00:00 ? Seidl Marek EKP 1108 C 0 = 12:00:00 2102071 Tomešová Evelína SJC 1150 C 0 = 12:00:00 2045317 Vojkůvka Filip DOR 0902 C 0 = 12:00:00 neregistro 9211 Zitková Veronika LPU 1051 C 0 = 12:00:00 52400 Čevelová Adéla RIC 1150 C 0 = 12:00:00 2084931 Žemlová Magdalena KAM 0950 C 0 = 12:00:00 2045304 Španěl Viktor DOR 0901 C 0 = 12:00:00 neregistro