Kategorie D10C

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    40 m,  9 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52256 Bestová Tereza 37C 0650 C 70 = 11:10:00 neregistro 2092374 Stará Barbora FSP 0752 C 72 = 11:12:00 2092371 Hofhanzlová Štěpánka RUZ 0650 C 74 = 11:14:00 434576 Gelnerová Anna KRL 0653 C 76 = 11:16:00 ......................... VAK C 78 = 11:18:00 51730 Gajdová Michaela VSP 0752 C 80 = 11:20:00 2067959 Malečková Pavlína PGP 0850 C 82 = 11:22:00 888639 Baldrianová Eva VSP 0751 C 84 = 11:24:00 ......................... VAK C 86 = 11:26:00 2044895 Bambousková Julie DOR 0650 C 88 = 11:28:00 2070811 Haasová Klára LPU 0655 C 90 = 11:30:00 52122 Žemlová Barbora KAM 0751 C 92 = 11:32:00 2084992 Bartalošová Anežka PGP 0853 C 94 = 11:34:00 2049643 Stoklasová Eliška RIC 0756 C 96 = 11:36:00 ......................... VAK C 98 = 11:38:00 51532 Folprechtová Julie VSP 0653 C 100 = 11:40:00 2069056 Hudosová Kristýna RIC 0750 C 102 = 11:42:00 2044887 Vlašaná Karolína DOR 0751 C 104 = 11:44:00 420434 Lošťáková Sára LTP 0650 C 106 = 11:46:00 2058491 Hroňková Barbora VSP 0650 C 108 = 11:48:00 416186 Gelnerová Markéta KRL 0952 C 110 = 11:50:00 2087706 Křístková Veronika ROZ 0650 C 112 = 11:52:00 1413720 Škáchová Zuzana KAM 0651 C 114 = 11:54:00 1403429 Náměstková Aneta EKP 0756 C 116 = 11:56:00 9424 Kučerová Amálie Evelína PHK 0651 C 118 = 11:58:00 2099495 Chramostová Julie KAM 0652 C 120 = 12:00:00 2087688 Křístková Viktorie ROZ 0651 C 122 = 12:02:00 2080957 Housková Barbora DOR 0655 C 124 = 12:04:00 neregistro ......................... VAK C 126 = 12:06:00 206359 Alblová Zuzana LME 0660 C 128 = 12:08:00 ? Měšťanová Tereza TAP 0653 C 130 = 12:10:00 ......................... VAK C 132 = 12:12:00 2073727 Koubková Tereza DOR 0651 C 134 = 12:14:00 2085578 Michalská Sára RIC 0656 C 136 = 12:16:00 2080954 Neuerová Anna DOR 0656 C 138 = 12:18:00 neregistro 2085573 Grimmerová Valerie RIC 0754 C 140 = 12:20:00

Kategorie D10L

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    65 m,  9 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 49689 Nešporová Terezie TTR 0852 C 2 = 10:02:00 2049541 Zitková Andrea LPU 0751 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 51990 Kamenická Tereza Ester OSN 0888 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 1398983 Kučerová Kateřina VSP 0950 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 14 = 10:14:00 51924 Korecká Eva CHT 1054 C 16 = 10:16:00 53374 Pastuszková Laura VSP 0654 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00 515078 Ludvíková Natálie KNC 0751 C 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 51639 Ptáčková Hana PGP 0750 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 7200315 Vondrová Eliška FSP 0850 C 30 = 10:30:00 2060213 Liberdová Magdaléna KSH 0851 C 32 = 10:32:00 2050490 Housková Adéla DOR 0851 C 34 = 10:34:00 neregistro 515403 Štoková Sofie DKP 0750 C 36 = 10:36:00 682648 Mišeková Lucie KAM 1050 C 38 = 10:38:00 443085 Jedličková Josefína VSP 0651 C 40 = 10:40:00 232881 Besedová Barborka CHT 1051 C 42 = 10:42:00 2073706 Nemšovská Magdalena VSP 0853 C 44 = 10:44:00 682675 Mišeková Kateřina KAM 0756 C 46 = 10:46:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00 2049649 Seidlová Magdalena RIC 0950 C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 52 = 10:52:00 1416363 Kopecká Marie VSP 0951 C 54 = 10:54:00 2090846 Stará Žofie FSP 0851 C 56 = 10:56:00 301617 Přibíková Agáta PGP 0651 C 58 = 10:58:00 434815 Sobotová Kateřina VPM 0851 C 60 = 11:00:00 ......................... VAK C 62 = 11:02:00 ? Šimůnková Michaela TAP 0851 C 64 = 11:04:00

Kategorie D12C

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    50 m, 10 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2096269 Horáková Barbora RIC 0456 C 25 = 10:25:00 2051549 Haková Michaela PGP 0451 C 27 = 10:27:00 2021847 Kopecká Valentýna VSP 0453 C 29 = 10:29:00 682654 Pokorná Nela PGP 0552 C 31 = 10:31:00 51600 Pecková Tereza EKP 0551 C 33 = 10:33:00 443070 De Heij Laura RIC 0450 B 35 = 10:35:00 2092410 Dušková Sára FSP 0451 C 37 = 10:37:00 438604 Ludvíková Alice KNC 0555 C 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 2083385 Kramlová Barbora ZVO 0452 C 43 = 10:43:00 2085569 Jakešová Klára RIC 0454 C 45 = 10:45:00 2044884 Vlašaná Michaela DOR 0452 C 47 = 10:47:00 426373 Pračková Ema RIC 0451 B 49 = 10:49:00 2075612 Štěpánková Julie KAM 0458 C 51 = 10:51:00 232975 Teringlová Vendula VCB 0451 C 53 = 10:53:00 2050488 Neubauerová Anna DOR 0456 C 55 = 10:55:00 2019212 Kubecová Magdalena STB 0550 C 57 = 10:57:00 2021830 Štraitová Jolana VSP 0456 B 59 = 10:59:00 2069057 Kotenová Markéta RIC 0651 C 61 = 11:01:00 8666 Cincibusová Lenka FSP 0450 C 63 = 11:03:00 2056284 Ziebová Veronika NEJ 0450 C 65 = 11:05:00 425599 Randáková Adéla VRL 0452 B 67 = 11:07:00 2067999 Malečková Hana PGP 0550 B 69 = 11:09:00 53611 Blahutová Martina MFP 0550 C 71 = 11:11:00 51666 Ptáčková Veronika PGP 0551 C 73 = 11:13:00 428269 Šimšová Pavla MFP 0551 B 75 = 11:15:00 2025208 Kosobudová Anna VTA 0551 B 77 = 11:17:00 2085564 Pokorná Terezie RIC 0552 C 79 = 11:19:00 ......................... VAK C 81 = 11:21:00 434596 Arnoštová Veronika DOR 0455 B 83 = 11:23:00 2061855 Balejová Julie KAM 0551 C 85 = 11:25:00 1602624 Kubcová Anna DOB 0550 C 87 = 11:27:00 2060260 Kotenová Barbora RIC 0452 B 89 = 11:29:00 2088701 Víšková Veronika KAM 0452 B 91 = 11:31:00 ......................... VAK C 93 = 11:33:00 434803 Škáchová Viktorie KAM 0650 B 95 = 11:35:00 2079497 Linhartová Klára ZVO 0556 C 97 = 11:37:00 2051504 Pelantová Martina RIC 0550 B 99 = 11:39:00 2075621 Jedličková Kristýna KAM 0455 B 101 = 11:41:00 ? Oujeská Simona ADA 0551 C 103 = 11:43:00 206416 Blažková Veronika SJH 0551 C 105 = 11:45:00 2049520 Mrskočová Markéta LPU 0553 C 107 = 11:47:00 2021833 Beranová Hana VSP 0455 C 109 = 11:49:00

Kategorie D14B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    45 m, 14 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336788 Besedová Katka PHK 0351 B 11 = 10:11:00 2051486 Blažková Kateřina SJH 0252 A 13 = 10:13:00 219207 Fejfarová Tereza LPU 0360 B 15 = 10:15:00 347914 Kovářová Lucie VPM 0350 B 17 = 10:17:00 2042536 Kastnerová Jessica DOR 0250 B 19 = 10:19:00 2035169 Staňková Radka VPM 0452 B 21 = 10:21:00 ? Bulířová Ema TAP 0452 B 23 = 10:23:00 899177 Pokorná Linda PGP 0350 C 25 = 10:25:00 2067977 Janečková Josefína EKP 0351 B 27 = 10:27:00 439103 Šafaříková Lucie OPI 0350 C 29 = 10:29:00 2035709 Pekařová Jana TUR 0252 B 31 = 10:31:00 2079505 Vrtišková Kateřina ZVO 0351 C 33 = 10:33:00 2087652 Štěpánková Ema KAM 0255 B 35 = 10:35:00 8623000 Vandasová Adéla PHK 0255 B 37 = 10:37:00 2058528 Kodytková Denisa SHK 0252 C 39 = 10:39:00 416271 Randáková Alžběta VRL 0252 C 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00 436939 Kološová Veronika LPU 0351 B 45 = 10:45:00 2043610 Martanová Lea VLI 0555 B 47 = 10:47:00 425591 Novotná Viktorie TJN 0250 C 49 = 10:49:00 2043603 Martanová Elin VLI 0252 A 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00 2032180 Pušová Bára LPU 0357 B 55 = 10:55:00 1398986 Kovářová Jana CET 0251 B 57 = 10:57:00 2073702 Černá Kateřina MLA 0251 B 59 = 10:59:00 362000 Chvátilová Johana PHK 0450 B 61 = 11:01:00 2050483 Baštová Julie DOR 0353 C 63 = 11:03:00 2025204 Cílková Tereza VTA 0352 C 65 = 11:05:00 neregistro 1398987 Vitebská Eliška TJN 0350 B 67 = 11:07:00 981849 Náměstková Radka EKP 0353 C 69 = 11:09:00 2049526 Raková Petra SHK 0251 B 71 = 11:11:00 2080901 Černá Ema ROU 0451 B 73 = 11:13:00 2035733 Nádeníčková Iva NEJ 0350 B 75 = 11:15:00 410360 Holečková Petra SHK 0250 A 77 = 11:17:00 416314 Fišarová Eliška KRL 0351 B 79 = 11:19:00 7206547 Thýnová Martina SHK 0350 B 81 = 11:21:00 2025207 Kosobudová Kateřina VTA 0253 B 83 = 11:23:00 2069091 Nedomlelová Lucie TJN 0256 B 85 = 11:25:00 51808 Šritrová Lenka TUV 0252 C 87 = 11:27:00 425585 Hrnčířová Ivana STH 0351 B 89 = 11:29:00 7201759 Budská Anna TJN 0253 C 91 = 11:31:00 1396852 Dočkalová Klára SJI 0250 B 93 = 11:33:00 7719774 Janků Anna SJC 0252 A 95 = 11:35:00 7201779 Chrástová Tereza STH 0251 A 97 = 11:37:00 2021832 Beranová Eva VSP 0254 C 99 = 11:39:00 7260007 Vítová Lucie BSO 0250 B 101 = 11:41:00 2088703 Chramostová Amálie KAM 0355 C 103 = 11:43:00 2078462 Podrábská Marie VLI 0251 B 105 = 11:45:00 2045303 Jirasová Anežka DOR 0350 B 107 = 11:47:00 446355 Votavová Žofie KNC 0250 B 109 = 11:49:00 9201326 Bednaříková Emma VLI 0359 B 111 = 11:51:00 51895 Křístková Magdalena ROZ 0350 C 113 = 11:53:00 52239 Nešporová Marie TTR 0351 B 115 = 11:55:00 2067349 Marešová Klára NEJ 0250 B 117 = 11:57:00 7205018 Petriláková Anežka Rozári 9EC 0250 C 119 = 11:59:00 neregistro 2051523 Tichá Dorotea DKP 0351 B 121 = 12:01:00 2056290 Kuchařová Rozálie SJC 0251 B 123 = 12:03:00 7203463 Koberová Kateřina LPU 0352 A 125 = 12:05:00 2020709 Štreglová Zuzana VRL 0251 A 127 = 12:07:00 2049543 Suchá Simona SHK 0351 B 129 = 12:09:00 ......................... VAK C 131 = 12:11:00 2078470 Karlová Anna JIL 0352 B 133 = 12:13:00 2083376 Kramlová Kateřina ZVO 0353 C 135 = 12:15:00 49632 Fantová Kateřina EKP 0256 B 137 = 12:17:00 7200326 Sanna Karin DKP 0250 B 139 = 12:19:00 232331 Jelínková Adéla RUZ 0251 C 141 = 12:21:00 52311 Starková Terezie CHT 0251 B 143 = 12:23:00 331467 Richtrová Kamila VPM 0451 B 145 = 12:25:00 897371 Řadová Lucie DKP 0251 C 147 = 12:27:00 2045307 Nentvichová Julie DOR 0351 B 149 = 12:29:00 2032102 Linková Lucie TUR 0251 B 151 = 12:31:00 232179 Poborská Eliška DKP 0358 B 153 = 12:33:00 442850 Chaloupková Hana KAM 0252 B 155 = 12:35:00

Kategorie D16B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    80 m, 13 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2042515 Svobodová Alexandra VPM 0051 C 76 = 11:16:00 219276 Straková Veronika SLA 0051 B 78 = 11:18:00 361943 Koucká Barbora EKP 0050 C 80 = 11:20:00 7205966 Foltýnová Eva SJI 0051 A 82 = 11:22:00 2088199 Polanská Nelly PZR 0152 B 84 = 11:24:00 428243 Šimšová Barbora MFP 0150 B 86 = 11:26:00 428253 Blahová Pavla EKP 0153 C 88 = 11:28:00 0.01720 331064 Horáková Barbora VSP 0150 B 90 = 11:30:00 443091 Kalousková Marie DKP 0151 B 92 = 11:32:00 8884 Boháčová Anna CTB 0051 B 94 = 11:34:00 896977 Mokrá Michaela ABM 0063 C 96 = 11:36:00 2011852 Shánělová Štěpánka CHC 0152 B 98 = 11:38:00 0.06400 2035701 Rydlová Adéla TJN 0151 A 100 = 11:40:00 0.10010 7200323 Riby Rose LTP 0051 B 102 = 11:42:00 0.04900 9712 Nováková Světlana NPA 0151 B 104 = 11:44:00 0.02850 2059737 Kochová Anna SJC 0153 A 106 = 11:46:00 0.04850 2042535 Geislerová Aneta DKL 0151 B 108 = 11:48:00 2056303 Mašínová Anna TJN 0152 B 110 = 11:50:00 0.08520 2056270 Vejražková Róza SJC 0151 A 112 = 11:52:00 0.01360 2091516 Filipová Tereza LPU 0050 B 114 = 11:54:00 0.01280 981844 Náměstková Denisa EKP 0154 C 116 = 11:56:00 7204974 Hrnčířová Magda STH 0051 B 118 = 11:58:00 0.01790 7150100 Biersaková Dagmar KRL 0051 B 120 = 12:00:00 0.02640 2035151 Vallová Kristýna ZVO 0152 C 122 = 12:02:00 7200905 Držková Berenika LPU 0151 A 124 = 12:04:00 ......................... VAK C 126 = 12:06:00 2053560 Šklíbová Míša TJN 0153 B 128 = 12:08:00 0.07780 2020708 Mudrová Lenka KRL 0052 B 130 = 12:10:00 2073692 Vařeková Bohdana RIC 0152 C 132 = 12:12:00 7090701 Šlechtová Tereza KRL 0152 A 134 = 12:14:00 0.03100 ......................... VAK C 136 = 12:16:00 232425 Aschermannová Karolína KAM 0051 A 138 = 12:18:00 0.15250 7203325 Stoklasová Daniela OSN 0055 B 140 = 12:20:00 2017683 Kroniková Štěpánka SHK 0150 B 142 = 12:22:00 436447 Pavlíková Markéta CHA 0050 A 144 = 12:24:00 2031355 Šrámková Hana RIC 0051 A 146 = 12:26:00 2027211 Baloghová Lída TJN 0150 C 148 = 12:28:00 0.04460 232535 Sedláčková Linda ROZ 0050 C 150 = 12:30:00 0.11830 2060278 Machová Marie LME 0050 B 152 = 12:32:00 2049549 Zimová Barbora SHK 0151 B 154 = 12:34:00 0.01010 1333269 Jeřábková Nina BOR 0151 B 156 = 12:36:00 2075681 Hápová Petra PHK 0051 B 158 = 12:38:00 0.04990 7203465 Šklíbová Veronika SRK 0153 A 160 = 12:40:00 0.08590 2035165 Staňková Markéta VPM 0153 C 162 = 12:42:00 0.03220 ......................... VAK C 164 = 12:44:00

Kategorie D18B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    60 m, 16 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 71 = 11:11:00 7205027 Voltrová Alena ROZ 9951 B 73 = 11:13:00 0.03850 2021848 Kopecká Johana VSP 9950 B 75 = 11:15:00 331328 Hojná Dominika SJH 9852 B 77 = 11:17:00 0.10800 336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 B 79 = 11:19:00 1204999 Janoušková Lucie BOR 9954 A 81 = 11:21:00 0.02550 515001 Hájková Eliška KAM 9851 A 83 = 11:23:00 0.39830 8223 Nejezchlebová Martina TUR 9951 B 85 = 11:25:00 0.03170 888632 Klikarová Zuzana DKP 9952 C 87 = 11:27:00 2075660 Doležalová Dorotka VPM 9950 C 89 = 11:29:00 0.00810 436439 Štefanyuková Eliška CST 9851 C 91 = 11:31:00 53614 Pejšková Eva JHB 9953 C 93 = 11:33:00 0.00170 7291299 Hanáková Lenka KRL 9951 B 95 = 11:35:00 0.03220 2070852 Knížková Šárka TJN 9852 B 97 = 11:37:00 2045314 Nentvichová Klára DOR 9950 B 99 = 11:39:00 ......................... VAK C 101 = 11:41:00 7201754 Urbanová Markéta STH 9953 B 103 = 11:43:00 7200332 Žejdlíková Karolína LTP 9950 B 105 = 11:45:00 303919 Kubecová Kateřina BOR 9959 B 107 = 11:47:00 0.31310 7206529 Thořová Markéta TUR 9952 A 109 = 11:49:00 0.05020 7202873 Kopecká Eliška KNC 9850 C 111 = 11:51:00 887932 Bobková Petra DKP 9954 C 113 = 11:53:00 49951 Poloprutská Lucie VLI 9950 B 115 = 11:55:00 416340 Zurynková Michaela EKP 9850 C 117 = 11:57:00 2031356 Kroupová Eliška VPM 9853 B 119 = 11:59:00 416189 Pelcová Tereza MAS 9853 B 121 = 12:01:00 2056306 Fürstová Anna LLI 9854 B 123 = 12:03:00 0.05240 682095 Lišková Hana KPY 9951 C 125 = 12:05:00 2032127 Matoušová Kateřina VRL 9955 A 127 = 12:07:00 0.04370 886251 Klikarová Ivana DKP 9953 C 129 = 12:09:00 515491 Albrechtová Iveta KAM 9950 B 131 = 12:11:00 2082907 Barnetová Veronika LPU 9952 B 133 = 12:13:00 232895 Čiháková Barbora KNC 9950 C 135 = 12:15:00 439123 Nechutová Aneta PZR 9951 B 137 = 12:17:00 0.03020 886274 Zimmerová Kateřina KAM 9850 A 139 = 12:19:00 0.49670 9569 Chaloupková Veronika CHC 9852 B 141 = 12:21:00 0.06790 ......................... VAK C 143 = 12:23:00

Kategorie D20B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení    70 m, 15 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 0 = 10:00:00 0.67600 1403419 Linková Alena TUR 9751 A 2 = 10:02:00 0.25250 2042510 Obytová Kateřina VPM 9752 B 4 = 10:04:00 0.03610 438639 Voltrová Hana ROZ 9752 B 6 = 10:06:00 0.28450 2060399 Šafrhansová Lucie VPM 9753 B 8 = 10:08:00 0.03020 ......................... VAK C 10 = 10:10:00

Kategorie D21B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení    90 m, 15 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515504 Korecká Lenka CHT 8053 C 27 = 10:27:00 0.63090 2080966 Bozděchová Lenka PGP 8254 C 29 = 10:29:00 0.51110 2060300 Tauchmanová Ivana NPA 7852 C 31 = 10:31:00 0.26970 2085610 Hančová Marie SNA 8255 C 33 = 10:33:00 0.54210 515102 Šístková Iveta LPU 8654 E 35 = 10:35:00 0.44550 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 37 = 10:37:00 0.76060 53592 Zoubková Jana ZBP 8050 C 39 = 10:39:00 0.47130 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 41 = 10:41:00 0.64990 515496 Zurynková Jana EKP 7053 C 43 = 10:43:00 0.58600 51759 Karbanová Vendula DKP 8350 C 45 = 10:45:00 0.55840 2085626 Doležalová Barbora VPM 9252 C 47 = 10:47:00 0.29470 9999888 Janatová Lucie DKP 8154 C 49 = 10:49:00 0.75330 2800345 Kudrnáčová Lucie HCE 8850 C 51 = 10:51:00 0.51930 9281 Držková Markéta LPU 7670 C 53 = 10:53:00 0.42510 53252 Vodrážková Kateřina VPM 7995 C 55 = 10:55:00 0.26550 995832 Matějů Martina PGP 8556 R 57 = 10:57:00 0.70090 1398538 Kolaja Ehlerová Jana VLI 8055 C 59 = 10:59:00 0.53800 8111 Pavlíková Klára LIT 7451 C 61 = 11:01:00 0.39580 7434894 Burdová Adéla BOR 9161 C 63 = 11:03:00 0.68890 515453 Mikulášová Helena PGP 9353 C 65 = 11:05:00 0.43230 7779755 Šimůnková Gabriela TAP 9755 A 67 = 11:07:00 0.55170 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 C 69 = 11:09:00 0.78090 52144 Wurzelová Hana OSN 8972 C 71 = 11:11:00 0.41190 7880102 Šákrová Michaela BOR 8850 C 73 = 11:13:00 0.68990 876522 Krafková Lucie TUR 8650 R 75 = 11:15:00 0.83880 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 C 77 = 11:17:00 0.72470 515490 Albrechtová Eva KAM 7850 C 79 = 11:19:00 0.53900 9061 Henychová Zuzana VLI 6151 C 81 = 11:21:00 0.28130 331162 Rusá Šárka KAM 9157 C 83 = 11:23:00 0.34500 8629752 Kalinová Markéta EKP 8259 C 85 = 11:25:00 0.41200 682683 Šimšová Jana MFP 7651 C 87 = 11:27:00 0.42840 51594 Janečková Dagmar EKP 6550 C 89 = 11:29:00 0.54740 9998971 Hošková Tereza DOB 8971 C 91 = 11:31:00 0.42870 8700 Bulvová Hana CHT 6655 C 93 = 11:33:00 0.38530 7656540 Myslivečková Zuzana TUR 9253 C 95 = 11:35:00 0.44420 331616 Macková Eva ZBP 7950 C 97 = 11:37:00 0.33820 7207077 Plochová Dominika DKP 8651 R 99 = 11:39:00 0.87160 301173 Fenclová Marta LPU 7667 E 101 = 11:41:00 0.89940 8946 Setínková Eva SJC 8765 C 103 = 11:43:00 0.59050 7260005 Hojná Silvie SCP 7950 C 105 = 11:45:00 0.59890 9101107 Novotná Barbora SHK 8658 C 107 = 11:47:00 0.74370 51473 Sedláčková Oldřiška BOR 8752 C 109 = 11:49:00 0.69610 9880 Štoková Mariana DKP 8158 C 111 = 11:51:00 0.53920 7200338 Kožinová Anna PGP 9350 C 113 = 11:53:00 0.63410 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 R 115 = 11:55:00 0.85150 7201202 Lukavcová Ivana SMR 8754 C 117 = 11:57:00 0.45870 7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 R 119 = 11:59:00 0.75600 7204508 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 121 = 12:01:00 0.45360 232409 Doležalová Monika KAM 8851 R 123 = 12:03:00 0.85270 995884 Fundová Eliška SHK 9351 C 125 = 12:05:00 0.67970 236994 Chvalová Věra LPM 9452 C 127 = 12:07:00 0.67940 515086 Omová Michaela TUR 8153 E 129 = 12:09:00 0.92900 887906 Kašková Kateřina CHA 7850 C 131 = 12:11:00 0.79550 500556 Mrázková Romana SJC 8351 C 133 = 12:13:00 0.77800 7200333 Procházková Marie KAM 9554 R 135 = 12:15:00 0.79790 2084985 Bartalošová Jana PGP 8154 C 137 = 12:17:00 0.47360 1416368 Dundrová Lucie TUR 8951 C 139 = 12:19:00 0.66260 1602628 Folbrechtová Šárka BOR 9051 C 141 = 12:21:00 0.75790 ......................... VAK C 143 = 12:23:00 2081369 Voborníková Alena CTB 9451 R 145 = 12:25:00 0.81950 897345 Bochenková Ivana SJC 8952 C 147 = 12:27:00 0.75300 52139 Králová Michaela MFP 7959 C 149 = 12:29:00 0.61320 2073708 Šmidrkalová Monika NPA 9051 C 151 = 12:31:00 0.75530 981842 Tomešová Daniela SJC 8451 C 153 = 12:33:00 0.54450 232158 Tihonová Hana TAP 9052 C 155 = 12:35:00 0.54120 ......................... VAK C 157 = 12:37:00 51658 Ježková Dominika PGP 9053 C 159 = 12:39:00 0.48640 ......................... VAK C 161 = 12:41:00 515185 Randáková Helena VRL 7452 C 163 = 12:43:00 0.76320 9102088 Posseltová Tereza TJN 9252 C 165 = 12:45:00 0.55020 9102089 Bořánková Karolína KAM 9550 R 167 = 12:47:00 0.75980 920682 Benešová Jana SJH 9451 C 169 = 12:49:00 0.73760 1008173 Jedličková Zuzana SHK 8150 E 171 = 12:51:00 0.91170

Kategorie D21C

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    85 m, 13 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51776 Besedová Petra CHT 7654 C 106 = 11:46:00 0.30480 515056 Štáfková Jitka PGP 8056 C 108 = 11:48:00 0.14570 9200521 Ouhrabková Radka EKP 8151 C 110 = 11:50:00 0.17770 51659 Horová Klára PGP 8455 C 112 = 11:52:00 0.12170 2088205 Černá Eliška SCP 9050 C 114 = 11:54:00 0.06020 ......................... VAK C 116 = 11:56:00 889669 Rydlová Eva FSP 8989 C 118 = 11:58:00 0.31590 416316 Jarošová Klára DCE 7950 C 120 = 12:00:00 0.46610 2083393 Beranová Kristína TZL 8553 C 122 = 12:02:00 0.04940 434801 Petříčková Zuzana MKP 8251 C 124 = 12:04:00 0.07270 7260013 Králová Vanda BZP 8750 C 126 = 12:06:00 0.10360 995836 Uhlíková Tereza PGP 9162 C 128 = 12:08:00 2051530 Voleská Alice KAM 8050 C 130 = 12:10:00 0.04380 7770109 Švihovská Eva SJC 8352 C 132 = 12:12:00 0.43770 51688 Tichovská Hana PGP 8251 C 134 = 12:14:00 0.16480 7204993 Žaloudková Klára LPU 9461 C 136 = 12:16:00 0.07580 2095927 Schütznerová Lucie DKP 8550 C 138 = 12:18:00 0.02550 301336 Škvorová Barbora KAM 9150 C 140 = 12:20:00 0.04180 2099482 Burešová Lenka DKP 8351 C 142 = 12:22:00 0.09790 361934 Zajícová Markéta TAP 9054 C 144 = 12:24:00 0.15640 2800348 Štemberová Natálie TJN 9851 C 146 = 12:26:00 0.17190 301140 Karasová Jana FSP 6153 C 148 = 12:28:00 0.07030 53504 Krausová Barbora TJP 9150 C 150 = 12:30:00 0.07710 52597 Oujeská Lenka ADA 7654 C 152 = 12:32:00 0.04130 2020719 Kazdová Jana SJC 7752 C 154 = 12:34:00 0.20020 51567 Tesařová Anna SCP 8257 C 156 = 12:36:00 ......................... VAK C 158 = 12:38:00 2049512 Mrskočová Dana LPU 7356 C 160 = 12:40:00 0.04430 ? Fidrmucová Linda UOL 8650 C 162 = 12:42:00 0.02840 51608 Křístková Hana ROZ 7450 C 164 = 12:44:00 0.04610 ......................... VAK C 166 = 12:46:00 52370 Zakouřilová Kamila TUV 8557 C 168 = 12:48:00 0.30810

Kategorie D35B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    80 m, 15 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
889279 Vyhnálková Eva RIC 7552 C 0 = 10:00:00 52113 Teringlová Martina VCB 7851 C 2 = 10:02:00 0.07470 7204991 Šklíbová Jana SRK 7651 C 4 = 10:04:00 49546 Městková Lucie TEP 7850 C 6 = 10:06:00 0.01220 51555 Ptáčková Kateřina PGP 7350 C 8 = 10:08:00 7204522 Mědílková Iva DKL 7152 C 10 = 10:10:00 51638 Pokorná Magdaléna PGP 7562 C 12 = 10:12:00 2045245 Šimková Markéta LME 7755 C 14 = 10:14:00 0.01640 7202864 Lošťáková Ivana LTP 7758 C 16 = 10:16:00 0.17980 51676 Tichovská Hana PGP 6652 C 18 = 10:18:00 0.30610 7200372 Synková Petra DOK 7950 C 20 = 10:20:00 0.20400 ? Kukačková Renata 5VX 7950 C 22 = 10:22:00 neregistro 2060395 Šauli Iva VPM 7852 C 24 = 10:24:00 9430 Chvátilová Pavlína PHK 7450 C 26 = 10:26:00 0.03340 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 887942 Míková Lenka KSU 7653 C 30 = 10:30:00 0.27530 682650 Preclíková Jana TUR 8160 C 32 = 10:32:00 2035141 Šrámková Iva RIC 7251 C 34 = 10:34:00 253153 Krausová Marcela LCV 7351 C 36 = 10:36:00 301536 Pecharová Michaela TJP 6550 C 38 = 10:38:00 2800333 Kopecká Květa OPI 8050 C 40 = 10:40:00 7003046 Hladká Petra KOR 7950 C 42 = 10:42:00 2085586 Ryšavá Magdalena PGP 7650 C 44 = 10:44:00 0.76920 7500077 Pachnerová Dominika CHA 7750 C 46 = 10:46:00 0.53140 211539 Kuželová Michaela FSP 7851 C 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 336783 Matějů Kateřina VLI 8054 C 52 = 10:52:00 0.05980 ......................... VAK C 54 = 10:54:00 9482 Hrobařová Lenka ASU 7751 C 56 = 10:56:00 0.65450 1466 Sobotová Jana VPM 7250 C 58 = 10:58:00 52118 Žemlová Eva KAM 7550 C 60 = 11:00:00 2073688 Tolarová Ivana RIC 7650 C 62 = 11:02:00 207837 Kurfürstová Magdalena FSP 7852 C 64 = 11:04:00 0.07770 51610 Seidlová Barbora EKP 7955 C 66 = 11:06:00 887950 Skripniková Kateřina FSP 8051 C 68 = 11:08:00 7707 Kvapilová Lenka TUV 8151 C 70 = 11:10:00 0.35430 442858 Asterová Jana SLA 7451 C 72 = 11:12:00

Kategorie D40B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    60 m, 14 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2060237 Nováková Martina PDY 7350 C 53 = 10:53:00 51499 Kováříková Erika KAM 7252 C 55 = 10:55:00 ? Horáková Vanda 3PC 7650 C 57 = 10:57:00 neregistro ? Chramostová Blanka KAM 7551 C 59 = 10:59:00 1400433 Podrábská Marie VLI 7451 C 61 = 11:01:00 7202898 Riby Kateřina LTP 7252 C 63 = 11:03:00 0.03260 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 65 = 11:05:00 7205038 Nechanická Daniela OSN 7557 C 67 = 11:07:00 0.03740 7749 Pelcová Pavla CST 7454 C 69 = 11:09:00 9796 Zemánková Eva SRK 7452 C 71 = 11:11:00 206351 Kubecová Jana STB 7399 C 73 = 11:13:00 232207 Marešová Marcela NEJ 7450 C 75 = 11:15:00 2025213 Kosobudová Lenka KTA 7351 C 77 = 11:17:00 2092419 Petriláková Petra 9EC 7650 C 79 = 11:19:00 neregistro 52273 Škvorová Zuzana KAM 7350 C 81 = 11:21:00 2053570 Vandasová Markéta VAM 7250 C 83 = 11:23:00 2082934 Forstereviczová Jana DOR 7653 C 85 = 11:25:00 682094 Šimerková Olga PGP 7551 C 87 = 11:27:00 2060258 Vlastníková Lucie JIL 7554 C 89 = 11:29:00 9802 Langrová Monika SHK 7251 C 91 = 11:31:00 8966 Smith Lucie VRL 7353 C 93 = 11:33:00 0.20640 339546 Kovářová Anna CET 7552 C 95 = 11:35:00 2058515 Pavlíčková Lenka DOR 7251 C 97 = 11:37:00 2095933 De Heij Margita RIC 7350 C 99 = 11:39:00 331619 Waňková Dita LPU 7158 C 101 = 11:41:00 0.07880 301618 Přibíková Monika PGP 7256 C 103 = 11:43:00 51420 Nováková Alena KRE 7450 C 105 = 11:45:00 206478 Štreglová Andrea VRL 7552 C 107 = 11:47:00 0.07530 8438 Jeřábková Tereza BOR 7563 C 109 = 11:49:00 9690219 Kamenická Lenka OSN 6955 C 111 = 11:51:00 682099 Hankovcová Lenka KAM 7053 C 113 = 11:53:00 211303 Škorpilová Jana SJC 7451 C 115 = 11:55:00 725724 Konečná Marcela EKP 7257 C 117 = 11:57:00 0.08700 ......................... VAK C 119 = 11:59:00 2056283 Hudosová Gábina RIC 7299 C 121 = 12:01:00 ......................... VAK C 123 = 12:03:00 331267 Richtrová Lucie VPM 7451 C 125 = 12:05:00 420448 Alblová Lucie LME 7555 C 127 = 12:07:00 0.10060 8431 Janoušková Iveta BOR 7457 C 129 = 12:09:00 51702 Reichlová Jana MKP 7550 C 131 = 12:11:00 2078485 Náměstková Veronika EKP 7351 C 133 = 12:13:00 0.02480 2092415 Pospíšilová Štěpánka BZP 7650 C 135 = 12:15:00 681852 Balusková Ida OKP 7350 C 137 = 12:17:00 2096120 Filipová Ivana SRK 7373 C 139 = 12:19:00 8857 Arnoštová Kateřina DOR 7652 C 141 = 12:21:00 7204502 Bredlerová Tereza SKV 7551 C 143 = 12:23:00 7204984 Junková Kateřina STH 7351 C 145 = 12:25:00 2073694 Kotenová Klára RIC 7252 C 147 = 12:27:00 ......................... VAK C 149 = 12:29:00 7258 Kubcová Lenka DOB 7451 C 151 = 12:31:00 8126 Martanová Daniela VLI 7452 C 153 = 12:33:00 0.01900 51618 Víšková Alena KAM 7451 C 155 = 12:35:00 2045313 Nová Jana DOR 7150 C 157 = 12:37:00 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 159 = 12:39:00 0.06820 425574 Karlová Kateřina JIL 7553 C 161 = 12:41:00 7775 Zabořilová Romana JEN 7457 C 163 = 12:43:00 0.11890

Kategorie D45B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení    70 m, 15 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
434807 Baziková Lucie TJP 6451 C 62 = 11:02:00 442851 Šimůnková Martina TAP 6851 C 64 = 11:04:00 331359 Matoušová Petra VRL 7154 C 66 = 11:06:00 2067965 Tokárová Regina NEJ 6950 C 68 = 11:08:00 49647 Benešová Jaroslava DKL 7050 C 70 = 11:10:00 53567 Smolková Alena PGP 6450 C 72 = 11:12:00 0.07030 51809 Linková Iva TUR 6850 C 74 = 11:14:00 2081352 Melišíková Radka TAP 7152 C 76 = 11:16:00 224894 Hrdličková Ludmila SLA 6950 C 78 = 11:18:00 515055 Kohoutová Pavla KNC 6251 C 80 = 11:20:00 8950 Horáková Jindra LPU 6854 C 82 = 11:22:00 51387 Čiháková Lenka KNC 6750 C 84 = 11:24:00 7207351 Kosová Michaela SRK 6752 C 86 = 11:26:00 436940 Kopáčková Alena DOR 6450 C 88 = 11:28:00 51295 Hubáčková Jana EKP 6250 C 90 = 11:30:00 52265 Komersová Jana KNC 6550 C 92 = 11:32:00 2032126 Fürstová Katka LLI 6950 C 94 = 11:34:00 410359 Posseltová Romana TJN 7050 C 96 = 11:36:00 682641 Eichlerová Jana KAS 7051 C 98 = 11:38:00 51411 Dulovcová Marie KRE 7051 C 100 = 11:40:00 301705 Šoupová Jana LPM 6850 C 102 = 11:42:00 9542 Chaloupková Lenka CHC 6951 C 104 = 11:44:00 0.04760 9656 Demlová Jitka LPU 6955 C 106 = 11:46:00 515195 Koucká Ivana EKP 6850 C 108 = 11:48:00 681889 Bendáková Jitka LTU 6951 C 110 = 11:50:00 888641 Staňková Marcela VPM 6951 C 112 = 11:52:00 2045315 Krocová Ludmila DOR 6650 C 114 = 11:54:00 neregistro 2057594 Lazáková Šárka LTU 6952 C 116 = 11:56:00 52114 Tloušťová Eva SCP 6950 C 118 = 11:58:00 0.05470 336731 Kašparová Irena SLA 6852 C 120 = 12:00:00 236486 Žandová Marie SKV 6551 C 122 = 12:02:00 9316 Knapová Iva LPU 6052 C 124 = 12:04:00 0.41720 ......................... VAK C 126 = 12:06:00 2058509 Nentvichová Romana DOR 6651 C 128 = 12:08:00 ......................... VAK C 130 = 12:10:00 331089 Kubínová Jana SKV 6751 C 132 = 12:12:00 ......................... VAK C 134 = 12:14:00 2032384 Rusinová Alena BRU 7152 C 136 = 12:16:00 2092376 Úlehlová Monika TAP 6950 C 138 = 12:18:00 8256 Zuzánková Růžena TJN 6051 C 140 = 12:20:00 301616 Bejčková Jana DKL 7150 C 142 = 12:22:00 9101672 Benešová Iva SJH 7051 C 144 = 12:24:00 2079501 Forstová Lenka MFP 6850 C 146 = 12:26:00 232398 Hlubučková Šárka KAM 6851 C 148 = 12:28:00 2035720 Kavalírová Zuzana PHK 6950 C 150 = 12:30:00 7201760 Škáchová Petra KAM 7054 C 152 = 12:32:00 0.54290 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 154 = 12:34:00 51601 Pecková Ivana EKP 6252 C 156 = 12:36:00

Kategorie D50B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    60 m, 16 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7260012 Hrstková Dana SJI 6051 C 1 = 10:01:00 7201808 Hindráková Martina LTU 6451 C 3 = 10:03:00 8668 Cincibusová Ivana FSP 6651 C 5 = 10:05:00 219239 Novotná Ivana PHK 6354 C 7 = 10:07:00 51398 Sládková Eva TEH 5751 C 9 = 10:09:00 8949 Hejnalová Hana PHK 6151 C 11 = 10:11:00 425590 Jermanová Eva TJN 6150 C 13 = 10:13:00 232235 Tenglerová Helena MLA 6551 C 15 = 10:15:00 51925 Tichá Jana SJH 6451 C 17 = 10:17:00 51660 Ježková Regina PGP 6352 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 232174 Bochenková Jana DOR 6150 C 23 = 10:23:00 ......................... VAK C 25 = 10:25:00 682680 Slezáčková Věra KAS 6550 C 27 = 10:27:00 51984 Mudrová Martina HCE 6451 C 29 = 10:29:00 2085634 Košková Vlasta LLI 6351 C 31 = 10:31:00 8175 Čechlovská Jana CHA 6250 C 33 = 10:33:00 0.01190 2011846 Vejvodová Mirka LPM 5750 C 35 = 10:35:00 236111 Nováková Irena OKP 6651 C 37 = 10:37:00 51412 Troupová Vladěna KRE 6351 C 39 = 10:39:00 2017663 Thýnová Ivana SHK 6651 C 41 = 10:41:00 8445 Pávková Jana BOR 6550 C 43 = 10:43:00 7202877 Kettnerová Lenka HCE 6450 C 45 = 10:45:00 416118 Landovská Ivana PGP 6251 C 47 = 10:47:00 53525 Červinková Jitka OKP 6451 C 49 = 10:49:00 51604 Šedivá Miroslava EKP 5750 C 51 = 10:51:00 0.08310 2080958 Zelená Markéta PGP 5850 C 53 = 10:53:00 0.30710 253353 Valachová Jana LPU 6654 C 55 = 10:55:00 232184 Hrabánková Ilona PGP 6250 C 57 = 10:57:00 428220 Zimmerová Lenka ZVO 6451 C 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00

Kategorie D55B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    60 m, 12 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 446418 Kavková Dana SCP 6150 C 3 = 10:03:00 0.01350 49892 Dudová Hana DKP 5752 C 5 = 10:05:00 52184 Pokorná Eva TCB 5751 C 7 = 10:07:00 336750 Zavadilová Naďa SCP 5450 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 9201322 Havlíčková Jindra KNC 6150 C 13 = 10:13:00 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 15 = 10:15:00 0.00750 51583 Fantová Libuše EKP 5650 C 17 = 10:17:00 301365 Svobodná Eva DKP 5851 C 19 = 10:19:00 7205030 Rosecká Alena PZR 5654 C 21 = 10:21:00 0.36180 2023962 Šilerová Zdena KNC 5750 C 23 = 10:23:00 ......................... VAK C 25 = 10:25:00 2085653 Gabrielová Šárka ONO 5950 C 27 = 10:27:00 8257 Kuncová Jiřina TJN 5752 C 29 = 10:29:00 1954721 Procházková Miluše DCE 5450 C 31 = 10:31:00 0.01840 8171 Kadavá Eva CHA 5750 C 33 = 10:33:00 0.00970 888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 35 = 10:35:00 0.04320 2011795 Seifertová Marie SBK 5555 C 37 = 10:37:00 51546 Chloupková Jana SLP 5951 C 39 = 10:39:00 0.15840 7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 41 = 10:41:00 438643 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 43 = 10:43:00 0.09240 2095936 Mrázková Ivana DKP 5650 C 45 = 10:45:00 2075661 Doležalová Liběna VPM 5950 C 47 = 10:47:00 8954 Nýdrlová Eva VRL 5451 C 49 = 10:49:00

Kategorie D60B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    40 m, 11 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232900 Podhorská Věra FJI 5252 C 30 = 10:30:00 7742 Matoušková Marie LJN 5550 C 32 = 10:32:00 7884 Opavová Stanislava MLA 5451 C 34 = 10:34:00 8980 Hančová Hana VRL 5652 C 36 = 10:36:00 8165 Ševčíková Alena CHA 5351 C 38 = 10:38:00 0.01870 52760 Jahnová Helena SCP 5550 C 40 = 10:40:00 8546 Korejčíková Dáďa LLI 5550 C 42 = 10:42:00 0.06710 53520 Cabrnochová Hana DKL 5550 C 44 = 10:44:00 2059748 Nováková Svatava SKV 5351 C 46 = 10:46:00 51289 Wolkerová Dagmar TJP 5250 C 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 51136 Savičová Irena SKV 5352 C 52 = 10:52:00 53641 Hejtmánková Alena TAP 5452 C 54 = 10:54:00 7870 Štrossová Jiřina DCE 5650 C 56 = 10:56:00 2096111 Zlesáková Vlasta JIL 5362 C 58 = 10:58:00 8162 Bradnová Věra CHA 5550 C 60 = 11:00:00 0.01290 9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 62 = 11:02:00 0.02200 2060214 Nováková Jana NPA 5552 C 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 66 = 11:06:00

Kategorie D65B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    45 m, 11 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 68 = 11:08:00 2080918 Horáčková Stanislava VLI 4950 C 70 = 11:10:00 9247 Kubíková Květa LPU 4752 C 72 = 11:12:00 405955 Kutáčková Stanislava LTU 4751 C 74 = 11:14:00 53540 Ryšavá Lubomíra TJP 4750 C 76 = 11:16:00 303959 Tvrdková Eva TUR 5151 C 78 = 11:18:00 2070837 Šaffková Zuzana CHA 5150 C 80 = 11:20:00 2059769 Pachnerová Jaroslava VLI 5152 C 82 = 11:22:00 436429 Kellnerová Stanislava LPU 4950 C 84 = 11:24:00 51216 Karmazínová Ivana VLI 5150 C 86 = 11:26:00 2025351 Omová Jana TUR 5150 C 88 = 11:28:00 0.01700 ......................... VAK C 90 = 11:30:00 51647 Městková Eva TEP 4851 C 92 = 11:32:00

Kategorie D70B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    30 m,  9 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 51550 Zmeková Míla SLP 4451 C 3 = 10:03:00 8152 Kašková Eva CHA 4650 C 5 = 10:05:00 52096 Dvořáková Ladislava PGP 4451 C 7 = 10:07:00 301524 Zenkerová Miluše LCV 4550 C 9 = 10:09:00 51698 Haňkovská Jana PGP 4050 C 11 = 10:11:00 53532 Provazníková Svatava TJP 4250 C 13 = 10:13:00

Kategorie D75B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    30 m,  9 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51148 Bláhová Blanka SJP 3651 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00

Kategorie H10C

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    40 m,  9 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Stehlík Jakub LPM 0700 C 1 = 10:01:00 ......................... VAK C 3 = 10:03:00 232980 Teringl Vojtěch VCB 0702 C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 7 = 10:07:00 2800310 Kosák Eliáš PGP 0704 C 9 = 10:09:00 2092396 Skripnik Nikola FSP 0600 C 11 = 10:11:00 51330 Pelc Tadeáš CST 0601 C 13 = 10:13:00 2092382 Vrba Matyáš FSP 0706 C 15 = 10:15:00 232246 Meier David VSP 0606 C 17 = 10:17:00 2023955 Geleta Šimon ZVO 0602 C 19 = 10:19:00 2081396 Novák Matyáš CTB 0601 C 21 = 10:21:00 2092388 Dušek Vojtěch FSP 0700 C 23 = 10:23:00 887619 Izdný Vít DKP 0601 C 25 = 10:25:00 2060263 Pelant Jan RIC 0700 C 27 = 10:27:00 2087642 Matyšek Ondřej PGP 0703 C 29 = 10:29:00 2090855 Kostlán Kryštof FSP 0704 C 31 = 10:31:00 2067935 Šimerka Ondřej PGP 0800 C 33 = 10:33:00 2092380 Skripnik Matouš FSP 0800 C 35 = 10:35:00 336786 Zlesák Matyáš CHT 0601 C 37 = 10:37:00 7201752 Štěňha David EKP 0701 C 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 2083401 Bárta Viktor ZVO 0601 C 43 = 10:43:00 8645 Šubrt Jáchym DKP 0800 C 45 = 10:45:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 2042522 Jiras Antonín DOR 0701 C 49 = 10:49:00 2099508 Střelba Antonín PGP 0605 C 51 = 10:51:00 ? Voříšek Filip VSP 0608 C 53 = 10:53:00 224868 Besta Radek 11C 0800 C 55 = 10:55:00 neregistro 51649 Horák Martin VSP 0601 C 57 = 10:57:00 2087643 Ledinský Matěj DKP 0602 C 59 = 10:59:00 416121 Městka Václav VSP 0600 C 61 = 11:01:00

Kategorie H10L

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    65 m,  9 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 71 = 11:11:00 2085579 Kuchař Pavel RIC 0604 C 73 = 11:13:00 ......................... VAK C 75 = 11:15:00 4100 Habán Eduard VLI 0800 C 77 = 11:17:00 2073695 Tolar Ondřej RIC 0701 C 79 = 11:19:00 2058490 Folprecht Lukáš VSP 0802 C 81 = 11:21:00 ......................... VAK C 83 = 11:23:00 2044899 Kučera Teodor DOR 0800 C 85 = 11:25:00 2058492 Hroněk Štěpán VSP 0700 C 87 = 11:27:00 ......................... VAK C 89 = 11:29:00 2050495 Matys Ondřej DOR 0803 C 91 = 11:31:00 neregistro 888612 Elleder David DKP 0605 C 93 = 11:33:00 ......................... VAK C 95 = 11:35:00 2032189 Kučera Jakub VSP 0900 C 97 = 11:37:00 4214 Habán Oliver VLI 0600 C 99 = 11:39:00 2067940 Jedlička Aleš VSP 0800 C 101 = 11:41:00 2087655 Hladký Radovan KOR 0900 C 103 = 11:43:00 ......................... VAK C 105 = 11:45:00 51421 Bláha Šimon SJP 0700 C 107 = 11:47:00 ......................... VAK C 109 = 11:49:00 336746 Štok Honzík DKP 0900 C 111 = 11:51:00 52283 Gajda Petr VSP 0903 C 113 = 11:53:00 434814 Vodrážka Štěpán VPM 0802 C 115 = 11:55:00 2060250 Pohl Lukáš TAP 0703 C 117 = 11:57:00 2060299 Hladký Matěj KOR 0700 C 119 = 11:59:00 2084940 Bažata Alberto KAM 0702 C 121 = 12:01:00 ......................... VAK C 123 = 12:03:00 2085630 Oujeský Dan ADA 0701 C 125 = 12:05:00 ......................... VAK C 127 = 12:07:00 ? Hofhanzl Antonín RUZ 0902 C 129 = 12:09:00 ......................... VAK C 131 = 12:11:00

Kategorie H12C

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    45 m, 11 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ? Podzemský Lukáš KAM 0407 C 2 = 10:02:00 2045305 Dudla Teodor DOR 0401 C 4 = 10:04:00 7941 Jíra Filip ROZ 0500 C 6 = 10:06:00 232356 Svoboda Antonín VPM 0601 C 8 = 10:08:00 2082911 Stehlík Šimon LPM 0501 C 10 = 10:10:00 443105 Bláha Matyáš SJP 0500 C 12 = 10:12:00 2042521 Jiras Jenda DOR 0505 C 14 = 10:14:00 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 16 = 10:16:00 2085589 Oujeský Lukáš ADA 0504 C 18 = 10:18:00 2099497 Milota Jakub KAM 0503 C 20 = 10:20:00 2042548 Snížek Ondřej DOR 0406 C 22 = 10:22:00 232335 Jelínek Filip RUZ 0500 B 24 = 10:24:00 361999 Orany Vojtěch SJI 0401 B 26 = 10:26:00 2049579 Bednařík Vilém VLI 0509 C 28 = 10:28:00 2045308 Janda Jakub DOR 0403 B 30 = 10:30:00 886289 Šubrt Vojtěch DKP 0502 C 32 = 10:32:00 2070815 Haas Filip LPU 0401 B 34 = 10:34:00 428214 Blaha Jiří EKP 0401 C 36 = 10:36:00 2075622 Jedlička Jakub KAM 0404 B 38 = 10:38:00 2092373 Cícha Václav TTR 0401 C 40 = 10:40:00 8112 Pavlík Matěj LIT 0401 C 42 = 10:42:00 52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 44 = 10:44:00 2042541 Snížek Martin DOR 0405 B 46 = 10:46:00 9200730 Baldrian Tomáš VSP 0405 C 48 = 10:48:00 2061841 Vítek Matěj SJI 0500 C 50 = 10:50:00 2080905 Šustr Ondřej KSH 0501 C 52 = 10:52:00 2075608 Blaha Michal EKP 0402 C 54 = 10:54:00 443072 Bláha Vojtěch SJP 0501 C 56 = 10:56:00 232337 Sobota Ondřej VPM 0502 C 58 = 10:58:00 2035710 Nemšovský Filip VSP 0500 C 60 = 11:00:00 2025216 Žalud Jan VTA 0401 C 62 = 11:02:00 2084972 Bartaloš Matyáš PGP 0503 C 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 66 = 11:06:00 2042516 Hasman Jakub VPM 0501 C 68 = 11:08:00 ......................... VAK C 70 = 11:10:00 2044888 Nový Jáchym DOR 0502 C 72 = 11:12:00 446449 Reichl Martin MKP 0400 C 74 = 11:14:00 2069070 Tolar Hynek RIC 0505 C 76 = 11:16:00 ? Kándl Matěj DCE 0500 C 78 = 11:18:00 2051483 Marhold Václav ZVO 0501 C 80 = 11:20:00 436432 Pelc Matyáš CST 0401 C 82 = 11:22:00 51771 Prášil Tomáš TTR 0501 C 84 = 11:24:00 9693 Novák Stanislav NPA 0404 B 86 = 11:26:00 446429 Kužel Jan FSP 0400 C 88 = 11:28:00 2069053 Holeček Štěpán RIC 0401 B 90 = 11:30:00 2021829 Štrait Vilém VSP 0701 C 92 = 11:32:00 303910 Vondra Tomáš FSP 0500 C 94 = 11:34:00 2079506 Vrtiška Jakub ZVO 0503 C 96 = 11:36:00 7204994 Petrilák Matouš Nathaniel 9EC 0400 C 98 = 11:38:00 neregistro 2086452 Janský Jan DKP 0507 C 100 = 11:40:00 2069064 Hudos Václav RIC 0503 C 102 = 11:42:00 443090 Janas Adam PGP 0404 C 104 = 11:44:00

Kategorie H14B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    70 m, 14 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887628 Svoboda Vojtěch VPM 0207 C 10 = 10:10:00 2031371 Šrámek Jaromír RIC 0303 B 12 = 10:12:00 682685 Hnízdil Matěj KAS 0301 C 14 = 10:14:00 888625 Šubrt Matěj DKP 0205 B 16 = 10:16:00 1398971 Vitebský Lukáš TJN 0302 B 18 = 10:18:00 2080913 Melišík Martin TAP 0200 B 20 = 10:20:00 2027224 Dejnožka Vojtěch TJN 0300 B 22 = 10:22:00 2060398 Šauli Filip VPM 0301 A 24 = 10:24:00 9201061 Gajda Martin KAM 0405 B 26 = 10:26:00 2044883 Kroc Kryštof DOR 0201 C 28 = 10:28:00 7875 Hejduk Zdeněk BSO 0201 B 30 = 10:30:00 2027201 Šípek Stanislav SRK 0304 B 32 = 10:32:00 7020417 Víteček Jáchym DKP 0204 C 34 = 10:34:00 2056295 Tuma Matěj SJC 0202 A 36 = 10:36:00 2075696 Tůma Šimon TAP 0400 B 38 = 10:38:00 2075644 Macek Ondřej LPU 0209 B 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 42 = 10:42:00 2073716 Bolehovský Daniel EKP 0508 B 44 = 10:44:00 2017678 Štregl Matyáš VRL 0301 B 46 = 10:46:00 446427 Renda Michal KAM 0207 B 48 = 10:48:00 51770 Venhoda Matěj SJI 0301 B 50 = 10:50:00 7205032 Mareček Šimon OSN 0201 A 52 = 10:52:00 2086453 Trunečka Marek DKP 0306 C 54 = 10:54:00 7204987 Link Lukáš STH 0205 B 56 = 10:56:00 443069 Chaloupka Viktor KAM 0301 B 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00 2023809 Marhold Přemysl ZVO 0301 C 62 = 11:02:00 2049527 Rak Tomáš SHK 0400 B 64 = 11:04:00 2045306 Dudla Maxmilián DOR 0200 B 66 = 11:06:00 434600 Horák Pavel VSP 0301 C 68 = 11:08:00 2044898 Kučera Jáchym DOR 0301 B 70 = 11:10:00 436446 Hankovec Hugo KAM 0201 B 72 = 11:12:00 2073745 Kodytek Adam SHK 0402 C 74 = 11:14:00 436963 Kovářík Tomáš KAM 0300 B 76 = 11:16:00 ......................... VAK C 78 = 11:18:00 7204986 Kohoutek Oldřich BSO 0301 B 80 = 11:20:00 2073723 Černík Adam SHK 0404 B 82 = 11:22:00 2050496 Hejsek Filip KAM 0204 B 84 = 11:24:00 1400421 Dohnálek Tomáš SHK 0403 B 86 = 11:26:00 2042505 Hasman Marek VPM 0201 A 88 = 11:28:00 ? Lenghart Ondřej NNN 0300 C 90 = 11:30:00 neregistro 2058508 Cvrček Adam DOR 0204 C 92 = 11:32:00 49887 Jelínek Kryštof RUZ 0301 B 94 = 11:34:00 601169 Bolehovský Michal EKP 0200 B 96 = 11:36:00 9005143 Štěrba Marek SKV 0401 B 98 = 11:38:00 2090836 Šimša Martin PGP 0309 A 100 = 11:40:00 2032387 Rusin Vojtěch BRU 0301 B 102 = 11:42:00 2025353 Rücker Jan HOR 0201 A 104 = 11:44:00 7200595 Waněk Hubert LPU 0309 B 106 = 11:46:00 2060249 Janas Petr PGP 0200 B 108 = 11:48:00 443062 Hojný Jáchym SJH 0301 B 110 = 11:50:00 301438 Milota Břetislav MLA 0300 C 112 = 11:52:00 7200907 Pipek Ondřej LPU 0203 B 114 = 11:54:00 347913 Kovář Ondřej VPM 0200 B 116 = 11:56:00 2049567 Tokár Radim NEJ 0300 B 118 = 11:58:00 2091541 Flegl Martin SRK 0300 B 120 = 12:00:00 2080906 Šustr Antonín KSH 0201 B 122 = 12:02:00 9496 Zemánek Mikuláš SRK 0201 B 124 = 12:04:00 7260011 Kožina Štěpán PGP 0300 B 126 = 12:06:00 0.02340 887638 Lejbl Jakub LBE 0200 B 128 = 12:08:00 995899 Albrecht Adam KAM 0203 C 130 = 12:10:00 446345 Malačka Milan DKP 0210 B 132 = 12:12:00 2070826 Šabata Radek SRK 0202 B 134 = 12:14:00 682336 Chaloupský Jakub PHK 0302 B 136 = 12:16:00 9651 Fencl Jáchym LPU 0301 B 138 = 12:18:00 2025209 Lukeš Prokop VTA 0201 B 140 = 12:20:00 9828 Tichý Lubomír SHK 0303 B 142 = 12:22:00 8687 Lill Petr BSO 0203 B 144 = 12:24:00 2800602 Socha Ondřej BOR 0302 B 146 = 12:26:00 2032132 Bradáč David LLI 0203 B 148 = 12:28:00 7201763 Štefan Vít STH 0202 B 150 = 12:30:00 4360 Janoušek Slávek BOR 0400 B 152 = 12:32:00 981832 Švarc Antonín DKP 0203 B 154 = 12:34:00 2049513 Mrskoč Marek LPU 0205 B 156 = 12:36:00 2078478 Mayer Šimon KSH 0202 C 158 = 12:38:00 2053519 Synek Petr DOK 0200 B 160 = 12:40:00 2073749 Vlastník Matouš JIL 0201 B 162 = 12:42:00 425596 Škvor Adam KAM 0202 B 164 = 12:44:00 436433 Nechanický Jan OSN 0200 A 166 = 12:46:00 2027207 Tkáč Matěj TJN 0401 B 168 = 12:48:00

Kategorie H16B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    75 m, 14 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336757 Kučera Jan PHK 0100 B 67 = 11:07:00 2069066 Pecháček Vít RIC 0101 C 69 = 11:09:00 2061788 Záboj Petr SJI 0101 B 71 = 11:11:00 2052352 Poláček Tomáš PZR 0102 B 73 = 11:13:00 0.03430 7300181 Tichý Radomír SHK 0000 B 75 = 11:15:00 0.09470 2069092 Nagy Josef TJN 0006 B 77 = 11:17:00 0.05400 7207030 Porkert Jan SHK 0100 B 79 = 11:19:00 0.00960 2096220 Newiak Nick NEJ 0101 B 81 = 11:21:00 981814 Longin Jan TAP 0103 B 83 = 11:23:00 336743 Valášek Václav KAM 0100 B 85 = 11:25:00 7201203 Měšťan Ondřej TAP 0100 B 87 = 11:27:00 416159 Tachezy Jan DOR 0102 B 89 = 11:29:00 2053518 Synek Antonín DOK 0001 B 91 = 11:31:00 0.05610 2088201 Fábera David SHK 0305 B 93 = 11:33:00 416215 Nešpor Jan TTR 0101 B 95 = 11:35:00 2032105 Bradáč Jakub LLI 0002 B 97 = 11:37:00 0.05610 2800297 Postolka Jonáš DKL 0100 C 99 = 11:39:00 434587 Konvalinka Jindřich LPU 0004 B 101 = 11:41:00 2035716 Ježek Jakub JIL 0104 B 103 = 11:43:00 0.06950 ......................... VAK C 105 = 11:45:00 2057579 Hašek Patrik LTU 0000 C 107 = 11:47:00 0.00130 436431 Bek Jiří CHA 0103 B 109 = 11:49:00 0.04730 ......................... VAK C 111 = 11:51:00 2053550 Blaha Petr KAM 0104 B 113 = 11:53:00 1398985 Budský Ondřej TJN 0105 B 115 = 11:55:00 0.04840 303925 Mühlbach Aleš STH 0104 B 117 = 11:57:00 2051522 Koditek Jonáš KUO 0101 B 119 = 11:59:00 0.03320 218797 Víšek Martin KAM 0102 B 121 = 12:01:00 7895 Solomko Adam BSO 0002 B 123 = 12:03:00 1407428 Bartoň Michal KAM 0107 B 125 = 12:05:00 ......................... VAK C 127 = 12:07:00 51179 Langr Jan SHK 0101 B 129 = 12:09:00 2086454 Tesařík Jáchym DKP 0106 C 131 = 12:11:00 2059764 Galbavý Matěj CHA 0000 B 133 = 12:13:00 0.25280 682699 Melichna Matěj DKL 0102 B 135 = 12:15:00 2053509 Šmol David DOK 0100 B 137 = 12:17:00 2025357 Šmaus Antonín TJN 0001 B 139 = 12:19:00 2800321 Cícha Matěj TTR 0102 B 141 = 12:21:00 2032159 Růta Matyáš TJN 0102 C 143 = 12:23:00 7200331 Bílý Jakub LTP 0104 B 145 = 12:25:00 0.03790 7206528 Dostál Jakub VRL 0104 C 147 = 12:27:00 301512 Černý Jan MAS 0100 B 149 = 12:29:00 218851 Forst Antonín MFP 0101 B 151 = 12:31:00

Kategorie H18B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    55 m, 14 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
888618 Karatsiolis Kryštof TUR 9901 A 92 = 11:32:00 0.09280 7207353 Sladkovský Jaromír TAP 9902 B 94 = 11:34:00 2027217 Novák Filip TJN 9801 B 96 = 11:36:00 0.15680 888614 Borovička Tomáš FSP 9801 B 98 = 11:38:00 51138 Čermák Jiří CTB 9903 B 100 = 11:40:00 0.00540 2027247 Michek David TJN 9802 B 102 = 11:42:00 0.13600 2067347 Zieba Jakub NEJ 9800 B 104 = 11:44:00 0.03470 2027208 Janeček Mirek TJN 9804 B 106 = 11:46:00 0.34020 2049592 Bek Ondřej CHA 9904 B 108 = 11:48:00 0.06880 51111 Vydra Martin STH 9902 B 110 = 11:50:00 0.03890 888621 Postolka Jáchym DKL 9900 B 112 = 11:52:00 7202855 Novák Aleš PGP 9808 B 114 = 11:54:00 0.13960 7207350 Vítek Karel DKL 9901 B 116 = 11:56:00 2045301 Bambousek Jan DOR 9800 C 118 = 11:58:00 219260 Foltýn Tomáš SJI 9801 B 120 = 12:00:00 ......................... VAK C 122 = 12:02:00 2060206 Doležal Vít SJC 9802 B 124 = 12:04:00 0.04570 2075657 Kučera Kryšpín PHK 9900 B 126 = 12:06:00 9201323 Ransdorf Jakub TAP 9805 B 128 = 12:08:00 0.10940 7205022 Košek Jan LLI 9801 C 130 = 12:10:00 9101673 Varga Ondřej KNC 9900 B 132 = 12:12:00 2035717 Hrouda Matěj JIL 9804 B 134 = 12:14:00 0.04310 2017682 Locker Tomáš SRK 9802 B 136 = 12:16:00 0.02130 7201194 Hasal Martin PGP 9804 B 138 = 12:18:00 2025379 Žák Jan LPU 9802 B 140 = 12:20:00 0.12430 2060257 Vlastník Šimon JIL 9904 B 142 = 12:22:00 0.03710 ......................... VAK C 144 = 12:24:00 9110998 Vandas Daniel PHK 9805 A 146 = 12:26:00 0.15330 ......................... VAK C 148 = 12:28:00 331426 Kalenský Aleš STH 9801 C 150 = 12:30:00 0.02840 7201809 Thoř Tomáš TUR 9904 A 152 = 12:32:00 0.10900 339559 Sabol Josef CTB 9902 B 154 = 12:34:00 9005139 Jíra Tomáš KAM 9802 A 156 = 12:36:00 0.53850 1413712 Žanda Jan CTB 9901 B 158 = 12:38:00 0.02510 2086455 Ridzoň Daniel DKP 9907 C 160 = 12:40:00

Kategorie H20B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    75 m, 15 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2067320 Šmaus Jan TJN 9700 A 2 = 10:02:00 0.27070 9814 Pokorný David SRK 9701 B 4 = 10:04:00 0.33320 2053542 Zlámal David SJC 9603 B 6 = 10:06:00 0.66660 2085616 Hrdinka Daniel VRL 9701 C 8 = 10:08:00 0.11180 2080959 Werner Michal PGP 9705 A 10 = 10:10:00 0.07840 2075669 Buk Michal ROU 9601 B 12 = 10:12:00 0.57260 442860 Janáč Vašek TAP 9602 B 14 = 10:14:00 0.18840 2032158 Koucký Martin EKP 9700 C 16 = 10:16:00 0.06130 ......................... VAK C 18 = 10:18:00

Kategorie H21B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení   110 m, 21 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8800 Hanák Jan SLA 8002 C 25 = 10:25:00 0.67860 2017676 Štregl Petr VRL 7303 C 27 = 10:27:00 0.63020 500850 Dlabaja Tomáš TUR 8303 E 29 = 10:29:00 0.92860 7201206 Kalina Miroslav EKP 8211 C 31 = 10:31:00 0.64330 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 33 = 10:33:00 0.73980 7207016 Prášil Ondřej SJC 8401 C 35 = 10:35:00 0.60200 51726 Zakouřil Tomáš TUV 7500 C 37 = 10:37:00 0.61170 2080999 Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 39 = 10:39:00 0.60600 7003026 Hladký Viktor VAM 8201 C 41 = 10:41:00 0.61770 2045235 Stehlík Petr LPM 7903 C 43 = 10:43:00 0.70820 7200592 Bašus Petr SCP 7400 C 45 = 10:45:00 0.74020 682686 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 47 = 10:47:00 0.75990 9998737 Hošek Radim DOB 8737 C 49 = 10:49:00 0.71320 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 E 51 = 10:51:00 0.90360 886265 Procházka Jan PGP 8206 C 53 = 10:53:00 0.83600 2051509 Rusý Tomáš KAM 9301 C 55 = 10:55:00 0.79140 886290 Kafka Miloš LPU 8608 C 57 = 10:57:00 0.72200 897349 Blahuta Marek MFP 7301 C 59 = 10:59:00 0.60830 ......................... VAK C 61 = 11:01:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 63 = 11:03:00 0.66470 2019240 Hájek Adam KAM 9202 C 65 = 11:05:00 0.68060 995860 Bouchal Jiří VPM 8449 R 67 = 11:07:00 0.83080 500580 Prášil Marek SJI 7313 R 69 = 11:09:00 0.89690 7203469 Justa Pavel PHK 8701 C 71 = 11:11:00 0.59450 7092626 Luštický Martin TUR 8700 R 73 = 11:13:00 0.88960 2078469 Černý Martin JIL 8703 C 75 = 11:15:00 0.63190 53583 Pražák Jiří ZBP 7800 C 77 = 11:17:00 0.68040 1700077 Klaška Pavel DKP 9301 C 79 = 11:19:00 0.66920 7203457 Vávra Jaroslav LPU 7308 C 81 = 11:21:00 0.61670 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 R 83 = 11:23:00 0.78880 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 85 = 11:25:00 0.62560 887626 Kolovský František LPM 9202 R 87 = 11:27:00 0.89160 9199 Remeš Petr SHK 9403 C 89 = 11:29:00 0.61560 981811 Hanč Petr VRL 8001 C 91 = 11:31:00 0.62880 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 93 = 11:33:00 0.70600 887928 Deml Tomáš LPU 9502 C 95 = 11:35:00 0.70930 1969696 Kobr Tomáš VLI 8901 C 97 = 11:37:00 0.75820 9294 Haas Karel LPU 7304 C 99 = 11:39:00 0.62090 7201200 Janas Petr PGP 7106 C 101 = 11:41:00 0.67640 7003001 Kořínek Tomáš BOR 9007 C 103 = 11:43:00 0.86340 515444 Navrátil Boris AOP 9202 C 105 = 11:45:00 0.86450 1840303 Váňa Martin TUR 8401 C 107 = 11:47:00 0.79970 515038 Sysel Ondřej PGP 8302 C 109 = 11:49:00 0.68490 7654324 Švihovský Jaromír SJC 8005 C 111 = 11:51:00 0.72670 7201192 Valeš Jiří LPM 9502 R 113 = 11:53:00 0.85930 52161 Krejsa Martin CHT 9001 C 115 = 11:55:00 0.67640 ......................... VAK C 117 = 11:57:00 2067264 Pidrman Milan EKP 8310 C 119 = 11:59:00 0.71630 436949 Červinka Jan OKP 8901 C 121 = 12:01:00 0.75700 4298 Kazda Jiří SJC 8006 C 123 = 12:03:00 0.74640 ......................... VAK C 125 = 12:05:00 887924 Novák Daniel DOK 8700 C 127 = 12:07:00 0.73900 7778511 Makovský Jakub TAP 8511 C 129 = 12:09:00 0.83150 2025343 Pátek Michal CHC 8603 C 131 = 12:11:00 0.72780 301273 Jirků Roman SJI 8309 C 133 = 12:13:00 0.65700 7201807 Kopáček Jan CHT 8510 C 135 = 12:15:00 0.74350 8200 Čechlovský Jan CHA 9300 C 137 = 12:17:00 0.72440 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 139 = 12:19:00 0.79010 7260014 Novák Pavel CTB 7001 C 141 = 12:21:00 0.72160 523000 Pašek František KAM 7600 C 143 = 12:23:00 0.74940 2042527 Kamaryt Tomáš VPM 8807 C 145 = 12:25:00 0.79320 207825 Pova Ondřej KRL 9304 C 147 = 12:27:00 0.66840 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 R 149 = 12:29:00 0.75960 887154 Matějů Michal VLI 7702 C 151 = 12:31:00 0.83450 7779702 Vlášek Jakub TAP 9702 A 153 = 12:33:00 0.66700 2049551 Grundman Vojtěch CHC 8801 C 155 = 12:35:00 0.76150 232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 157 = 12:37:00 0.79610 7003002 Zikmund Zdeněk NPA 6705 C 159 = 12:39:00 0.67350 888608 Janata Martin DKP 8306 R 161 = 12:41:00 0.89510 232267 Kapal Tomáš KAM 9402 C 163 = 12:43:00 0.66380 2044896 Arnošt Kamil DOR 7301 C 165 = 12:45:00 0.67020 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 167 = 12:47:00 0.75240 995796 Vodrážka Ondřej VPM 7702 C 169 = 12:49:00 0.68580

Kategorie H21C

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení    80 m, 18 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410774 Kučera Tomáš STH 9402 C 0 = 10:00:00 0.49510 8516 Klusáček Radim BOR 7710 C 2 = 10:02:00 0.27010 207824 Zelinka Jan LPU 9405 C 4 = 10:04:00 0.41240 500289 Přeček Zdeněk SCP 5200 C 6 = 10:06:00 0.28650 7205000 Černý Ondřej EKP 8511 C 8 = 10:08:00 0.20110 8972 Cupák Jiří VRL 7201 C 10 = 10:10:00 0.33950 995885 Heřman Daniel KRE 7100 C 12 = 10:12:00 888643 Seidl Miroslav EKP 7402 C 14 = 10:14:00 0.52420 52024 Jalový Vlastimil RBK 8604 C 16 = 10:16:00 0.56460 1400437 Tesař Jan SCP 8501 C 18 = 10:18:00 0.03400 8914 Nitsch Karel FSP 7611 C 20 = 10:20:00 0.49320 1398686 Jedlička Lukáš SHK 8100 C 22 = 10:22:00 0.04970 682380 Horčička Petr UOL 7007 C 24 = 10:24:00 0.04850 9700729 Blaha Ondřej EKP 7002 C 26 = 10:26:00 0.50440 ? Žídek Karel TUR 8207 C 28 = 10:28:00 232124 Neumann Petr 6YC 8700 C 30 = 10:30:00 neregistro 7003036 Štěňha Martin EKP 7608 C 32 = 10:32:00 0.37770 7260018 Kautský Jiří 9BC 8200 C 34 = 10:34:00 neregistro ......................... VAK C 36 = 10:36:00 7202899 Khel Richard SCP 7500 C 38 = 10:38:00 0.49530 46028 Lenkei Ákos 46H 8200 C 40 = 10:40:00 7204495 Lukavec Petr SMR 7800 C 42 = 10:42:00 0.22360 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 44 = 10:44:00 0.28630 682367 Kubec Pavel STB 6601 C 46 = 10:46:00 0.26110 9102087 Posselt Martin TJN 9501 C 48 = 10:48:00 0.36830 51870 Vojtík Petr DKP 7203 C 50 = 10:50:00 49362 Charvát Jiří STH 9204 C 52 = 10:52:00 0.06160 1006283 Hora Vojtěch PGP 8301 C 54 = 10:54:00 0.54890 995800 Vaněk Petr ZBP 7302 C 56 = 10:56:00 0.36550 53141 Hledík Jakub CHT 9501 C 58 = 10:58:00 0.39010 8627111 Kolaja Jan VLI 8100 C 60 = 11:00:00 0.43850 7031575 Fujáček Jan SCP 7506 C 62 = 11:02:00 0.13660 303945 Besta Lukáš KNC 8101 C 64 = 11:04:00 0.46440 7300183 Štembera Jan TJN 7513 C 66 = 11:06:00 0.07050 682700 Hopanyuk Anatoliy DKP 7900 C 68 = 11:08:00 0.31010 1418761 Kučerka Jan LIT 8002 C 70 = 11:10:00 0.35180 1403434 Šimek Tomáš FSP 6304 C 72 = 11:12:00 0.07760 428719 Heřman Ondřej KRE 9510 C 74 = 11:14:00 neregistro 2032383 Rusin Jan BRU 7601 C 76 = 11:16:00 51682 Tichovský Martin PGP 6100 C 78 = 11:18:00 0.16600 8124 Pavlík Libor LIT 7605 C 80 = 11:20:00 0.46910 515418 Matyšek Bronislav PLU 7823 C 82 = 11:22:00 0.14950 53502 Smolka Ondřej TJP 9401 C 84 = 11:24:00 0.30430 886295 Tichý Tomáš SJH 9201 C 86 = 11:26:00 0.50890 442844 Valach Marek TAP 9703 C 88 = 11:28:00 0.17710 1602626 Veselý Ondřej PHK 8505 C 90 = 11:30:00 0.44820 442853 Lohr Ivo SCP 6801 C 92 = 11:32:00 0.39600 2084951 Bartaloš Tomáš PGP 8010 C 94 = 11:34:00 0.32590 232957 Hrouda Martin FSP 7612 C 96 = 11:36:00 0.57710 7111117 Fišer Jiří SLP 8503 C 98 = 11:38:00 0.59240 301170 Martínek Robert VPM 7700 C 100 = 11:40:00 0.43880 52898 Šedivý Ondřej KNC 9103 C 102 = 11:42:00 0.15010 515484 Vébr Jiří KTA 6901 C 104 = 11:44:00 0.43100 7203456 Souček Tomáš SHK 8200 C 106 = 11:46:00 0.49450 9122436 Lžíčař Martin DOB 8803 C 108 = 11:48:00 0.31310 9091 Černý Vojtěch JIL 9006 C 110 = 11:50:00 0.51100 303935 Červinka Jaroslav OKP 9000 C 112 = 11:52:00 0.24850 7201826 Oľhava Rastislav ASU 8949 C 114 = 11:54:00 0.19910 7207362 Kos Tomáš LPU 9303 C 116 = 11:56:00 0.48030 7922111 Mrázek Jiří DKP 7911 C 118 = 11:58:00 0.41640 51807 Vlach Martin PGP 8605 C 120 = 12:00:00 0.48780 1207404 Nývlt Petr DKP 8004 C 122 = 12:02:00 0.36520 434828 Šafařík Ivo CST 7401 C 124 = 12:04:00 0.47970 2049553 Voleský Leoš KAM 7900 C 126 = 12:06:00 9101103 Oujeský Tomáš ADA 7433 C 128 = 12:08:00 0.39640 ......................... VAK C 130 = 12:10:00 51151 Šilhavý Jakub LPM 8500 C 132 = 12:12:00 0.55170 ......................... VAK C 134 = 12:14:00 2051487 Šimík Daniel ROZ 6900 C 136 = 12:16:00 0.15550 53226 Habán Ivo VLI 7707 C 138 = 12:18:00 0.58760 682092 Eiselt Jan LTP 8801 C 140 = 12:20:00 0.46990 2042532 Borák Michal EKP 8304 C 142 = 12:22:00 0.24370 8044 Teringl Radek VCB 6502 C 144 = 12:24:00 0.15880 2075601 Zitka Adam LPU 8402 C 146 = 12:26:00 0.43840 7003032 Hyka Jan TUR 9002 C 148 = 12:28:00 0.24630 51587 Janeček Jura EKP 6701 C 150 = 12:30:00 0.20590 2092409 Vondra Jiří FSP 7600 C 152 = 12:32:00 0.56410 2031357 Mikan Albert EKP 8606 C 154 = 12:34:00 0.37760 52220 Beran Pavel TZL 7920 C 156 = 12:36:00 0.25770 7999888 Martan Jiří VLI 7300 C 158 = 12:38:00 0.58060 52279 Semík Luboš KAM 6201 C 160 = 12:40:00 0.59290 2032136 Šákr Vít BOR 9301 C 162 = 12:42:00 0.37080 9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 164 = 12:44:00 0.28970 301168 Filičko Marek LPU 7102 C 166 = 12:46:00 0.51600 52979 Šimon Jakub LBE 8801 C 168 = 12:48:00 0.29920 301360 Korecký Miroslav CHT 7901 C 170 = 12:50:00 0.46990 1406141 Šístek Daniel SCP 7507 C 172 = 12:52:00 0.52550

Kategorie H35B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   120 m, 18 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 10:04:00 51565 Žemla Tomáš KAM 7105 C 6 = 10:06:00 9090 Junek Petr STH 7801 C 8 = 10:08:00 207827 Kurfürst Pavel FSP 7400 C 10 = 10:10:00 0.50480 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 9101117 Slovák Miroslav SHK 7704 C 14 = 10:14:00 7205029 Geisler Michal DKL 7500 C 16 = 10:16:00 2087675 Ledinský Martin DKP 7901 C 18 = 10:18:00 51234 Vančura Martin ASU 8049 C 20 = 10:20:00 0.42270 2061827 Vítek Jaroslav SJI 7201 C 22 = 10:22:00 0.11810 995898 Hankovec Petr KAM 7101 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 7260025 Dubec Pavel SCP 8003 C 28 = 10:28:00 51498 Kovářík Tomáš KAM 6901 C 30 = 10:30:00 51773 Boudný Jan SCP 7417 C 32 = 10:32:00 0.10910 51690 Petříček Martin MKP 8000 C 34 = 10:34:00 9101116 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 36 = 10:36:00 0.30770 2050500 Dudla Michal DOR 7403 C 38 = 10:38:00 0.01360 2075620 Jedlička Adam KAM 7700 C 40 = 10:40:00 515098 Kužel Tomáš FSP 7610 C 42 = 10:42:00 888644 Prošek Michal SJI 7823 C 44 = 10:44:00 0.51030 2069067 Pecháček Libor RIC 7600 C 46 = 10:46:00 7200371 Synek Antonín DOK 7800 C 48 = 10:48:00 0.51400 682629 Milota Jan KAM 7200 C 50 = 10:50:00 0.02190 2025376 Václavek Jan LPU 7816 C 52 = 10:52:00 336717 Chvátil Jiří PHK 7200 C 54 = 10:54:00 515065 Šemelík Petr DKL 6901 C 56 = 10:56:00 1955315 Procházka Antonín DCE 5500 C 58 = 10:58:00 0.04870 2058502 Matys Jan DOR 8001 C 60 = 11:00:00 neregistro 7204999 Skripnik Ondřej FSP 7502 C 62 = 11:02:00 889291 Hartvich Otto OPI 6900 C 64 = 11:04:00 7204489 Šklíba Jan SRK 7501 C 66 = 11:06:00 2800341 Kopecky Martin OPI 7400 C 68 = 11:08:00 887613 Král Aleš MFP 7808 C 70 = 11:10:00 0.44740

Kategorie H40B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   100 m, 16 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2058479 Mokrý Pavel VLI 7501 C 76 = 11:16:00 0.18420 8322 Kvapil Petr TUV 7402 C 78 = 11:18:00 0.06520 7006801 Mokrý Pavel ABM 6801 C 80 = 11:20:00 0.05380 896967 Tomeš Petr SJC 7531 C 82 = 11:22:00 2067243 Balej Jiří KAM 7201 C 84 = 11:24:00 434598 Bradáč Stanislav LLI 7201 C 86 = 11:26:00 0.04490 2045316 Bambousek Martin DOR 7302 C 88 = 11:28:00 420455 Albl Miloslav LME 7600 C 90 = 11:30:00 0.39810 2044897 Kučera Pavel DOR 7101 C 92 = 11:32:00 2053516 Šmol Marcel DOK 7300 C 94 = 11:34:00 0.07540 7090004 Tuma Jaroslav SJC 7305 C 96 = 11:36:00 ? Chramosta Tomáš KAM 7601 C 98 = 11:38:00 2069060 Pelant Michal RIC 7400 C 100 = 11:40:00 889294 Orany Tomáš SJI 7311 C 102 = 11:42:00 0.21660 9056 Folprecht Eduard TUV 7304 C 104 = 11:44:00 2060262 Koten Pavel RIC 7200 C 106 = 11:46:00 2067346 Mareš Alexander NEJ 7300 C 108 = 11:48:00 2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 110 = 11:50:00 2073691 Tolar Jan RIC 7301 C 112 = 11:52:00 253145 Vokurka Jan TJN 7501 C 114 = 11:54:00 0.45800 442870 Pobuda Michal SJH 7403 C 116 = 11:56:00 0.10220 7204488 Bolehovský Pavel EKP 7103 C 118 = 11:58:00 0.23330 9111166 Vandas Luděk VAM 6601 C 120 = 12:00:00 443102 Matoušek Petr EKP 7503 C 122 = 12:02:00 0.30440 7700075 Pachner Pavel CHA 7501 C 124 = 12:04:00 0.03220 ? Hill Richard 21G 7600 C 126 = 12:06:00 515152 Pecka Jan EKP 6800 C 128 = 12:08:00 ......................... VAK C 130 = 12:10:00 8534 Vácha Tomáš BOR 7409 C 132 = 12:12:00 331394 Blažek Petr SJH 7402 C 134 = 12:14:00 7203467 Chrást Tomáš STH 7401 C 136 = 12:16:00 ......................... VAK C 138 = 12:18:00 8255 Zuzánek Zdeněk TJN 5901 C 140 = 12:20:00 7204490 Vlašímský Robert SKV 7201 C 142 = 12:22:00 236022 Foršt Jakub DOR 7501 C 144 = 12:24:00 416319 Fišar Miroslav KRL 7201 C 146 = 12:26:00 232116 Poborský Petr EKP 7500 C 148 = 12:28:00 247339 Glasnák Vladimír MFP 7300 C 150 = 12:30:00 ......................... VAK C 152 = 12:32:00 7007201 Víteček Jan DKP 7201 C 154 = 12:34:00 2092366 Hofhanzl Abrahám RUZ 7300 C 156 = 12:36:00 2050492 Houska Jindřich DOR 7601 C 158 = 12:38:00 7206548 Venhoda Milan SJI 7104 C 160 = 12:40:00 0.68560 2027225 Dejnožka Jiří TJN 7503 C 162 = 12:42:00 0.01170

Kategorie H45B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   105 m, 15 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301152 Řezáč Pavel VLI 6900 C 61 = 11:01:00 0.01570 434809 Bazika Miroslav TJP 6401 C 63 = 11:03:00 887628 Svoboda Radek VPM 6903 C 65 = 11:05:00 51777 Beseda Pavel CHT 6910 C 67 = 11:07:00 8578 Straka Lukáš SLA 7002 C 69 = 11:09:00 ? Hnízdil Jan KAS 7100 C 71 = 11:11:00 0.33330 416184 Mayer Tomáš KSH 6900 C 73 = 11:13:00 53586 Toušek Filip ZBP 7102 C 75 = 11:15:00 0.20100 2045227 Aster Vladimír SLA 6500 C 77 = 11:17:00 9180967 Sanna Roberto DKP 6703 C 79 = 11:19:00 52193 Pšenička Jiří TCB 6301 C 81 = 11:21:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 83 = 11:23:00 0.16590 8524 Beránek Petr BOR 6701 C 85 = 11:25:00 0.11710 2060391 Hasman Jan VPM 6901 C 87 = 11:27:00 0.08620 7201757 Šubrt Antonín DKP 7100 C 89 = 11:29:00 51712 Šimša Jaromír MFP 7100 C 91 = 11:31:00 0.39490 995835 Hašek Ondřej VPM 6902 C 93 = 11:33:00 8675 Šustr Pavel KSH 7001 C 95 = 11:35:00 ......................... VAK C 97 = 11:37:00 301374 Dobeš Václav KPY 5701 C 99 = 11:39:00 443079 Kalousek Jiří DKP 6901 C 101 = 11:41:00 7260028 Žanda Jan CTB 6701 C 103 = 11:43:00 ......................... VAK C 105 = 11:45:00 2088707 Renda Miroslav KAM 7106 C 107 = 11:47:00 887609 Lejbl Ladislav LBE 6900 C 109 = 11:49:00 682631 Eichler Petr KAS 6900 C 111 = 11:51:00 51991 Mareček Petr OSN 6900 C 113 = 11:53:00 0.04780 232256 Posselt Martin TJN 6802 C 115 = 11:55:00 1400420 Kubec Martin DOB 7002 C 117 = 11:57:00 682077 Liška Jindřich KPY 6700 C 119 = 11:59:00 2060259 Vlastník Zdeněk JIL 6901 C 121 = 12:01:00 1407424 Bláha Jan SJP 6800 C 123 = 12:03:00 2060396 Kroupa Štěpán VPM 6904 C 125 = 12:05:00 2031359 Valla Zdeněk ZVO 6501 C 127 = 12:07:00 682359 Chaloupský David PHK 7103 C 129 = 12:09:00 416282 Lazák Jan LTU 6900 C 131 = 12:11:00 9230 Fencl Petr LPU 6901 C 133 = 12:13:00 899153 Kovář Boris LTP 6710 C 135 = 12:15:00 301709 Šoupa Karel LPM 6900 C 137 = 12:17:00 2017669 Kohout Josef SHK 6902 C 139 = 12:19:00 9395 Háp Pavel PHK 7101 C 141 = 12:21:00 682118 Krausz Milan FSP 6700 C 143 = 12:23:00 0.15790 2017671 Faltejsek Pavel PHK 7003 C 145 = 12:25:00 0.02450 436961 Fürst Aleš LLI 6801 C 147 = 12:27:00 0.06110 2800292 Háněl Jaromír ZVO 6801 C 149 = 12:29:00 0.00770 ......................... VAK C 151 = 12:31:00 2035144 Šrámek Petr RIC 6905 C 153 = 12:33:00 886260 Staněk Rostislav VPM 6801 C 155 = 12:35:00 2031360 Kraml Martin ZVO 7102 C 157 = 12:37:00 1396842 Žáček Martin FSP 6803 C 159 = 12:39:00 0.21850 682114 Bruner Luboš LTP 6501 C 161 = 12:41:00 219243 Vacek Milan SJI 6901 C 163 = 12:43:00 9531 Langr Jan SHK 6701 C 165 = 12:45:00 515069 Princ David TCB 6901 C 167 = 12:47:00 51279 Bílý Petr LTP 6805 C 169 = 12:49:00 2027924 Pelc Václav CST 6702 C 171 = 12:51:00 0.55240

Kategorie H50B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    75 m, 15 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
995804 Ročejdl Marek KAM 6400 C 86 = 11:26:00 253352 Valach Petr LPU 6505 C 88 = 11:28:00 8270 Šmaus Ivan TJN 6249 C 90 = 11:30:00 0.02960 8513 Karvánek Petr BOR 6600 C 92 = 11:32:00 ......................... VAK C 94 = 11:34:00 51680 Novák Libor OKP 6504 C 96 = 11:36:00 0.13230 7150219 Lederer Pavel DOK 6600 C 98 = 11:38:00 0.02690 1550616 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 100 = 11:40:00 0.14880 515007 Hájek Tomáš ZVO 6401 C 102 = 11:42:00 51631 Přibík Jan PGP 6301 C 104 = 11:44:00 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 106 = 11:46:00 303939 Forst Libor MFP 6301 C 108 = 11:48:00 0.15900 232428 Hlubuček Tomáš KAM 6603 C 110 = 11:50:00 8650 Klaška Pavel DKP 6500 C 112 = 11:52:00 0.11330 9369 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 114 = 11:54:00 8669 Cincibus Pavel FSP 6605 C 116 = 11:56:00 51701 Reichl Michal MKP 6402 C 118 = 11:58:00 7630319 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 120 = 12:00:00 0.10000 416156 Mack Tomáš KAM 6601 C 122 = 12:02:00 ......................... VAK C 124 = 12:04:00 2020717 Šimek Miroslav LME 6300 C 126 = 12:06:00 416842 Schindler Jiří TJN 6301 C 128 = 12:08:00 2035738 Koucký Roman EKP 6301 C 130 = 12:10:00 0.60090 2017687 Žucha Jiří TJN 6603 C 132 = 12:12:00 ......................... VAK C 134 = 12:14:00 2085654 Bendák Petr LTU 6500 C 136 = 12:16:00 8185 Vydra Ivan CHA 6600 C 138 = 12:18:00 0.03650 51679 Novák Ivo OKP 6200 C 140 = 12:20:00 0.54890 886258 Hradecký Jaroslav DOK 6300 C 142 = 12:22:00 0.27640 2800319 Veljačik Pavel SCP 6200 C 144 = 12:24:00 53631 Petráček Aleš SJI 6301 C 146 = 12:26:00

Kategorie H55B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    55 m, 14 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52103 Grivalský Michal PGP 5900 C 8 = 10:08:00 515440 Tihon Jaroslav TAP 6102 C 10 = 10:10:00 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 12 = 10:12:00 8220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 14 = 10:14:00 2042530 Nentvich Lubomír DOR 5800 C 16 = 10:16:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 18 = 10:18:00 7880 Milota Josef MLA 5801 C 20 = 10:20:00 682630 Kavka Jiří SCP 5900 C 22 = 10:22:00 52337 Zeman Jaroslav SJI 5901 C 24 = 10:24:00 682651 Hejtmánek Vladimír TAP 5802 C 26 = 10:26:00 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 28 = 10:28:00 515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 30 = 10:30:00 232041 Pavlů Jaroslav DCE 6100 C 32 = 10:32:00 2080933 Flašar Jan KCK 5701 C 34 = 10:34:00 2075662 Doležal Jan VPM 5701 C 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00 9400 Běhoun Pavel PHK 5701 C 40 = 10:40:00 8249 Kunc Radovan TJN 5549 C 42 = 10:42:00 0.14480 2073741 Pšenička Miloslav TCB 6101 C 44 = 10:44:00 7205033 Kovář Karel LTP 6102 C 46 = 10:46:00 1413715 Hošek Ladislav SCP 6001 C 48 = 10:48:00 301371 Kudrnáč Martin HCE 5901 C 50 = 10:50:00 9228 Vícha Vladimír LPU 5801 C 52 = 10:52:00 0.01840 51571 Vrabec Martin SCP 6100 C 54 = 10:54:00 52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 56 = 10:56:00 9899 Kološ Oldřich LPU 6003 C 58 = 10:58:00 50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 60 = 11:00:00 0.22860 51147 Fanta Miroslav EKP 5800 C 62 = 11:02:00 8260 Novotný Otakar TJN 5604 C 64 = 11:04:00 9402 Dušátko Petr PHK 5702 C 66 = 11:06:00 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 68 = 11:08:00 ......................... VAK C 70 = 11:10:00 53558 Červinka Jaroslav OKP 5803 C 72 = 11:12:00 0.14970 515097 Borovička Milan FSP 6104 C 74 = 11:14:00 0.05680 53514 Kraus Ota TJP 5700 C 76 = 11:16:00 2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 78 = 11:18:00 682361 Ludvík Petr STB 5701 C 80 = 11:20:00 682091 Karel Miloš JIL 6004 C 82 = 11:22:00 ......................... VAK C 84 = 11:24:00

Kategorie H60B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    50 m, 13 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9260 Farář Václav LPU 5201 C 3 = 10:03:00 0.07040 8996 Hanč Pavel VRL 5601 C 5 = 10:05:00 9200530 Junek Petr STH 5501 C 7 = 10:07:00 52255 Jun Drahomír KNC 5501 C 9 = 10:09:00 2042539 Borák Stanislav EKP 5212 C 11 = 10:11:00 51231 Pavlík Milan CHA 5400 C 13 = 10:13:00 51343 Brumek Stanislav DKL 5201 C 15 = 10:15:00 682101 Jahn Pavel SCP 5500 C 17 = 10:17:00 49606 Wald František FSP 5300 C 19 = 10:19:00 7003021 Pilař Karel MAS 5501 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 52111 Hojný Oldřich SCP 5201 C 29 = 10:29:00 416324 Cabrnoch Jiří DKL 5400 C 31 = 10:31:00 2080917 Kaška Rudolf CHA 5500 C 33 = 10:33:00 0.01630 4276 Nechyba Jiri 61C 5300 C 35 = 10:35:00 neregistro 9301 Štěrba Pavel LPU 5408 C 37 = 10:37:00 8627106 Adrián Petr EKP 5600 C 39 = 10:39:00 51105 Knap Jan LPU 5101 C 41 = 10:41:00 682645 Šedivý Jiří EKP 5500 C 43 = 10:43:00 0.47590 52107 Sysel Zdeněk PGP 5200 C 45 = 10:45:00 232177 Fiala Zdeněk TAP 5501 C 47 = 10:47:00 2059741 Kalibán Jaroslav NPA 5101 C 49 = 10:49:00 301633 Klimpl Petr LPU 5401 C 51 = 10:51:00 0.04290 ......................... VAK C 53 = 10:53:00

Kategorie H65B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    60 m, 15 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7741 Matoušek Luboš LJN 4700 C 20 = 10:20:00 9066 Zlesák Zdeněk JIL 4701 C 22 = 10:22:00 1302773 Přinda Oldřich VLI 5101 C 24 = 10:24:00 0.11060 8323 Pospíšil Jiří TUV 4701 C 26 = 10:26:00 361986 Karmazín Petr VLI 4901 C 28 = 10:28:00 0.13190 49645 Fujan Sláva DKL 4800 C 30 = 10:30:00 2080998 Horáček Miroslav VLI 5000 C 32 = 10:32:00 2060215 Novák Karel NPA 5001 C 34 = 10:34:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 36 = 10:36:00 8674 Fiala Miloš KSH 4801 C 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 301187 Pokorný Karel TCB 4701 C 42 = 10:42:00 2096242 Farář Jaroslav VRL 5002 C 44 = 10:44:00 0.02980 51283 Tvrdek Vojtěch TUR 4949 C 46 = 10:46:00 886284 Rančák Josef BOR 5004 C 48 = 10:48:00 8155 Kadavý Zdeněk CHA 4901 C 50 = 10:50:00 2096237 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 52 = 10:52:00 8861 Peterka František TJP 4900 C 54 = 10:54:00 253372 Ježek Ladislav VLI 4900 C 56 = 10:56:00 0.01860 8199 Ševčík Milan CHA 5003 C 58 = 10:58:00 0.01020 51329 Paukert Milan TJP 5000 C 60 = 11:00:00 ......................... VAK C 62 = 11:02:00 8806 Švec Zdeněk SLA 4700 C 64 = 11:04:00 51332 Ryšavý Vít TJP 4700 C 66 = 11:06:00 49885 Procházka Aleš DKP 4700 C 68 = 11:08:00 ......................... VAK C 70 = 11:10:00 1511127 Provazník Jiří TUR 5102 C 72 = 11:12:00 0.13780 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 74 = 11:14:00 51816 Jakubec Jindřich TUR 4801 C 76 = 11:16:00 0.03290 9001 Štregl Tomáš VRL 5001 C 78 = 11:18:00 9777 Rejmont Milan LTU 4801 C 80 = 11:20:00 7206545 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 82 = 11:22:00 7890 Jirásek Jaroslav DCH 4701 C 84 = 11:24:00

Kategorie H70B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    45 m, 13 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 10:14:00 53267 Čadil Jan FSP 4300 C 16 = 10:16:00 51274 Dvořák Jaromír PGP 4601 C 18 = 10:18:00 2031374 Aschermann Michal TEP 4400 C 20 = 10:20:00 52299 Novák Miloš SCP 4600 C 22 = 10:22:00 51621 Novotný Jiří SLP 4601 C 24 = 10:24:00 205614 Novotný František PUL 4200 C 26 = 10:26:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 28 = 10:28:00 53507 Hlavatý Karel SJP 4200 C 30 = 10:30:00 301171 Paul Josef DCE 4401 C 32 = 10:32:00 995838 Matějů Ivan UVP 4600 C 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 51611 Sklenář Jan MLA 4201 C 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 42 = 10:42:00 443103 Šafařík Bedřich CST 4601 C 44 = 10:44:00 8805 Nosál Stanislav LBE 4600 C 46 = 10:46:00 9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 48 = 10:48:00 0.01560 9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 50 = 10:50:00 8689 Schimm Dieter BSO 4401 C 52 = 10:52:00 2084946 Valášek Josef SCP 4501 C 54 = 10:54:00 7882 Fišák Jan MLA 4401 C 56 = 10:56:00 443066 Rakovec Miloš SCP 4500 C 58 = 10:58:00

Kategorie H75B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    45 m, 11 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9422 Novotný Petr PHK 3802 C 16 = 10:16:00 9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 18 = 10:18:00 682666 Attl Vladimír PGP 3800 C 20 = 10:20:00 9005137 Mikulecký Jan PHK 3801 C 22 = 10:22:00 49619 Frey Jaromír NEJ 4100 C 24 = 10:24:00 9823 Rychlý Rudolf MKP 4100 C 26 = 10:26:00 neregistro 4131 Beránek Miroslav BOR 3900 C 28 = 10:28:00

Kategorie H80B

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    30 m,  9 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8797 Bláha Svatopluk SJP 3501 C 55 = 10:55:00 51964 Hanák Milan FSP 3400 C 57 = 10:57:00 8544 Mašek Pavel BOR 3602 C 59 = 10:59:00 49404 Semorád Miloš SCP 3300 C 61 = 11:01:00 51865 Vondra Jaroslav FSP 3300 C 63 = 11:03:00 ......................... VAK C 65 = 11:05:00

Kategorie T1

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    60 m, 13 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 500568 Bednařík Aleš VLI 7309 C 0 = 10:00:00 0.18880 2049576 Bednaříková Daniela VLI 7759 C 0 = 10:00:00 0.16300 2083418 Bártová Pavla ZVO 7152 C 0 = 10:00:00 2090856 Füllsack David DOR 8000 C 0 = 10:00:00 neregistro 2051544 Haková Magda PGP 7651 C 0 = 10:00:00 8682 Hrzinová Hana ONO 8350 C 0 = 10:00:00 0.01250 9200991 Hánělová Katarina ZVO 7351 C 0 = 10:00:00 416171 Jelínková Radka MLA 6951 C 0 = 10:00:00 2080951 Jirasová Jana DOR 7450 C 0 = 10:00:00 neregistro 2073728 Koubková Daniela DOR 7451 C 0 = 10:00:00 neregistro 2044892 Kučera Petr DOR 7700 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Kándlová Adéla DCE 7550 C 0 = 10:00:00 2095952 Ledinská Leona DKP 8161 C 0 = 10:00:00 515133 Lepšík Petr SJC 8203 C 0 = 10:00:00 0.61040 2060212 Liberda Ondřej KSH 7508 C 0 = 10:00:00 410742 Líbalová Marcela ROU 6551 C 0 = 10:00:00 981822 Malačka Milan DKP 6000 C 0 = 10:00:00 232646 Malačková Jana DKP 6150 C 0 = 10:00:00 438635 Marholdová Martina ZVO 7451 C 0 = 10:00:00 2088709 Mišek Michal KAM 7202 C 0 = 10:00:00 neregistro 2088714 Mišeková Martina KAM 7851 C 0 = 10:00:00 neregistro 7710 Mokrá Julie VLI 8051 C 0 = 10:00:00 0.36690 51986 Náhlíková Erika HCE 9750 C 0 = 10:00:00 neregistro 2060203 Paurová Lenka NNN 9955 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Pejšek Jindřich JHB 9900 C 0 = 10:00:00 neregistro 301314 Rusá Lenka DCE 6452 C 0 = 10:00:00 4125 Sochová Petra BOR 7363 C 0 = 10:00:00 2079507 Vrtišková Kateřina ZVO 7452 C 0 = 10:00:00 1409873 Václavíková Monika VPM 8750 C 0 = 10:00:00 232129 Zeman Tomáš DCE 7500 C 0 = 10:00:00 2059760 Šklíba Jaromír TJN 0000 C 0 = 10:00:00 neregistro

Kategorie T2

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   130 m, 18 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 446359 Bláhová Kateřina SJP 7350 C 0 = 10:00:00 232261 Honsová Jitka ZBP 7352 C 0 = 10:00:00 897368 Hradecká Petra DOK 6850 C 0 = 10:00:00 0.54000 442867 Jirous Jiří TAP 7201 C 0 = 10:00:00 0.31330 2800296 Jurga Václav 46X 8900 C 0 = 10:00:00 neregistro 207856 Jírová Monika ROZ 7350 C 0 = 10:00:00 443077 Kopáček Jiří DOR 6100 C 0 = 10:00:00 neregistro 410732 Košek Ladislav LLI 5903 C 0 = 10:00:00 301186 Kruliš Petr 8KC 6900 C 0 = 10:00:00 neregistro 442878 Kutálek Jan TAP 8301 C 0 = 10:00:00 0.19560 2102812 Kučerová Berenika DCE 8050 C 0 = 10:00:00 51593 Křístek Lukáš ROZ 9999 C 0 = 10:00:00 neregistro 232093 Líbal Jakub ROU 9202 C 0 = 10:00:00 0.05930 2067268 Maleček Vít PGP 6801 C 0 = 10:00:00 2067949 Malečková Iva PGP 7559 C 0 = 10:00:00 52155 Zlesák Martin CHT 7302 C 0 = 10:00:00 301466 Černý Libor MLA 6901 C 0 = 10:00:00

Kategorie T2 ULTIMATE

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   130 m, 18 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 2032176 Balogh Jan TJN 7500 C 0 = 10:00:00 0.06860 9601003 Kamenický Radan OSN 6004 C 0 = 10:00:00 0.19430 51227 Poloprutský Tomáš VLI 6205 C 0 = 10:00:00 0.28670 2020750 Poloprutská Markéta TUR 9252 R 0 = 10:00:00 0.86910 1413714 Rambová Kamila DKP 8655 C 0 = 10:00:00 0.69500 51686 Richtr Aleš VPM 6601 C 0 = 10:00:00 1400438 Střelba Ondřej KTA 7501 C 0 = 10:00:00 0.38080 51929 Tichý Martin SJH 6401 C 0 = 10:00:00 0.38780 995864 Tichá Tereza SJH 9452 C 0 = 10:00:00 0.35230

Kategorie TF

15.05.2016 Žebříček B-Čechy - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    65 m,  9 kontrol           tištěno 10.05.2016   21:22

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 51648 Arnošt Daniel DOR 1200 C 0 = 10:00:00 2075606 Baldrian Josef VSP 1100 C 0 = 10:00:00 2096218 Balejová Sofie KAM 0951 C 0 = 10:00:00 2085003 Bartalošová Ada PGP 1050 C 0 = 10:00:00 2058512 Baštová Justýna DOR 0952 C 0 = 10:00:00 neregistro 9616 Doucha Tomáš SNA 0801 C 0 = 10:00:00 410727 Forst Albert MFP 0901 C 0 = 10:00:00 1418755 Honsová Johana ZBP 0852 C 0 = 10:00:00 neregistro 337863 Jakab Sára 46H 9150 C 0 = 10:00:00 2080953 Jiras František DOR 0900 C 0 = 10:00:00 neregistro 2087694 Karban Ondřej DKP 1100 C 0 = 10:00:00 7259 Kubec Adam DOB 0900 C 0 = 10:00:00 2050493 Neuerová Eliška DOR 1051 C 0 = 10:00:00 neregistro 4 Nitsch Ondřej FSP 1000 C 0 = 10:00:00 2081397 Nováková Anna Marie CTB 0951 C 0 = 10:00:00 ? Pastuszek Lukáš VSP 1000 C 0 = 10:00:00 7205024 Petriláková Amálie Rebeka 9EC 0950 C 0 = 10:00:00 neregistro 301102 Pohlová Sandra SRK 1151 C 0 = 10:00:00 ? Seidl Marek EKP 1108 C 0 = 10:00:00 2080943 Semíková Julie KAM 0358 C 0 = 10:00:00 2102071 Tomešová Evelína SJC 1150 C 0 = 10:00:00 neregistro 9211 Zitková Veronika LPU 1051 C 0 = 10:00:00 2084931 Žemlová Magdalena KAM 0950 C 0 = 10:00:00